Otkacih jednog OVNA i sad se kajem...kakve su sanse da on...

kad zeznes ovna, on te iscupa iz svog srca gotovo momentalno. tesko da on sad uopste i misli na tebe, pogotovo ako si ga bas gadno povredila.

a posto si skorpija, ovo jako vredja tvoju sujetu i mislim da ne kapiras jos uvek sta ti se desilo. bez uvrede.

on te nece nazvati, u to budi sigurna. moras baciti svoj ego u kantu za otpatke ako mislis da opet pridobijes ovna. osim toga, na ovnove je nemoguce uticati i nemoj ni pokusavati da ga smotas na foru ili da se pravis da si ti zapravo povredjena. ako uspes da kazes "ok, ja sam pogresila, volim te, hajdemo iz pocetka" mozda postoje neke sanse. nikako ne pokusavaj da njega okrivis. znam da su skorpije sklone manipulacijama. u ovom slucaju, ako to budes radila, mozda dobijes i batine :lol: :lol:
samo iskreno, ako mozes.
 
Gocica:
"...on te iscupa iz svog srca gotovo momentalno. tesko da on sad uopste i misli na tebe, pogotovo ako si ga bas gadno povredila" ...e pa bas zbog ovoga mislim da je on jedna prilicno bezosecajna osoba....tj. nema bas neke jake emocije....ako ih ima, jako ih dobro skriva....by the way, u podnazku je devica

bas zato sto su mu emocije prave, nece ti dozvoliti da ga zeznes vise od jednom.
mozda nema emocija prema tebi? to ne znaci da je bezosecajan.
 
Gocica:
ok...ovako....mislim da je njemu vise stalo do mene nego meni do njega. Moj problem je sto ne znam sta hocu i bas se bezveze osecam zbog toga. Ali, znajuci koliko je tvrdoglav (ne toliko ponosan!) mislim da bi on, iako mu je stalo, pokusao da bude opet samnom samo da bi mi se osvetio...makar posle toga crkavao od muke


ti ne vidis prostu cinjenicu da si ti njega otkacila. sad ti hoces da on tebe ganja. a pritom nisi sigurna ni sta bi sa njim.
da li je to fer?

ovnovi se retko muce zarad osvete jer nemaju vremena da se bave glupostima tog tipa. to sto si ti njega otkacila pa hoces da on ponovo pokusa je tipicno skorpijsko izivljavanje i igra moci. ovnovi retko nasednu na to, ne zato sto su mnogo pametni nego sto oni ne funkcionisu na taj nacin. njih tesko mozes da uvuces u igre tog tipa a pogotovo ih ne mozes naterati da posle otkacinjanja trce za tobom. mislim hej...
ovnovi su prilicno crno-beli u osecanjima. otkacen - ide dalje, nema sta tu vise da se prica. ovna moze da vrati samo prava emocija i to u retkim slucajevima. da se bakce sa tobom koja nisi sigurna sta osecas prema njemu, ma daj.
sve ili nista, kod ovna....a ti bi sve a da pritom ne znas sta bi dala za uzvrat.
ah da, dala si mu korpu, zaboravila sam. pa sta ocekujes?????
 

Back
Top