Sorc

Radio sam i jedno i drugo... ako je ok svlacionica onda cesce ovo drugo a ako je nesto skarabudzeno onda ovo prvo...

i ako je npr cas fizickog odmah [2.,3. cas] onda mozda pre ovo prvo a ako treba ceo dan da sedim u sorcu i farkama odna pre ovo drugo pa ga obucem tamo...

a sta je svrha teme ako nije tajna
 
Ako neko moze ceo dan da presedi u skoli u zguzvanom sorcu ispod pantalona onda je takav i za mnoge druge stvari. Verovatno ne pravi razliku izmedju devojaka, da li je neka stavila dva uloska pa ne moze ni da hoda i navukla duksericu preko pantalona ili nosi tange i tampon pa moze da obuce lepu kratku majcu.
 
pravo pitanje je:

zašto je nekome neprijatno da se skine pred drugima ?

ako ti je frka da se skineš u gaće pred drugima, moraš da razjasniš da li je to zato što ti se ne sviđa tvoje telo, ili zato što se plašiš da će ti gaće biti prljave jer si se češao pa si ih ugurao u rčma, pa je ostao braon trag, ili se plašiš da ti se ne vidi testis pored ivice gaća...

ili ti je frka da će ti neko svući gaće, jer je gaće lakše svući nego šorts.

a šta i ako ti neko svuče gaće ? postoji par odgovora:
-opet, ne sviđa ti se kako izgledaš "dole" pa želiš da budeš siguran da to niko neće videti
ne znam koliko si star, ali ako je u pitanju osnovna škola, onda je moguće da
kriješ "one" delove tela jer ti rastu dlake, i neprijatno ti je da se to vidi...
-ili, nisi spreman da odgovoriš na takvo ponižavanje tako što bi odalamio onoga ko ti smakne gaće, pa i ne želiš da rizikuješ da dođeš u tu situaciju.

samo je važno da sam zaključiš šta te sprečava da se slobodno pokažeš
drugima, a onda polako...
 
Radio sam i jedno i drugo... ako je ok svlacionica onda cesce ovo drugo a ako je nesto skarabudzeno onda ovo prvo...

i ako je npr cas fizickog odmah [2.,3. cas] onda mozda pre ovo prvo a ako treba ceo dan da sedim u sorcu i farkama odna pre ovo drugo pa ga obucem tamo...

a sta je svrha teme ako nije tajna

I mene zanima šta je svrha?
 
I ja se pitam zašto je neprijatno? Mislim ostaješ u gaćama, nisi gooo...ih, koliko se mi puta presvlačimo na faxu...bolje da je pitanje-da li ste oblačili šorts preko bokserica i onda skakali na fizičkom???
 

Back
Top