Grand Show

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

дрињача

Domaćin
Banovan
Poruka
3.235
Imam dosta snimljenih emisija Grand Show sa tv Pinka, i rado bi se menjao sa onima koji imaju. Imam skoro sve epizode, ali nemam nista iz aprila i septembra 2007 godine. Molim sve koji su zainteresovani da se jave na ovu temu. Najomiljenije su mi mlade zvezde granda i ove poneke starije kao sto je Stoja (.) (.) i Keba.

Metalcima narkomanima, sektasima kao i hip hop indijancima je zabranjen svako provociranje. Jel jasno:x

Jel neko gledao najnizu licitaciju i kako je Milan Stankovic otiso u Banatski Karlovac?

Grand Show RULE!
 
Naravno grand konza...i neka svako slusa sta zeli ukusi su razliciti,i najvise mrzim kad mi neka pankercina ***** o grandu-kao on se razume bolje nego ja koja slusam grand...ma ne mogu nerviram se onma kad mi neko dirne grand
 
Imam dosta snimljenih emisija Grand Show sa tv Pinka, i rado bi se menjao sa onima koji imaju. Imam skoro sve epizode, ali nemam nista iz aprila i septembra 2007 godine. Molim sve koji su zainteresovani da se jave na ovu temu. Najomiljenije su mi mlade zvezde granda i ove poneke starije kao sto je Stoja (.) (.) i Keba.

Metalcima narkomanima, sektasima kao i hip hop indijancima je zabranjen svako provociranje. Jel jasno:x

Jel neko gledao najnizu licitaciju i kako je Milan Stankovic otiso u Banatski Karlovac?

Grand Show RULE!

Huh! a ja posmislio da ce i mene neko da prozove!
ajde cigane mrsh u piizdu grand-mothersku materinu8-)

i jebbote banatski karlovac i ona aleksandra mala fuxa 90 godiste sto je pusila i mom kumu i daniju i kokiju.
mrsh bre dzukele iz moje avlije:mad::mad:
 
Imam dosta snimljenih emisija Grand Show sa tv Pinka, i rado bi se menjao sa onima koji imaju. Imam skoro sve epizode, ali nemam nista iz aprila i septembra 2007 godine. Molim sve koji su zainteresovani da se jave na ovu temu. Najomiljenije su mi mlade zvezde granda i ove poneke starije kao sto je Stoja (.) (.) i Keba.

Metalcima narkomanima, sektasima kao i hip hop indijancima je zabranjen svako provociranje. Jel jasno:x

Jel neko gledao najnizu licitaciju i kako je Milan Stankovic otiso u Banatski Karlovac?

Grand Show RULE!

e bas nije zabranjeno:twisted:
 
e reci mami svojoj da cu dam dam pare prvog...

Aaaa tu si pilence, sad si se otkrio, to peva Nedjo Kostic ona pesma; komsinice, komsinice na kaficu svrati dodji svome podstanaru kiriju da platis. I ti kazes da ne slusas Grand? Mora da te je sramota da kazes, ali to nije sramota, sramota je ne gledati Grand.
 
Otkud znam stekao sam takav utisak kao da si neki metalac. Ko ti je najomiljeniji od pevaca u Grand Show-u, mislim od mladih zvezda. Meni Milan i Milica. A bogmi ona starka crnka voditeljka, dobra polovnjaca. Oce li i ona da snimi film ko Suzana Mancic.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top