Problem sa Krstaricom

Ma to za dva browsera je jednostavno moguce ako taj forum nema proveru IP adrese korisnika-u smislu da ne proveravaju IP samo nick kao nick.


E a pazi ovo....Bila pre nekoliko meseci neka anketa na prvoj strani krstarice o internetu, Kao popuniš anketu i učestvuješ u nagradnoj igri, dodeljivalo se deset sati neta i tako neke gluposti....Ja to popunim iz dosade...A video to i moj brat pa kliknuo i on, medjutim piše mu: "Poštovani već ste popunjavali ovu anketu"....Probam ja iz Mozile i otvori je glat. Verovatno nema veze sa IP, jer mi je IP ista od kako imam ovaj komp...ali neka caka ima...
 
a da jeste, skroz sam zaboravio na cookies-e..Mada ih redovno brišem EasyCleaner-om.

Nego lexa je u pravu, može da se odradi skripta koja prepoznaje korisnike sa istom IP....pa da se ture pod prismotru....jer moguće je i da dve osobe koriste isti komp....
U suštini može svašta da se uradi, da se koliko-toliko smanji napad klonova, ali niko "iz vrha" nije zainteresovan, tako da mlatimo opraznu slamu...
 
Jedan moj drug je postao clan Krstaricinog foruma,ali cim postuje i kad se vrati na forum u koji je postovao njegove poruke vise nema.Kada kreira temu,pise na engleskom da je tema usmerena ka moderatoru i da ce on temu da usmeri na taj podforum.U cemu je problem i kako ga prevazici?

Malo bezveze što citiram samoga sebe,ali hoću da se vratim na početno pitanje.Drug je imao i preko 10 postova i njemu od početka od kako je učlanjen u forum mislim od kako mu je stvoren nalog piše da je banovan.Kako neko može biti banovan ako ništa nije ni napisao? Njemu jedino piše da je imao samo dve napisane poruke iako ih je bilo kako kaže najmanje 30.Moderatori help!
 
E imam pitanje: Kako da tvoj profil bude nevidljiv,tj. samo se vidi post i tvoj potpis,a ulazak u pregled tvog profila nemoguć,jer tvoj nick nije linkovan.Pitam ovo jer sam na nekolicinu mesta ovde na forumu video nešto tako: http://forum.krstarica.com/threads/4657

A drugo pitanje je kako se vrši totalno isčlanjenje sa Krste,tj.brisanje tvog akaunta i td. P.S.Pitam samo onako,jer sam video da tako nešto postoji i na MySpace-u kao i nekim forumima,a ovde tu opciju nisam video.Naravno ostajem i dalje član foruma...
 
davne 2003 kad forum krstarice nije bio ovakav kakav je sad, mogao si da pišeš šta hoćeš i gde hoćeš.

znači, nisi morao da se registrujes da bi pisao.

koliko sam ja upućen, trajno brisanje naloga nije moguće.

ako hoćeš, ja uvek mogu da te banujem zauvek :D
 

Back
Top