Da li vam se skoro desilo da vas odzepare ?

shampita

Obećava
Poruka
80
Ovde u Beogradu...

Ja sam cula nekoliko takvih prica u poslednjih nekoliko meseci, jednom sam bila pored neke zene kad je shvatila da joj je nestao novcanik i bas mi se cini kao da toga ima mnogo vise nego ranije, a vrlo je neprijatno i zbog para i zbog onih kartica za placanje i zbog dokumenata i svega ... :roll:
 
jerotije radi dzep u taxiju

Ovde u Beogradu... Ja sam cula nekoliko takvih prica u poslednjih nekoliko meseci, jednom sam bila pored neke zene kad je shvatila da joj je nestao novcanik i bas mi se cini kao da toga ima mnogo vise nego ranije, a vrlo je neprijatno i zbog para i zbog onih kartica za placanje i zbog dokumenata i svega ...
nesto mi delujes zachudjeno,pa jbt svaki dan kradu i otimaju kola,obijaju gajbe,ubijaju,kidnapuju,valjaju gudru,rade se razbojnishtva,ucene,kradu se (otimaju,varaju) i prodaju LJUDI!! a ti tu otvaras topik za neki shugavi novčaničić :neutral:


btw dzep po busevima rade samo matori urkosi
 
nikad mi se nije desilo........ni pokoošaj...džeparenja......desilo mi se da me pokradu kleptomani.......jednu smo raskrinkali u drooštvu i gadno se osvetili..... ( :
a pre neki dan uzeo neko koleginici mob koji vredi 10e....sa stola.......neko od poznatih......neverovatno koliko ima loodaka i to ne na ulici................
 
Nikad.Verujem i da hoce da me odzepare,ne bi uspeli,jer ni ja nekad ne mogu da pronadjem svoj novchanik u torbi.
connie_girlhideface.gif
 

Back
Top