Nezavisni sindikat ucenika Srbije

M.M.L.

Primećen član
Poruka
786
Nezavisni Sindikat Ucenika Srbije skraceno NSUS je organizacija koja je osnovan u svrhu pomaganja ucenika sa njihovim problemima u skoli i da bi se reformisao sistem skolovanja koji ocigledno ne valja. Posto nasa draga vlada nece da uradi nista za nas, mi smo odlucili da mi uradimo nesto za nas. Ucenicima sirom Srbije je dosadilo da se nad njima profesori i vlada izivljavaju i da ih iskoriscavaju i zato cemo im mi pomoci. Mi smo ne vladina organizacija i necemo dopustiti da niko nama manipulise. Kad se nakupi dovoljan broj ljudi ova organizacija ce se registrovati i time otici na visi nivo. Svi koji zele pomoc ili zele da pomognu drugima mogu postati clanovi ove organizacije. Mi necemo silom da menjamo zakone nase zemlje i necemo silom da postupamo prema profesorima koji se izivljavaju nad ucenicima vec cemo lepim i demokratskim putem sve probleme resiti. Sve organizacije koje imaju pravila slicna nasem i zalazu se za demokratiju i zele biti u partnestvu ili da budu prijatelji ove organizacije su dobrodosli.

www.nsus.co.nr
 

Back
Top