Guitar Hero in Warcraft

miXed

Iskusan
Poruka
6.560
Odlucio sam da pravim Guitar Hero za Warcraft tft

- Mocices da sviras razne pesme preko circle of powera
- Mapa ce imati 100 pesama
- Pesme ce biti rock / metal /.
- Mapa ce biti prevelika

Kad budem napravio , bice omogucen download,ali treba ce mi dobre nedelje.
Do tada, ideje pozeljne.

Poz.
 
Bolje da linkujes neke iteme na slova pa da se svira preko tastature... Na bilo koji drugi nacin ce biti JAKO komplikovano... Inace, nadam se da si PROFESIONALNI poznavalac triggera u War3 Editoru inace ce ovo ipak da bude prevelik zalogaj za tebe...
 
Bolje da linkujes neke iteme na slova pa da se svira preko tastature... Na bilo koji drugi nacin ce biti JAKO komplikovano... Inace, nadam se da si PROFESIONALNI poznavalac triggera u War3 Editoru inace ce ovo ipak da bude prevelik zalogaj za tebe...


i to sto kazes.
Triggere znam ajde da kazemo profesionalno.Bice tesko da stavis preko tastature,probacu sa tastaturom ali ako ne uspem stavicu sa mishom.
Videcu to preko itema a videcu da sviras preko circle of powera sa mishom
=)
 
Molim te to napravi i stavi minimum 5 pesama Maidena. Ideja da se svira na tastaturi nego preko circle of powera jer mislim da bi ishlo sporije. Imam ideju kako bi izgledalo: svuda plamen ima 5 krugova u 5 redova u i svakom redu idu peasanti (bilo shta) , da bi pogodio notu pritisnesh neko dugme na tastaturi , tada iz odgovarajuceg ringa izbije plamen ili grom , ubije peasanta ako si pogodio notu , a ako ne on prodje. Arthas ili kael imaju 5 magija koje odgovaraju svaki prsten i tako birash koji da zapalish;). Mislim da je to najbolje.
 

Back
Top