Koji joj je....?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Kirk

Obećava
Poruka
95
Pocinjem da se nerviram...Moja devojka ima ociti problem zbog bivseg decka koji je izgleda maltretirao stalno! E sad ja nemam nameru da je maltretiram, a sta god joj kazem u shali ona to shvata kao maltretiranje i pocinje da se brani... Ima li tu neke pomoci,sta mislite? Ili da batalim sve...
 
Pocinjem da se nerviram...Moja devojka ima ociti problem zbog bivseg decka koji je izgleda maltretirao stalno! E sad ja nemam nameru da je maltretiram, a sta god joj kazem u shali ona to shvata kao maltretiranje i pocinje da se brani... Ima li tu neke pomoci,sta mislite? Ili da batalim sve...

Ako ona vuce traumu od bivseg. Taj bivsi je njoj yebeno pasao, jer jos misli na njega.

Ako mislis nesto vise od torbanja, (ono u stilu zayebat se pa ozenit to) bolje je zaboravi.

Ma to su najgore, te sto su imale duge veze pa iz njih vuku repove, s takvima nikad na zelenu granu.
 
Pocinjem da se nerviram...Moja devojka ima ociti problem zbog bivseg decka koji je izgleda maltretirao stalno! E sad ja nemam nameru da je maltretiram, a sta god joj kazem u shali ona to shvata kao maltretiranje i pocinje da se brani... Ima li tu neke pomoci,sta mislite? Ili da batalim sve...
:lol: Ovo me podseća na mene i mog dečka, samo sam ja ti, a on je ona.
Ja sam ga pustila da polako krozvezu konta da nisam ni jedna predhodna, jer je činjenica da se to i može jedino sagledavanjem krioz vreme.
Daj joj vremena...i da, nemoj da je bockaš na načine na koje joj ne prija.... a ako to i radiš, suptilno je smiri, ne dernjaj se kad ona počne i mazi je i poklanjaj joj pažnju i videćeš da će se brzo smiriti.;)
 
Slažem se sa Seviljom, Budi nežan i biće ok.. i više nego ok kad shvati da može da ti veruje i da se opusti.
Ali pazi da se ne zamene uloge pa da ona ne postane tiranin u vašem odnosu kao što je taj bivši bio prema njoj.
 
Moja devojka ima ociti problem zbog bivseg decka koji je izgleda maltretirao stalno

To su ti price prijatelju. Ona ne bi bila sa njim uopste da joj nije odgovarao....nego reci ti njoj da NISI njen bivsi....i da hoces ne mozes biti....ako misli nesto s' tobom da ga zaboravi i ne pominje vise, sta god da joj je radio ili uradio.....
 
:lol: Ovo me podseća na mene i mog dečka, samo sam ja ti, a on je ona.
Ja sam ga pustila da polako krozvezu konta da nisam ni jedna predhodna, jer je činjenica da se to i može jedino sagledavanjem krioz vreme.
Daj joj vremena...i da, nemoj da je bockaš na načine na koje joj ne prija.... a ako to i radiš, suptilno je smiri, ne dernjaj se kad ona počne i mazi je i poklanjaj joj pažnju i videćeš da će se brzo smiriti.;)


Ma da. I sa cim jos da je servisira?:roll:

Vi zene bas imate misljenje o sebi kao da ste bogom dane i jedine, sto bi se on sa njom natezao kad ce prva na koju naleti torbat je bez ikakvih problema, cak mu mozda i da neku kintu.
 
Jaaaaaoooooooooooooooooooooooooooo, jbt!!!! :roll:

Pa ti nikad nisi pogrešio u proceni?
A što si onda raskidao sa devojkama ako je svaka bila prava? :roll::roll::roll:

On je hteo reci, da pametan covek u roku dva - tri dana shvati da se zayebao, a ti onda ili si glupa kao kokosh ili ti je on odgovarao pa zato nisi otisla, a posle prodajes pricu kako ti nije bio hitan.
 
Jaaaaaoooooooooooooooooooooooooooo, jbt!!!! :roll:

Pa ti nikad nisi pogrešio u proceni?
A što si onda raskidao sa devojkama ako je svaka bila prava? :roll::roll::roll:

Ne, ali ne mozes reci da ti apsolutno sve smeta kod bivse...jbga to bi bilo licemerno ili bi ukazivalo na to da sam mazo-tip. Hocu da kazem da te fore, maltretirao me je i sl., su smesne i da taj isti sto maltretira ima vaznu ulogu u njenom zivotu....jos uvek...
 
Hoces da kazes da ti sa svojim bivsim tipovima nisi bila zato sto su ti odgovarali, vec zato sto..???????
pazi
imaš ti ljudi i ljudi, odnosa i odnosa
svima odgovara na početku, inače se lako i brzo raziđu. Ali, kad prođe neko vreme, mnogi ljudi, češće žene, ostaju u odnosima u kojima im nije sve potaman iz raznoraznih razloga (boje se da budu same, boje se da ih njihov agresivni partner ne povredi ako pokušaju da ga napuste, postoje lepe stvari koje do neke tačke preovlađuju nad ružnima, itd. glupo je sad nabrajati). Ne znaš priču te devojke. A ovo o čemu pišem su dobro poznate stvari.

i da,
nisam sad govorila o sebi. Ne znam odakle ti potreba da prebacuješ ovo na lični nivo..
 
Ne, ali ne mozes reci da ti apsolutno sve smeta kod bivse...jbga to bi bilo licemerno ili bi ukazivalo na to da sam mazo-tip. Hocu da kazem da te fore, maltretirao me je i sl., su smesne i da taj isti sto maltretira ima vaznu ulogu u njenom zivotu....jos uvek...
važnu ulogu ima strah da će i sledeći biti kao prethodni... i da su svi isti... i kad uoči taj obrazac ponašanja (njegove grube(?) šale), normalno da se uspaniči...
 
Pocinjem da se nerviram...Moja devojka ima ociti problem zbog bivseg decka koji je izgleda maltretirao stalno! E sad ja nemam nameru da je maltretiram, a sta god joj kazem u shali ona to shvata kao maltretiranje i pocinje da se brani... Ima li tu neke pomoci,sta mislite? Ili da batalim sve...

batali!! ali prvo se zaljubi u nju....
 
važnu ulogu ima strah da će i sledeći biti kao prethodni... i da su svi isti... i kad uoči taj obrazac ponašanja (njegove grube(?) šale), normalno da se uspaniči...

Onda najbolje da sedne kuci i gricka semenke do kraja zivota.....hoces reci da svi ljudi koji hodaju nikada nisu pali u zivotu barem jednom???? Padnes, ustanes i ides dalje....samo budes malo obazriviji a ne plasljiv...
 
Onda najbolje da sedne kuci i gricka semenke do kraja zivota.....hoces reci da svi ljudi koji hodaju nikada nisu pali u zivotu barem jednom???? Padnes, ustanes i ides dalje....samo budes malo obazriviji a ne plasljiv...

Ali pobogu, nisu svi ljudi isti.
Niti svi imaju ista iskustva.
I vrlo je lako razglabati o tome kakav bi drugi trebao da bude i šta bi trebao da radi.
 
Onda najbolje da sedne kuci i gricka semenke do kraja zivota.....hoces reci da svi ljudi koji hodaju nikada nisu pali u zivotu barem jednom???? Padnes, ustanes i ides dalje....samo budes malo obazriviji a ne plasljiv...
uh
šta čovek da kaže na ovo
osiim, naravno, u pravu si.
ako postoji dobra šansa da naleti na mladića koji će biti tako pun razumevanja kao ti, pa onda na još par sličnih - bolje bi joj bilo da sedi kod kuće, i ne da gricka semenke, nego da klopa salčiće.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top