Problem nakon dogovora

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Ljudi da li ste nekad imali problem sa curom kojom ste se maznuli. Bas mi prica poznanik kako je pre neki dan dogovorio sex (jednokratni) i cura ga posle toga opet zove i smara, a to mu se desilo par puta u zadnja 2 meseca.

Kako se vi resite tih smaracica? Ima ih svakakvih, neke i prete.
 
Ljudi da li ste nekad imali problem sa curom kojom ste se maznuli. Bas mi prica poznanik kako je pre neki dan dogovorio sex (jednokratni) i cura ga posle toga opet zove i smara, a to mu se desilo par puta u zadnja 2 meseca.

Kako se vi resite tih smaracica? Ima ih svakakvih, neke i prete.

Dosla mi u kucu, zajedno sa njenom i mojom prijateljicom, kao toboz zato sto je ova pozvala nju... uspostavilo se kao da ona poznaje ovu moju prijateljicu. I ja kao... sta cu kako cu... zovem druga telefonom, (toboz), javi se on (toboz)
razgovor:
"a ... ferari si kupio? Koji? Najbolji moguci? A dolazim ja kod tebe... , cekaj, oprostite, evo ja moram da vidim taj auto... cao" - ne spremim se, izadjem iz kuce i prosetam do druga, ispricam mu to, on se smije, ja se smijem, a ovioj ne padne na pamet ni da mi se javi vise... jbg:-(
 
A ti si starija pa si merodavna?

PA starije hoce sa opustenim i duhovitim likovima da budu, a klinke traze da im se dubi na trepavicama, i kes, kes kes..

Ona zna da taj drug koga sam pomenuo stopira, nema ni za taksi (tj. tad nije imao, a ni sad) tako da... je fora u tome da vidi da lazem. Nije to bilo iz duhovitosti, to sam reko da ona shvati da ne zelim... nisam trebao tako 'ostro' - to je bilo djetinjasto, ali eto tad sam tako postupio... i svatila je. A sto se duhovitosti same tice, to je tacno... mogo je i vladika njegos na duhovitost iako je vladika:-)
 
Ona zna da taj drug koga sam pomenuo stopira, nema ni za taksi (tj. tad nije imao, a ni sad) tako da... je fora u tome da vidi da lazem. Nije to bilo iz duhovitosti, to sam reko da ona shvati da ne zelim... nisam trebao tako 'ostro' - to je bilo djetinjasto, ali eto tad sam tako postupio... i svatila je. A sto se duhovitosti same tice, to je tacno... mogo je i vladika njegos na duhovitost iako je vladika:-)

Jbt koliko ti imas godina?

Pa shvatio sam, i rekao sam da mi je dobra fora :) Hehe!
 
Ljudi da li ste nekad imali problem sa curom kojom ste se maznuli. Bas mi prica poznanik kako je pre neki dan dogovorio sex (jednokratni) i cura ga posle toga opet zove i smara, a to mu se desilo par puta u zadnja 2 meseca.

Kako se vi resite tih smaracica? Ima ih svakakvih, neke i prete.

..................kad je dobro istorbao pa se ona navukla ,ja to uradim tako shto prvi put je odvalim od sex-a a ako zove opet onda se izbromiram pa nec da se digne i kazem joj "izvini ja sam jednokratni je.bach" ..........i vidi ti vraga vishe nikad ne zovu ........;-)
 

Back
Top