SPEED DATING

gost 52128

Iskusan
Poruka
6.693
Da li ste vi upoznati sa ovim fenomenom iz Engleske, koji slavi uspehe po celom svetu?

Ukratko: organizacija - koju mozete i vi da oformite - organizuje susret u kaficu na koji dodju single muskarci i zene (po 15, 20 komada od svakog pola - toliko svi poznajemo). Ima 15-20 stolova (recimo zene sede, muskarci cirkulisu, ili obrnuto). I imate tri minuta da se upoznate sa svakim - cim cujete zvono, morate da idete dalje, bez obzira da li vam se osoba svidela ili ne. Na papiricu koji ste dobili od organizatora mozete da zaokruzite da li ste zainteresovani za dalju komunikaciju sa svakim od kandidata (i onda dobijete njihov mejl, ako i oni vas zaokruze na svom papiricu) ili ne.
Ne predstavljate se imenom i prezimenom, svako od vas dobije neki pseudonim. Tako da mozete da budete iskreni samo sa ljudima koji vas zainteresuju... Smisljeno za one koji nemaju vremena da se upoznaju... i tako za jedno vece - za sat vremena - upoznate dvaest single frajera :lol: Ja bih ladno isla, kad bih bila single - uvek mogu da kazem da idem iz radoznalosti ili da se zezam... a mozda i naleti neki macan :lol:

Samo mislim da organizatori treba da provere - u licnoj karti - da su ucesnici stvarno single :lol:
 
ma to je teško sranje!

skoro sam gledao neki snimak sa neke letnje orgije, negde na sredozemlju,
u nekoj diskoteci punoj devojaka (verovatno raspojasane turistkinje)
nekoliko muških stripera prvo zagreje atmosferu plesom i svlačenjem, a onda sve te žene
kad se dovoljno napiju, počnu da se međusobno ližu a igrači se k*raju sa kim stignu dok se oko njih stiskaju sve te žene....

poenta cele ove priče je da na tom snimku nisam video AMA BAŠ NI JEDNU LEPU DEVOJKU !!!

sve bre neki škart koji samo tako u pijanoj orgiji može da dođe do one stvari.


e, ta kategorija je verovatno predodređena i za to "sparivačko" ugostiteljstvo zvano Speed Dating.
 
Bilo je to jednom organizovano u BG, videla sam na TV a čula sam i ranije za ovakve vidove "spajanja". Nisam singl, al da jesam isto bih probala, što da ne. Mada i ovaj forum mu nekako dođe svako veče kao dating, samo nije toliko speed - ko što rekoh, nisam više singl. ;)

bug.gif
 
ma to je teško sranje!

skoro sam gledao neki snimak sa neke letnje orgije, negde na sredozemlju,
u nekoj diskoteci punoj devojaka (verovatno raspojasane turistkinje)
nekoliko muških stripera prvo zagreje atmosferu plesom i svlačenjem, a onda sve te žene
kad se dovoljno napiju, počnu da se međusobno ližu a igrači se k*raju sa kim stignu dok se oko njih stiskaju sve te žene....

poenta cele ove priče je da na tom snimku nisam video AMA BAŠ NI JEDNU LEPU DEVOJKU !!!

sve bre neki škart koji samo tako u pijanoj orgiji može da dođe do one stvari.


e, ta kategorija je verovatno predodređena i za to "sparivačko" ugostiteljstvo zvano Speed Dating.

Ovo o cemu sam ja citala nije bilo raspojasano - normalno u kaficu, u gradu, civilizovano, kao poslovni sastanak :)
 
... i tako za jedno vece - za sat vremena - upoznate dvaest single frajera :lol:
Bila sam na simulaciji tog zbivanja.
Bio je velik uni, neki ljudi nisu mogli da se upoznaju (razlicita zgrada pa i kantine), mnogo je nacija, experimentisali su...u svakom slucaju te zurke su bile SJAJNE pa sam otisla na jednu od njih.
Imali smo ogroman sto oko kog smo se pomerali (kvadratna prostorija, sto isto tako postavljen -ljudi sa spoljne i sa unutrasnje strane) -ogranicenje je bilo 2min cini mi se jer nas je bilo bas bas mnogo. Sustina -to je toliko kratko vreme da SVE ide na bazi fizicke privlacnosti, ljudi koji zaista imaju neke namere dodju sa izradjenim karticama koje ti daju u roku od ta dva min. Razgovor se svede na komentarisanje kako je to vece neobicno i gde je ostala tvoja casa jer si presusio.

Nebulozno... bilo je zanimljivo probati, ali ne verujem da to u RL moze da opstane
 
Bila sam na simulaciji tog zbivanja.
Bio je velik uni, neki ljudi nisu mogli da se upoznaju (razlicita zgrada pa i kantine), mnogo je nacija, experimentisali su...u svakom slucaju te zurke su bile SJAJNE pa sam otisla na jednu od njih.
Imali smo ogroman sto oko kog smo se pomerali (kvadratna prostorija, sto isto tako postavljen -ljudi sa spoljne i sa unutrasnje strane) -ogranicenje je bilo 2min cini mi se jer nas je bilo bas bas mnogo. Sustina -to je toliko kratko vreme da SVE ide na bazi fizicke privlacnosti, ljudi koji zaista imaju neke namere dodju sa izradjenim karticama koje ti daju u roku od ta dva min. Razgovor se svede na komentarisanje kako je to vece neobicno i gde je ostala tvoja casa jer si presusio.

Nebulozno... bilo je zanimljivo probati, ali ne verujem da to u RL moze da opstane

Mozda manje ljudi i malo vise vremena?
 
Ako bi me neko pozvao na takav party otisla bih tamo i radila bih sve to sto treba da se radi, ali sve bih te papirice bacila i obrisala emailove, nije to dovoljno spontano za mene. Ja volim da pokupim decka niotkud i na nacin s neba pa u rebra.
 
Ima i danas igranka... ali kad odes u diskoteku svi su 15 do 20 godina mladji od tebe...

ma kakva igranka.. odvrnu rejv do panja, to se sve udrogira ko ovaj chika doca, pa ne znaju ni gde im je doope, a gde glava, a kamoli devojka.. eeee, kako je to u moje vreme bilo... ova danasnja omladina... uhh
 
Ovo o cemu sam ja citala nije bilo raspojasano - normalno u kaficu, u gradu, civilizovano, kao poslovni sastanak :)

u mojoj poruci akcenat nije na raspojasanosti nego na ŠKARTU koji je
prinuđen na tako očajne poteze.

ako dođeš dotle da moraš tako da oživljavaš nadu da ćeš se spariti sa nekim,
onda znaj da si u dubokoj rupi.

pa čak i ova situacija koju je neko pomenuo kada ti život i obaveze pojedu vreme
i energiju, kakva bi to veza mogla da opstane u životu u kome ti vreme i energiju
pojedu životne obaveze prema poslu, starim roditeljima itd.

na takvim skupovima se sastaju ljudi sa istim problemom koji sami ne mogu da reše,
a istina je ova da ga neće rešiti ni zajedno.
dva depresivca, dva luzera, dva lika nesposobna za društveni život neće
jedno drugo promeniti, već će nastaviti da čame i stagniraju ali zajedno.

iz takvih životnih žabokrečina se izvlači pomoću nekog ko je potpuno drugačiji,
ko se nalazi na "čvršćoj" podlozi, ko živi kvalitetniji život i ima snage i volje da vam
podigne kvalitet vašeg života.

pitanje je da li vi imate kvalitet koji će neko bolji od vas da primeti i pruži vam ruku.

čim živite takav život, izgleda da nemate.
 
To je kod nas tako..Italijani luduju za igrankama.Petak i Subota sale za ples su krcate..Sa zivim orkestrom..i muzikom za igru..animatorom..za sve uzraste.."od 7 do 77"..naravno dece nema.. dolaze parovi ali i singl..nema alkohola ni klope..samo bezalkoholna **** i kafa..sedis ..pridje muskarac zeni ili obrnuto zena muskarcu ..hocemo ples..hotjemo ..i tako.. mislim ludilooo su ..ide se cesto u popularnim Salama na kartu vise..
 
... ŠKARTU koji je
prinuđen na tako očajne poteze....


dva depresivca, dva luzera, dva lika nesposobna za društveni život neće
jedno drugo promeniti, već će nastaviti da čame i stagniraju ali zajedno.

Meni je ovo sto si ti napisao - sve, ne samo boldovani deo, koji je jeziv - strasno. Bas zbog takvog stava, ili straha od takvog stava, je nekim ljudima tesko da nadju partnera... mislim da je takvo razmisljenje grubo, a i licemerno... zasto je neko luzer ili skart (!) ili depresivac samo zato sto nema momka/devojku? Objasni!
 

Back
Top