POVRATAK NA STARU SRPSKU TRADICIJU

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

bobanms

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.150
Braco Srbi, krajnje je vreme da se okanimo kojekakvih novotarija.
Savremen nacin zivota doveo nas je do dna.
Vratite se tradiciji, patrijarhalno vaspitanje i cvrsta ruka.
Pocnite od svoje zene ili devojke, tu je osnov nasih nesreca.
Zene su nas upropastile.
Zato prvo njih da dovedete u red i bice nam bolje.
Pogledajte samo kako siptari drze zene i kod nih nema problema.
Zato pamet u glavu.
 
Očekivao sam da predlažeš neku od gluposti koje si spominjao na temi temi o Japanu, možeš zamisliti moje razočarenje kada vidim da ništa od toga nisi napisao, te (zasad) nemam zašta da te popljujem. Za patrijarhalnu tradiciju i čvrstu ruku baš ne mogu, shvatam da ti to samo zamišljaš kako (je) izgleda(lo), po nekom stereotipu zasnovanom na salonskim naklapanjima.

A u "red" dovodim milom. I meni i njima prijatnije i svrsishodnije tako. Ako se baš inati pa neće, nek leti dalje de je volja. Nem se šta nervirati, nisam tu da se nad nekim iživljavam niti trpim svašta.
 
Braco Srbi, krajnje je vreme da se okanimo kojekakvih novotarija.
-Krajnje!
Savremen nacin zivota doveo nas je do dna.
-Do samoga dna!
Vratite se tradiciji, patrijarhalno vaspitanje i cvrsta ruka.
-Zivela tradicija!!!
Pocnite od svoje zene ili devojke, tu je osnov nasih nesreca.
-Zene su zlo! Treba im dobro uterati!!!
Zene su nas upropastile.
-Jesu upropastile!
Zato prvo njih da dovedete u red i bice nam bolje.
-Oce (jest'...)!
Pogledajte samo kako siptari drze zene i kod nih nema problema.
-I nema problemaaaaaa!!!
Zato pamet u glavu.
-ZVIELA PAMEEET!!!

:mrgreen:
 
budi dobar ili cu morati da upotrebim i varjacu 8)

HAhahaha :D


@Tema: Mislim covek je potpuno u pravu! Evo pogledajte samo na ulici... Svi tipovi nesto feminizirani, nije ni cudo sto nam je tako... A devojke? Polugole. Mislim zasu... :roll:

To je strasno,... A nekada da jednu devojku , zbaaaris, jednu dobru devojku, patrijahalno vaspitanu... Da je odvedes u krevet, ... PA to su pokloni, to je paznja, to je ljubljenje u ruke... Da se ona malo veze za tebe emotivno...

 
emotivno vezivanje nema veze sa patrijarhalnim vaspitanjem iako na prvi pogled tako deluje...

ja sam sve samo ne patrijarhalno vaspitana a ipak se uvek emotivno vezujem i to mi ne valja bas :? a imas tih cura iz patrijarhalnih sredina sto su kao svetice pred roditeljima i rodbinom a ovamo jedu i muskarce i zene i naprasno gube moral,i grebu i sve to...ma promiskVitet (ziv bio perica :lol: ) vise nista nije ko sto se cini pa ti stari sabloni su prilicno neprimenjivi bar iz mog ugla posmatranja...
 
Ali su tvoje babe i prababe dedu i pradedu morale da slusaju kao boga.
A deda je mogao da ih premlati i otera kad god je to hteo.
Da ne pricam samo o sankcijama za neke gluposti, ako i pomisle na njih, a ne daj boze i da urade.

Nije tacno! Moje dede i babe - i pradede i prebabe - su bile patrijarhalne, ali to ne znaci da su tukli svoje zene. To znaci da su vodili racuna o porodici, isto kao i njihove supruge. Niko nikoga nije tukao, to su neke tvoje fantazije - mora da si iz neke selendre... tamo je verovatnio tradicija i yebanje ovaca - preporucujem ti da krenes od te tradicije.
 
Niko nikoga nije tukao, to su neke tvoje fantazije - mora da si iz neke selendre... tamo je verovatnio tradicija i yebanje ovaca - preporucujem ti da krenes od te tradicije.

Pa vidis da pokusava - hoce da smuva neku forumasicu... :lol:


Nego, i u stara dobra vremena je bilo i tandarenja i torbanja, i sa komsinicom, i sa strinom, i tako dalje... Samo nije bilo mobilnih (SMS: ej video sam ti zenu sa nekim likom) ni TVa ni neta, pa se kao fol nije znalo.....
 
Braco Srbi, krajnje je vreme da se okanimo kojekakvih novotarija.
Savremen nacin zivota doveo nas je do dna.
Vratite se tradiciji, patrijarhalno vaspitanje i cvrsta ruka.
Pocnite od svoje zene ili devojke, tu je osnov nasih nesreca.
Zene su nas upropastile.
Zato prvo njih da dovedete u red i bice nam bolje.
Pogledajte samo kako siptari drze zene i kod nih nema problema.
Zato pamet u glavu.

Све је то лепо што си написао, али ипак...
Да ли би ти се допадала жена која не практикује депилацију? Да је волиш онакву какву ју је Бог створио.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top