NFS Most Wanted

Poruka
10
Evo jedne obične teme o nfsmw.Prešao sam ovu igricu 6x a još me oni drotivi nisu uhvatili.Ukoliko trebate pomoć pitajte.

P.S:evo gotivne šifre za najbolji,najbrži i naj jači auto
Nakon početnog klip(znači prije nego što stisnete enter)ukucajte castrol i dobićete
FORD GT 40:-D
 
E sta ce mi tvoja pomoc,kada sam je presao vise od 10 puta.
I ja kolko znam da me nisu ni jednom panduri uhvatili!!!

Ma daaa....
Nisu te u'vatili xD
A jesi li igrao izazove?
Ako si ih sve prešao (čak i poslednji gde se vozi Shelby GT500 ),onda ti skidam kapu...i dalje mislim da je nemoguće da vas nisu uhvatili nijednom...
Inače...i ja sam prešao karijeru,obožavam igru!
Omiljeni protivnik mi je bio...JV (Joe Vaga) i Jewells...JV je #4,a ђувлс je #8...
Likuša vozi Ford mustang GT,morao sam da joj ga otmem :mrgreen:
 
Ma daaa....
Nisu te u'vatili xD
A jesi li igrao izazove?
Ako si ih sve prešao (čak i poslednji gde se vozi Shelby GT500 ),onda ti skidam kapu...i dalje mislim da je nemoguće da vas nisu uhvatili nijednom...
Inače...i ja sam prešao karijeru,obožavam igru!
Omiljeni protivnik mi je bio...JV (Joe Vaga) i Jewells...JV je #4,a ђувлс je #8...
Likuša vozi Ford mustang GT,morao sam da joj ga otmem :mrgreen:

Shelby Mustang u Most Wanted? Jesi li siguran da ga nisi pomesao sa Chevrolet Camarom?
 
Ma daaa....
Nisu te u'vatili xD
A jesi li igrao izazove?
Ako si ih sve prešao (čak i poslednji gde se vozi Shelby GT500 ),onda ti skidam kapu...i dalje mislim da je nemoguće da vas nisu uhvatili nijednom...
Inače...i ja sam prešao karijeru,obožavam igru!
Omiljeni protivnik mi je bio...JV (Joe Vaga) i Jewells...JV je #4,a ђувлс je #8...
Likuša vozi Ford mustang GT,morao sam da joj ga otmem :mrgreen:
Ja mislio da pricas o meni:D
 
Ovaj deo mi se svidja najvishe od ovih "novijih NFSa" (posle Underground 1, on je stvarno najoriginalniji)
Bogami, vatali su me panduri, nije da nisu, al' kad nabudzish auto onako bolesno, samo GAZISH PREKO NJIH :D
 
Ma daaa....
Nisu te u'vatili xD
A jesi li igrao izazove?
Ako si ih sve prešao (čak i poslednji gde se vozi Shelby GT500 ),onda ti skidam kapu...i dalje mislim da je nemoguće da vas nisu uhvatili nijednom...
Inače...i ja sam prešao karijeru,obožavam igru!
Omiljeni protivnik mi je bio...JV (Joe Vaga) i Jewells...JV je #4,a ђувлс je #8...
Likuša vozi Ford mustang GT,morao sam da joj ga otmem :mrgreen:

Majkemi,ja sam za trke pitaj boga sta radim..Ajde jedan na jedan..lol...
Sve sam presao i dosao do Razora i njega odvalio sa Mucelagom! :D
I tako sve do 10 puta igrice,mene da uhvate...Aj pali,presao i Pro Streets samo jednom..I video sam zivo sra***
 
e jel moze neko dam i kaze kako se instaliraju ovi automobili, skinuo sam ferrari ali on ima samo jedan rar fajl, a swi automobili a nfsms direktorijumu imaju po 3-4 bim ili tako nesto fajlowa..kako da ovo instaliram?
 

Back
Top