Kiseli kupus

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Zasto se nase zene brzo zapuste, a i muskarci ali zene skroz?

Pa ljudi moji zar je ljubav prema hrani veca nego prema kiti.

Sta ima u tom zderanju?

Da li ste primetili da zena kad predje (ima i muskih) trideset i neku ustvari rane tridesete, da je opterecena hranom i sve su masne i debele, valjda samo kuvaju, ma sve je to u redu ali sto po busu smrde.

Meni smeta taj miris, a volim kupus ali ga ne jedem zato sto ne zelim da smrdim, jer priprema kupusa natapa robu mirisima i sto sam ja duzan da trpim smrad jer oni su jeli kupus a ja nisam ali u busu smo svi zajedno.

Dobro pravo pitanje je zene da li cete se i vi zapustiti tako kad se udate?
 
...shto vishe kuvam, manje jedem - znam kako sam spremila tu hranu.... :lol: :lol:

i da. meni u autobusu, to pricham u gradskom prevozu, nijedna zzena nikad nije smrdela toliko da mi bude muka. ne mogu reci isto za mushkarce.
 
ja sam se vec zapudtila a nisam udata. :)
salim se, mislim da necu doziveti te godine da bih mogla da se zapustim. :)
salim se, ako se budem udala onako kako od malena zelim, dakle iz ljubavi, a ne zbog straha od samoce, onda ne verujem da mi se tako nesto moze desiti, ali ako popustim i udam se da ne bih bila sama sa gomilom macaka oko mene, onda verovatno hocu, posto cu sekiraciju leciti hranom.
 
ja sam se vec zapudtila a nisam udata. :)
salim se, mislim da necu doziveti te godine da bih mogla da se zapustim. :)
salim se, ako se budem udala onako kako od malena zelim, dakle iz ljubavi, a ne zbog straha od samoce, onda ne verujem da mi se tako nesto moze desiti, ali ako popustim i udam se da ne bih bila sama sa gomilom macaka oko mene, onda verovatno hocu, posto cu sekiraciju leciti hranom.
pa shto bi se sekirala kad si se udala i nisi sama...? :)
 
...shto vishe kuvam, manje jedem - znam kako sam spremila tu hranu.... :lol: :lol:

i da. meni u autobusu, to pricham u gradskom prevozu, nijedna zzena nikad nije smrdela toliko da mi bude muka. ne mogu reci isto za mushkarce.

Ma da samo fali jos da nam od smrada u busu bude muka. Onda valjda bus smrdi ko zna, ali da je normalno nije.

Ne peru valjda bus ovi sto ga odrzavaju.
 
...pa, tu hrana verovatno dodje kao sublimacija za losh sex.....
...onda najbolje da se sklonish u stranu i prepustish nekom drugom (ko zna!) da ti brak i zhenu dovede u red.....gledaj na to, kao da je u pitanju nekakav fitnes trener......
...inache, ne znam da kuvam.....
 
...pa, tu hrana verovatno dodje kao sublimacija za losh sex.....
...onda najbolje da se sklonish u stranu i prepustish nekom drugom (ko zna!) da ti brak i zhenu dovede u red.....gledaj na to, kao da je u pitanju nekakav fitnes trener......

Jel meni pricas?

Meni da neko dovodi nesto u red:shock: Jesi ti normalna?

Meni je bolja zena koja ne zna kuvati, nego ona koja je debela i smrdi na kuvanje.
 
ja ne patim od sizofrenije, pa mi je potrebno da pored mene bude neko koga volim da se ne bih ila sama. jbg, ima nas raznih.

Znaci ja patim od sizofrenije.

Ako ti neko treba jer ne mozes biti sama onda ti imas veci problem nego sizofrenicar. no tvoja stvar, mislio sam da si ok, ali ti si stih i to veliki.
 
Zene se ugoje zato sto se ulenje.
Treba ih stalno terati da rintaju i nema frke.
Cim vidis debelu zenu znaj da je tu greska u muskarcu.
Sigurno je neki mekusac, koji joj dozvoljava da lencari.
 
Imam resenje, ili se vozi taksijem ili kupi sebi autic. :-)

To je tebi resenje?

Umesto da kazes kako je lenjost gora od zalosti i da ljudi malo o tome povedu racuna ti ih jos branis.

Ae nek i resimo mene, ja mamlam svojim cistim autom, a sta je sa nekim turistom koji dodje i oce se malo provozat gradom u busu, i sta treba da zachadi jaknu tudjim ustajalim smradom, zato sto je neko ili nemaran ili umesto tri kupljene i pozderane pljeskavise je mogao kupit dve, a za onu jednu je mogao uzeti sapun.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top