Koliko sanze ima za jedan Second Hand Shop- Radnja sa polovni Stvari is Austrije?

sve je stvar dobrog marketinga - ako se to dobro ispromoviše biće i kupaca.

Možda ova informacija moze da pomogne.
U Zemunu postoji neka "pijaca" nedeljom gde se prodaju polovne stvari uglavnom iz Austrije i Nemačke, sve od odeće do kompletnog nameštaja preko tehnike za kuću, u izuzetno, izuzetno dobrom stanju. Ja lično nisam bila, ali sam videla neku odeću za decu kupljenu tamo, za koju nikad ne bih rekla da je second hand (što se najbolje vidi po etiketi - da li je isprana ili ne), naravno cene su smešne....
Osobama koje to donose se isplati, jer uglavnom to dobijaju često i besplatno (imam proverene izvore kada to tvrdim), praktično ih košta transport.

Do te mere su te stvari očuvane (pričam o odeći) da sam se zapitala, da li su stvari koje kupujemo u pojedinim buticima po gradu zapravo second hand, sa okačenom etiketom tog butika.

Ne znam da li i sada "pijaca" radi s obzirom da je zima, ali može da se proveri.
 
Ne ko moneypoint. Ja bi celu Robu doneo iz Austrije. Ako nije Carina prevelika :roll:
Nisam mislio na nacin na koji bi snadbnevao radnju nego na asortiman slican kao u moneypoint-u......mislim da je K aja dala dobar predlog...postavi anketu!!!BTW..proveri postoji li uopste zakonska mogucnost uvoziti legalno ovakve stvari!
 
Šta je moneypoint?
Lanac prodavnica sa second hand robom....roba se odkupljue na jednoj strani radnje a na drugoj se vrsi prodaja iste!Sve u svemu cista glupost...sem ako ti ne trebaju npr.graficke za kompjuter od 8mb,stari crt monitor......sve sto je malo novije ima cenu skoro ko novo!!!!Pa ko voli nek izvoli.........Inace povoljno je sto sve sto je ispravno ima garanciju 2 ili 3 meseca
 
u pitanju je - ima li sanzu za jednu Radnju koja prodaje svakake robe - polovne iz Austrije. Na primer - Elektronika-Namestaja-Odjece i tako...? Posto je u Astriju zvot uzasno tesko postalo, se pitam sa kojim planom bi se moglu u Yugoslaviju moc sivit i zaradit pare ne malo vecjem Nivou?

Drzi se ti Austrije kad si vec tamo ..Dok se ti usemis ovde, ode roba i polovna o nova.
 
Lanac prodavnica sa second hand robom....roba se odkupljue na jednoj strani radnje a na drugoj se vrsi prodaja iste!Sve u svemu cista glupost...sem ako ti ne trebaju npr.graficke za kompjuter od 8mb,stari crt monitor......sve sto je malo novije ima cenu skoro ko novo!!!!Pa ko voli nek izvoli.........Inace povoljno je sto sve sto je ispravno ima garanciju 2 ili 3 meseca

Našao sam na net-u, ali sve je na njemačkom, pa nisam razumio.
 

Back
Top