jeli moguće

Kakvih deset godina??? Jesam li ja to nesto propustila? Zar nije cura pitala za curu od 15 i decka od 19 godina? Ako je ta stvar, 15-19, i to, ma, samo napred! Nema sta nije dozvoljeno, a normalno je subjektivan pojam... Odoh ja...
 
15-19 godina?
hmm...zanimljivo pitanje...
meni je ta razlika bas simpaticna
vazno da oboje imaju slicana interesovanja i poglede na zivot (sto je priznacete prava retkost...)
ako je veza na duge staze treba znati da kako vreme prolazi razlika od 4 godine postaje **nevidljiva**
................................
SRECNO!!!

PS. mario80 tatica hahha
kako je to slatko.... :oops:
 
guitarrr_babe:
Kakvih deset godina??? Jesam li ja to nesto propustila? Zar nije cura pitala za curu od 15 i decka od 19 godina? Ako je ta stvar, 15-19, i to, ma, samo napred! Nema sta nije dozvoljeno, a normalno je subjektivan pojam... Odoh ja...


da...i ja sam se pitala o kakvih 10 godina oni govore?!
u svakom slucaju,nije velika razlika 15-19 :)
inace,cure od 15 godina su mnogo zrelije od svojih vrsnjaka,pa zato i "traze" starije momke :wink:
 
LPhoklica:
15-19 godina?
hmm...zanimljivo pitanje...
meni je ta razlika bas simpaticna
vazno da oboje imaju slicana interesovanja i poglede na zivot (sto je priznacete prava retkost...)
ako je veza na duge staze treba znati da kako vreme prolazi razlika od 4 godine postaje **nevidljiva**
................................
SRECNO!!!

PS. mario80 tatica hahha
kako je to slatko.... :oops:

Tacno, posle nekog vremena razlika od 4 godine nije nista. Izmedju mene i mog decka je 3 godine, niko cak ne vidi da je on stariji od mene, a izmedju moje drugarice i njenog bivseg bila je 8 godina (20 - 28 ), i to se nije mnogo videlo, jer je ona jako ozbiljna, zrela i pametna, e, sad, jedino sto je on hteo da se zeni, a ona studira... pa su se razisli.
Sve sto je ispod 5 godina razlike - nema ni govora o tome da li je previse.

A ne zezajte mi maria vise! Vidite kako se popravio od kada stavlja 8) smajlija? Ne budite zlopamtila! :wink:
 
Anonymous:
mario80:
x89:
jel moguća i normalna veza između cure od 15 god.i momka od 19 god

a sta da ti kazem kad je razlika deset godina?
ma furaj to, to ti je ok...barem si sigurna da te nece napumpati iz neznanja...kao neki vrsnjak... 8)

Pa verujem Mario80 da ti i "pumpas" te deset godina mladje od sebe, jer druge ne mozes... taticeeeee :twisted:

a ja verujem da si ti vulgarna zato sto si ruzna i glupa ali....skrecemo sa teme... 8)
 
LPhoklica:
eee snezna kraljice nisi me dobro razumela meni je ovaj mario80 bas fin lik... :D

:oops: KISS za njega :oops:
Dobar je, popravio se u poslednje vreme. Ali vidim da su neki ljudi i dalje pod uticajem nekih njegovih ranijih izjava, pa sve smatraju zlonamernim. A i mene kako je nervirao… ne mozes da zamislis! No, sve se sredilo. Samo nek ostane takav! (Btw, njegov brat pise one grozne poruke, a one sa smajlijem 8) na kraju su najcesce pristojne, dakle – mariove.)
 
A sad malo o temi, da se moderatori ne ljute:)
Razlika moze biti cak i “njenu korist”, poznajem devojku ’82. ciji je decko ’83. Takodje, ona moja drugarica koja je imala decka 8 godina starijeg, sada se muva sa jednim koji ima 29 godina. A jos jedna moja drugarica koja je ’84. je imala pre 2 godine neku neobicnu “vezu” (povremenu, njeni nisu za to znali, on je drug njenog brata) sa jednim koji sada ima 35 godina!
Au, ala ogovaram! Dala bih ti licni primer, ali ovaj mi je prvi decko, tak da nemam iskustva. Nadam se da mi ne zamerate. Samo hocu da kazem “cega sve ima” u okruzenju, nemam nameru da bilo koga osudjujem i kritikujem.

E, sad… Ovo je pomalo tuzna prica… Jedna devojka iz moje skole je isto bila ’84, imala decka koji je bio ’78. mnogo je sladak, ali… “napumpao” ju je (kako se to ovde “strucno” kaze. Tada je imala 17 godina), ona je tek u 6.mesecu otkrila da je u drugom stanju, roditelji su je izbacili, ona se preselila kod njega… I ostavila skolu. Dakle, Mario, mozda je nije napumpao iz neznanja, vec iz “znanja” – tek – sad imaju 2 dece, a trece je abortirala. Strasno… Upropastila je sebi zivot…
 
Ti si i dalje u osnovnoj? A on u srednjoj, ili studira? Ako si u osnovnoj, a on studira, to je ipak malo teze.. Naravno, kad si u srednjoj skoli, uvek je privlacno imati decka studenta. Ali, verovatno ce ti traziti da spavas sa njim, jer vecina u tim godinama vec ima sexualno iskustvo. To je malo nezgodno, posto vidim da ti ne nameravas nista po tom pitanju, a i premala si, iskreno! Onda bi bilo najbolje da na samom pocetku razgovarate o tome, da ne ispadne posle da on to nije znao, budite iskreni od samog pocetka, ako mu se mnogo svidjas, sacekace te godinu-dve dok ne budes spremna, pa ces i sama videti kako budes osecala. Ali to NIKADA nemoj uraditi zato sto on tako zeli.
Ja iskreno mislim da je sex vise pitanje osobe na koju naidjes nego tvojih godina i “zelje” koja je i dalje apstraktna i nevezana za osecanja i odredjenu osobu. Na kraju krajeva, i kad izgubis nevinost, nisi obavezna da spavas sa svakim sledecim sa kojim si u vezi.
Opet sam se udaljila od teme…
A znam kako ti je, razumem tvoju brigu, i meni se, kad sam imala 15 godina, dopadao jedan decko 2 ipo godine stariji, i ja sam “ubila” svaku mogucnost “smuvavanja”, jer sam mislila da je razlika prevelika. Stvarno ne znam sta da ti kazem…
Sve zavisi od tebe…
 
Snezna_kraljica:
A sad malo o temi, da se moderatori ne ljute:)
Razlika moze biti cak i “njenu korist”, poznajem devojku ’82. ciji je decko ’83. Takodje, ona moja drugarica koja je imala decka 8 godina starijeg, sada se muva sa jednim koji ima 29 godina. A jos jedna moja drugarica koja je ’84. je imala pre 2 godine neku neobicnu “vezu” (povremenu, njeni nisu za to znali, on je drug njenog brata) sa jednim koji sada ima 35 godina!
Au, ala ogovaram! Dala bih ti licni primer, ali ovaj mi je prvi decko, tak da nemam iskustva. Nadam se da mi ne zamerate. Samo hocu da kazem “cega sve ima” u okruzenju, nemam nameru da bilo koga osudjujem i kritikujem.

E, sad… Ovo je pomalo tuzna prica… Jedna devojka iz moje skole je isto bila ’84, imala decka koji je bio ’78. mnogo je sladak, ali… “napumpao” ju je (kako se to ovde “strucno” kaze. Tada je imala 17 godina), ona je tek u 6.mesecu otkrila da je u drugom stanju, roditelji su je izbacili, ona se preselila kod njega… I ostavila skolu. Dakle, Mario, mozda je nije napumpao iz neznanja, vec iz “znanja” – tek – sad imaju 2 dece, a trece je abortirala. Strasno… Upropastila je sebi zivot…

a jel imas ti neku drugaricu i za mene? 8) :D :roll:
 
mario80:
Anonymous:
mario80:
x89:
jel moguća i normalna veza između cure od 15 god.i momka od 19 god

a sta da ti kazem kad je razlika deset godina?
ma furaj to, to ti je ok...barem si sigurna da te nece napumpati iz neznanja...kao neki vrsnjak... 8)

Pa verujem Mario80 da ti i "pumpas" te deset godina mladje od sebe, jer druge ne mozes... taticeeeee :twisted:

a ja verujem da si ti vulgarna zato sto si ruzna i glupa ali....skrecemo sa teme... 8)

A nemoj, sad skrecemo sa teme... pa uvek je tako kad cujes istinu o sebi... :twisted:
Jel boli? Pa idi leci se "frajeru"...
 
Anonymous:
mario80:
Anonymous:
mario80:
x89:
jel moguća i normalna veza između cure od 15 god.i momka od 19 god

a sta da ti kazem kad je razlika deset godina?
ma furaj to, to ti je ok...barem si sigurna da te nece napumpati iz neznanja...kao neki vrsnjak... 8)

Pa verujem Mario80 da ti i "pumpas" te deset godina mladje od sebe, jer druge ne mozes... taticeeeee :twisted:

a ja verujem da si ti vulgarna zato sto si ruzna i glupa ali....skrecemo sa teme... 8)

A nemoj, sad skrecemo sa teme... pa uvek je tako kad cujes istinu o sebi... :twisted:
Jel boli? Pa idi leci se "frajeru"...

ostani anonimna...tako je bolje.... :twisted:
 
mario80:
Anonymous:
mario80:
Anonymous:
mario80:
x89:
jel moguća i normalna veza između cure od 15 god.i momka od 19 god

a sta da ti kazem kad je razlika deset godina?
ma furaj to, to ti je ok...barem si sigurna da te nece napumpati iz neznanja...kao neki vrsnjak... 8)

Pa verujem Mario80 da ti i "pumpas" te deset godina mladje od sebe, jer druge ne mozes... taticeeeee :twisted:

a ja verujem da si ti vulgarna zato sto si ruzna i glupa ali....skrecemo sa teme... 8)

A nemoj, sad skrecemo sa teme... pa uvek je tako kad cujes istinu o sebi... :twisted:
Jel boli? Pa idi leci se "frajeru"...

ostani anonimna...tako je bolje.... :twisted:


UVEK!
 

Back
Top