Kukavice ili ih plasim

lilihip-bd

Početnik
Poruka
10
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?r...047777;nhor=16

Stvarno postajem paranoicna.....:(

Svaki pokusaj moje veze izgleda ovako: cim pomislim kako nam je odlicno krenulo i odlicno traje i ucini mi se da to postaje i nesto ozbiljine...tras...nestanu u vidu magle i ostajem zatecena sa blagim telecim izrazom na licu:"sta se desi odjednom?"
Da ih trazim ne bi ih takve nasla.....

Ko moze nek mi kaze sta se to desava u mom sugavo srecnom i jos sugavije nestrecnom ljubavnom zivotu?:confused:
 
Mislim da ti volis malo vise da pricas...pa ljudi pobegnu...Nije da pricas gluposti, naprotiv...ali .....
Druga stvar je taj Saturn , vladar tvoje pete...donosi veze sa starijima ili suprotno, dosta mladjima od sebe...mada su to uglavnom stariji...i te veze bivaju isforsirane mislim , sa tvoje strane....i ako za njih vreme nije.
Ono sto ja mislim, to je da bi ti vrlo lako mogla pronaci srodnu dusu u nekim institucijama zatvorenog tipa...npr. bolnice....uopste izolovana mesta...posto je ovaj Saturn otisao u 12-tu kucu....Mozda kroz pomoc starijim ljudima...razgovoru sa njima...naidje neko ko isto tako voli da im pomaze ;)
Pazi kako vozis...budi obazriva...cesto si nesmotrena, brza.....uspori malo!!
 
Da, Saturn me ubi....

mada, meni ne deluje da ja forsiram...jednostavno izgleda biram pogresne....od 1000 njih ja imam sposobnost da izvucem onog najgoreg:)) Super, i to je uspeh:))

Ne svidja mi se ta ideja da trazim po strackim domovima:)) pre bih na nekim drugim mestima...i naravno mladje:))

A sta sa ovim Neptunom i Ribama u 7 polju?
 
Ja bih obratio vise paznje na aspekt KVADRAT VENERA-PLUTON.
Ja ga isto imam.....
Zbog njega mozes biti pravi lepak za manijake i svakakve frikove po haustorima i mracnim ulicama (govorim ti iz MOG licnog iskustva,koje je po tom pitanju zaista bogato).Pripazi se po tom pitanju.
Taj aspekt neki nazivaju i "ljubavnim prokletstvom".
Kod mene se odrazavao na slican nacin - kad imam utisak da veza postaje ozbiljna ili ja zelim da predje na jedan visi nivo pa pokazem da mi je stalo do partnerke,izrazavajuci svoje emocije prema njoj ....odmah dolazi do KRAHA.

Savet...opusti se....nemoj previse pokazivati da ti je stalo do veze-partnera,budi aktivna na drugim poljima zivota koji te interesuju i tu svoju aktivnost POKAZI partneru neka zna da ti nije sve u zivotu i da nije NEZAMENLJIV.

Uvek imaj rezervnu varijantu - nikad nemoj da prestanes da trazis bolje iako si u ozbiljnoj (mozda ti se to samo cini) vezi.....manje ces biti povredjena.. a zivot neces potraciti.

Zelim ti puno srece.

p.s. prouci mane i prednosti polozaja cvorova...moze ti i to PUNO pomoci.

Pozdrav.
 
Ja bih obratio vise paznje na aspekt KVADRAT VENERA-PLUTON.
Ja ga isto imam.....
Zbog njega mozes biti pravi lepak za manijake i svakakve frikove po haustorima i mracnim ulicama (govorim ti iz MOG licnog iskustva,koje je po tom pitanju zaista bogato).Pripazi se po tom pitanju.
Taj aspekt neki nazivaju i "ljubavnim prokletstvom".
Kod mene se odrazavao na slican nacin - kad imam utisak da veza postaje ozbiljna ili ja zelim da predje na jedan visi nivo pa pokazem da mi je stalo do partnerke,izrazavajuci svoje emocije prema njoj ....odmah dolazi do KRAHA.

Savet...opusti se....nemoj previse pokazivati da ti je stalo do veze-partnera,budi aktivna na drugim poljima zivota koji te interesuju i tu svoju aktivnost POKAZI partneru neka zna da ti nije sve u zivotu i da nije NEZAMENLJIV.

Uvek imaj rezervnu varijantu - nikad nemoj da prestanes da trazis bolje iako si u ozbiljnoj (mozda ti se to samo cini) vezi.....manje ces biti povredjena.. a zivot neces potraciti.

Zelim ti puno srece.

p.s. prouci mane i prednosti polozaja cvorova...moze ti i to PUNO pomoci.

Pozdrav.

Haha i ja bih to nazvala "ljubavnim prokletstvom"!!! Da znas da se i tako osecam, ali ajde da kazem da je to zbog ovog Saturna! Valjda ce bolje biti za 2 godine kad prodje!

Jos nisam imala neko iskustvo po haustorima:))))) Nadam se da ga u tom kontekstu necu ni imati:))))
 
Lilihip,
1. Da li imas / si imala tajne veze?
2. Kako stoje stvari po pitanju sexa?
3. Da li si zadovoljna svojim sexualnim zivotom?

Pozdrav.

1. Hmmm zar nije najsladje kad je tajno?:) Da, imala sam, ali nije to nista sto bi bas trebalo da se krije. Znam, da ih trebam izbegavti pre 30-te jer nisu dugog veka!
2. Po pitanju sexa...hm...niko se nije bunio:)....bas naprotiv:)))) A sto ovo pitanje?:)
3. Opet slicno...:) Za sad je sve u najboljem redu...A sto?
 
1. Hmmm zar nije najsladje kad je tajno?:) Da, imala sam, ali nije to nista sto bi bas trebalo da se krije. Znam, da ih trebam izbegavti pre 30-te jer nisu dugog veka!
2. Po pitanju sexa...hm...niko se nije bunio:)....bas naprotiv:)))) A sto ovo pitanje?:)
3. Opet slicno...:) Za sad je sve u najboljem redu...A sto?

Pitam zbog Saturna.
On je u vatri a to hoce da da problem sa nedostatkom energije.
 
Pitam zbog Saturna.
On je u vatri a to hoce da da problem sa nedostatkom energije.


Aha! Sad mi je jasno :))

Da, u pravu si, imam ponekad problem sa manjkom energije...prosto mi je svejedno! Ali mene vise brine ovo sto svi pobegnu posle nekom perioda kada pomislim da je sve u najboljem redu, i kad se taman opustim......A nisam davez, dosadna, ne gusim, to siguno...bas naprotiv! Uvek su to neki glupi razlozi ili razloga nema ...samo nestanu... i ja ostanem zatecena u soku....:(
 
Ne znam kako gotovo niko od vas nije (osim Đure) istakao Saturna kao vladara 5. kuće u 12. kući ... koji je u izgonu i konjunkciji s Marsom. Od toga se kreće, a ako mene pitate (a mislim i objektivno) to najviše vuče priču ka onome što je lilihip napisala.
Za tajne veze Ok, i ja se slažem mada ima šanse da neke od njih postanu javne zbog dispozitora koji odlazi u 10. kuću i konjunkciju sa vladarem Asc-a. Generalno u ovakvoj priči sa 5. poljem situacija nije najsjajnija barem do Saturnovog povratka (koji je doduše već prošao) jer su veze ili tajne, haotične, neformalne, ili ako ipak jesu javne od samog početka onda u vezi postoje ozbiljni problemi ili ograničenja jer je 12. polje ipak polje gubitaka - pre svega jer je vladar 5. ovde u izgonu.
Mars - Saturn konjunkcija ovde takođe nije najsjajnija jer može dati pomalo nezgodne tipove osoba za partnere, zahtevne koji ne pružaju dovoljno recimo; moguće razlike u godine ste već pomenuli ... ali i neke prepreke (objektivne) da se nazovi "normalna" veza ostvari, neko čekanje ...

Situacija posle Saturnovog povratka, kao što sam već rekla, bi trebalo ipak da bude nešto bolja. Ulaskom Saturna u 1. polje aktivira ova ljubavna tematika (Saturn je natalno vladar 5. kuće), tj to je faktički sad, u ovom periodu jer je Saturn sada na 8 st. Device, na Asc-u odnosno "šećkaće" se tuda narednih par meseci jer će u međuvremenu krenuti retrogradno pa je sve u svemu tu negde i u narednom periodu.
 
Ja bih obratio vise paznje na aspekt KVADRAT VENERA-PLUTON.
Ja ga isto imam.....
Zbog njega mozes biti pravi lepak za manijake i svakakve frikove po haustorima i mracnim ulicama (govorim ti iz MOG licnog iskustva,koje je po tom pitanju zaista bogato).Pripazi se po tom pitanju.
Taj aspekt neki nazivaju i "ljubavnim prokletstvom".
Kod mene se odrazavao na slican nacin - kad imam utisak da veza postaje ozbiljna ili ja zelim da predje na jedan visi nivo pa pokazem da mi je stalo do partnerke,izrazavajuci svoje emocije prema njoj ....odmah dolazi do KRAHA.

Savet...opusti se....nemoj previse pokazivati da ti je stalo do veze-partnera,budi aktivna na drugim poljima zivota koji te interesuju i tu svoju aktivnost POKAZI partneru neka zna da ti nije sve u zivotu i da nije NEZAMENLJIV.

Uvek imaj rezervnu varijantu - nikad nemoj da prestanes da trazis bolje iako si u ozbiljnoj (mozda ti se to samo cini) vezi.....manje ces biti povredjena.. a zivot neces potraciti.

Zelim ti puno srece.

p.s. prouci mane i prednosti polozaja cvorova...moze ti i to PUNO pomoci.

Pozdrav.
Kamila, slažem se da Venera-Pluton aspekti mogu to da donesu, ali ovde pod 1. Venera nema gotovo nikakve veze sa njenim 5. (pa ni 7.) poljem - niti je vladar nekog od tih polja, niti se u njima nalazi, a pod 2. - još bitnije - ovaj nazovi kvadrat je orbisa 10 stepeni, pa još u separaciji - što je daleko od prihvatljivog tako da se teško može uzeti u obzir za razmatranje i ako bi se Venera posmatrala kao prirodni signifikator ljubavi i veza (što je naravno Ok, i neophodno je kao jedan od faktora ali ovde ovaj aspekat teško da radi).

Kod karti sa astro.com-a predlažem da ne gledate samo tabele sa aspektima, već da obavezno proverite orbis aspekata na samoj karti pošto oni imaju običaj da uzimaju vrlo sumnjive orbise za aspekte, kao ovde (a nije prvi put).

Pitam zbog Saturna.
On je u vatri a to hoce da da problem sa nedostatkom energije.
Nije mi jasno šta si ovim hteo da kažeš ... ?
 
A i taj Mars u 12-om polju. Pa bas se lepe za tebe muskarci koji najmanje od svega imaju petlje da objave zainteresovanost. Uvek te posmatraju neki likovi iz prikrajka. To je cak i aspekt da imas tajne obozavaoce godinama, a bez realizacije. jos blokirani Saturnom, mislim basi nisu neke baje:p
 
Ma koje baje....sve su samo nisu to:) Bar mislim u pocetku da lice na njih a onda se desi da pobegnu glavom bez obzira. Imam utisak da ne nalecem na one koji su psihicki jaci od mene....sve su to neki nazovi "smekeri" koji me dobiju na prvu loptu. I kad ispucaju one vec napamet naucene "pametne" recenice...muuuuuuuu.....I sta ja sa njim da pricam vise? A sto je najgore sve me neki cudni i privlace. Ni jedan ne lici ni po cemu na prethodnog samo ga izvucem iz gomile! Kako ? Ne znam:(

Evo upravo sam zavrsila sa jos jednom budalom:( Naravno da je mladji(svi su takvi u poslednje vreme)!
Definitivno nije problem samo u meni...:(
 
Ovaj Saturn u vezi s tvojim Marsom zapravo daje razliku u godinama. Ja sam rekla samo "stariji", a u stvari može biti i mlađi.
Jel' bilo većih razlika u godinama kod tebe, mislim nekoliko godina (barem) i sl. ?
 

Back
Top