elektricna gitara do 14000 dinara???

ScipioAfricanus

Stara legenda
Poruka
90.823
Znaci hocu da kupim el gitaru do 14000.U obzir uzimam marke Squier i Yamaha jer pretpostavljam da oni imaju neke jeftinije modele za ovu cenu.
Ako se dobro razumete predlozite mi neki model ovih proizvodjaca ali da valja (kolko tolko za te pare).Pajtos mi je svirao na dzitri od 120 evra i lepo zvuci za te pare.
 
Ja ti zato preporucujem da pogledas oglase da se ne za.je.bes kada kupujes gitaru pa uzmes neki smesni Squier kao sto sam i ja imao, kad vec mozes da umes bolju polovnu gitaru za te pare

squier je sasvim dovoljan za pocetak
e sad, koliko je rad kasnije dati para za nesto kvalitetno kad "preraste" squier, to je druga stvar ;-)

mada ako uspe da nadje neku polovnu, povoljnu varijantu, to je jos bolje
 
what a f... is tremolo.Sorry ljudi sto smaram ali bruka me interesuje.Dobro u zvuku ali ipak ako neko dobro svira lepo ga je slusati i na krshu.
Zasto,gledam i citam stalno,se traze starije gitari i tako to.Sto starije skuplje ili sta?

tremolo je rucica za izvijanje zica, stavi se kod kobilice(kobilica je ono na telu gitare gde se stavljaju zice), ali tremolo brzo rastima gitaru
 
tr02.JPG
...tremolo
 
what a f... is tremolo.Sorry ljudi sto smaram ali bruka me interesuje.Dobro u zvuku ali ipak ako neko dobro svira lepo ga je slusati i na krshu.
Zasto,gledam i citam stalno,se traze starije gitari i tako to.Sto starije skuplje ili sta?
ne bas novije su bolje
***** staro kada su koristili sve u gitari starim magnetim a i time
al ijako puno zavisi ko je svirao na njima
ako je hendrix svirao na krsu od skvajera moze kostati ko deset novih gibsonka:wink:
 

Back
Top