Celovečernja tema

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

jomini

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.113
Biće obrisano do jutra.

Kao što ste već videli (a i komentarisali), Iron Lord će da nastavio da mi pomaže pri uređivanju ('ebote kako ovo dobro zvuči :D ) Politike.
E sad, zašto ovo pišem...
Trebali bismo svi da poradimo na ponašanju. Politika je takva stvar da mora biti bučnijih nesuglasica, ali želim da apelujem (gle, opet :D ) da i ako želite nekome da se obratite na grublji način, uradite to malo sofisticiranije. Ne prosto, nego na nivou. :D

Instrukcije iz Vrhovnog štaba su da se pooštri režim vaspitno-pedagoško-disciplinskih mera prema onima koji prekrše nivo drugarske priče i razmene stavova. Zato, da ne bi bilo bespotrebnih isključenja ili brisanja, izbacite nepotrebne i suvišne komentare i izraze. Prvenstveno mislim na psovke i lične uvrede, ali i na grubo skretanje sa teme. Ostala je tema Veliki odmor (za sada) ako ste baš dokoni, a kuckali biste nešto. Da probamo da podignemo kvalitet diskusija.

Prijave i slične stvari obavljajte prvenstveno na PP Ironu i meni. ALi ako odgovorite na način na koji ste se požalili, svrstavate se u grupu koja će takođe biti sankcionisana.

Hvala.
Izvol'te sad komentare, tema traje samo večeras.
 
Sta reci u ovom svecanom trenutku nego izraziti kolektivnu radost i opsteforumsko odusevljenje zbog povratka Druga Gvozdenog!

Zato jos jednom URAAAAAAAA!


zarodinu.jpg


PS ja sam se vec spakovao, sad nek traje dok traje :D
 
Biće obrisano do jutra.

Kao što ste već videli (a i komentarisali), Iron Lord će da nastavio da mi pomaže pri uređivanju ('ebote kako ovo dobro zvuči :D ) Politike.
E sad, zašto ovo pišem...
Trebali bismo svi da poradimo na ponašanju. Politika je takva stvar da mora biti bučnijih nesuglasica, ali želim da apelujem (gle, opet :D ) da i ako želite nekome da se obratite na grublji način, uradite to malo sofisticiranije. Ne prosto, nego na nivou. :D

Instrukcije iz Vrhovnog štaba su da se pooštri režim vaspitno-pedagoško-disciplinskih mera prema onima koji prekrše nivo drugarske priče i razmene stavova. Zato, da ne bi bilo bespotrebnih isključenja ili brisanja, izbacite nepotrebne i suvišne komentare i izraze. Prvenstveno mislim na psovke i lične uvrede, ali i na grubo skretanje sa teme. Ostala je tema Veliki odmor (za sada) ako ste baš dokoni, a kuckali biste nešto. Da probamo da podignemo kvalitet diskusija.

Prijave i slične stvari obavljajte prvenstveno na PP Ironu i meni. ALi ako odgovorite na način na koji ste se požalili, svrstavate se u grupu koja će takođe biti sankcionisana.

Hvala.
Izvol'te sad komentare, tema traje samo večeras.
Немам ништа против да будете строги. Да постоји неки ред, и ниво. Управо - подржавам.

Али, то има смисла само ако будете и - праведни.

Дакле - "Ни по бабу..."

Исто, према свима који се недолично понашају.
 
Немам ништа против да будете строги. Да постоји неки ред, и ниво. Управо - подржавам.

Али, то има смисла само ако будете и - праведни.

Дакле - "Ни по бабу..."

Исто, према свима који се недолично понашају.
Norma! Zar se ti usudjujes da sumnjas u ironovu objektivnost?!!!!!!!!
Bogme cini mi se da vec imamo kandidata za ban :D :lol: ;)
 
Biće obrisano do jutra.

Kao što ste već videli (a i komentarisali), Iron Lord će da nastavio da mi pomaže pri uređivanju ('ebote kako ovo dobro zvuči :D ) Politike.
E sad, zašto ovo pišem...
Trebali bismo svi da poradimo na ponašanju. Politika je takva stvar da mora biti bučnijih nesuglasica, ali želim da apelujem (gle, opet :D ) da i ako želite nekome da se obratite na grublji način, uradite to malo sofisticiranije. Ne prosto, nego na nivou. :D

Instrukcije iz Vrhovnog štaba su da se pooštri režim vaspitno-pedagoško-disciplinskih mera prema onima koji prekrše nivo drugarske priče i razmene stavova. Zato, da ne bi bilo bespotrebnih isključenja ili brisanja, izbacite nepotrebne i suvišne komentare i izraze. Prvenstveno mislim na psovke i lične uvrede, ali i na grubo skretanje sa teme. Ostala je tema Veliki odmor (za sada) ako ste baš dokoni, a kuckali biste nešto. Da probamo da podignemo kvalitet diskusija.

Prijave i slične stvari obavljajte prvenstveno na PP Ironu i meni. ALi ako odgovorite na način na koji ste se požalili, svrstavate se u grupu koja će takođe biti sankcionisana.

Hvala.
Izvol'te sad komentare, tema traje samo večeras.

to bi trebalo da dokazes!

tipican komentar dokone, obicno lose, domacice -ALAPACE-
izmisljanje i laganje te ocigledno zadovoljava
da mamlo mozga imas ne bi se nasladjivala tudjim problemima!
a sta drugO i ocekivati od lazljive bagre radikalske
ps. ZNACI SAMO CVRSTE DOKAZE A NE OD "NEIMENOVANOG IZVORA,KOJI JE ZAHTEVAO DA OSTANE ANONIMAN!.........

kurir ili radikalske nebuloze iz GLUPSHTINE
tu se "stoka napaja"
:lol:

Јомини у ова два поста су задовољени сви критеријуми....
 
Instrukcije iz Vrhovnog štaba su da se pooštri režim vaspitno-pedagoško-disciplinskih mera prema onima koji prekrše nivo drugarske priče i razmene stavova.

Нема никаквих проблема осим проблема У ОБЈЕКТИВНОСТИ онога коме је Управа Крстарице одобрила да користи дугмиће за бановање.

Лично сумњам у објективност Лорди Боја јер се у дискусијама веома драстично сврставао и опредељивао за ово или оно, против овога или онога -- а и раније (доказано) објективност му није јача страна. Али ко зна, можда нову шансу коју је добио искористи да покаже да има више смисла за правдољубивост од оног за осветољубивост и жеље за сталним показивањем "ко је на власти".
 
Нема никаквих проблема осим проблема У ОБЈЕКТИВНОСТИ онога коме је Управа Крстарице одобрила да користи дугмиће за бановање.

Лично сумњам у објективност Лорди Боја јер се у дискусијама веома драстично сврставао и опредељивао за ово или оно, против овога или онога -- а и раније (доказано) објективност му није јача страна. Али ко зна, можда нову шансу коју је добио искористи да покаже да има више смисла за правдољубивост од оног за осветољубивост и жеље за сталним показивањем "ко је на власти".

Konačno neko da komntariše temu!
5 Bambija za Eremitu!

Inače, možda je kolegi ovo iskupljenje, kaje se što vas je bockao...
Ali nije to tema. JASNO??? :D
 
А могли би вечерас да искористимо време да направимо ЛИСТУ ПРВЕНСТВА "ВАСПИТНО-ПЕДАГОШКО"-ПОЛИТИЧКИХ БАНОВАЊА ДО НОВЕ ГОДИНЕ...???

Рецимо, КО ЋЕ БИТИ ПРВИ БАНОВАН???:lol::lol::lol:
Najbolje da otvorimo kladionicu :lol:

Ja mislim Pobedonoscev, pa ondaK Norma...a i ti si vrlo blizu bana. Cak ni Jomini nije siguran :)
 
Vratio se Djavo.:lol::lol::lol: Mislim, da kazem dobro nam se vratio nema smisla da kazem, jel od uvek si ovde.:lol:
Drugo ja nikada nisam verovala da celo vreme nisi bio Mod, vec verujem da si bio skriven mod.:lol:


Inace ja se bas ne radujem za to priznajem...A mozda si se malo promenio postao zrela osoba.:lol: A mozda si i postao gora:? videcemo...

E ljudi sad ce poceti banovi....:lol::lol::lol:

http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=5590170&postcount=55

A kad sam ti govorio...

Slušaj mene, daleko ćeš dogurati.8-)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top