Zasto zene ne igraju igrice?

Zbog cega ne igrate kompjuterske igrice?

  • Ne znam , nisam nikad probala.

    glasova: 0 0,0%

  • Ukupno glasova
    31
  • Anketa je zatvorena .
Ma ko kaze da ne igramo igrice. Mozda samo ne isti zanr! Ja igram logicke: pandora, sudoku, sanitarium, aqua energizer, suppaplex..... I igram ih dok ne predjem sve kao manijak, danju, nocu....sve drugo je nevazno dok ne predjem sve nivoe. Zato ih mrzim, ali igram i te kako
 
Pre desetak godina sam igrala Princa i Doom .. i bila sam vrlo posvecena .. dok ne predjem nivo ne kuvam ni ruchak .. ili zasednem pa celu noc .. ujutro deca ustaju da idu u skolu, a ja sva ponosna jer sam preshla nekoliko nivoa oko kojih su se oni muchili .. meni je to bila odlichna vezba za reflekse i vijuge .. ali kad sam pocela da sanjam chudovishta rekoh sebi - dosta je :)

prejako:D
 
Pa ne bih se bash slozio da ne igraju.

Video igrice kao prvo su startovale kao "trend" muskaraca. Isto kao i fudbal. Ali vremenom kao sto se vec moze videti u igrici "World of Warcraft" zene masovno pocinju da i "ovo kradu muskarcima :D:D".

Ipak i dalje ce biti veci broj muskaraca. Naprimer mnogi od nas bih pre igrali igrice nego otisli s prijateljem na kafu :D dok je kod devojki drugaciji slucaj.
 
Probala sam samo da vidim šta je tu tako zanimljivo....i mene lično smori brzinom svetlosti....u stvari retko šta me i zainteresuje uopšte...:?
Onda se moj momak i ja rasporedimo tako da on igra, a ja čitam knjigu za to vreme i mirna Bačka...
 
Davno odigrao Doom, Duke Nukem, Quake, Civilizacija II, StarCraft...
Pentix Blockout.... na tetrisu okrenu brojac pa ga bacio... Chicken Invaders dok ih sve nisam pobio.

Sada nemam mentalne snage da ulazem toliko koncentracije u to. Nema se vremena ni snage.
... a nije da nisam uzivao.

Zaista i ja glasam za DOBRE knjige.

Mislim da je taj World of Worcraft dobra stvar, slicno je forumu na neki nacin, samo moraju jos puno da rade na interkaciji i vizuelnom dizjanu, moze to mnnogo bolje, a sada malo spavaju na lovorikama.

Bilo to dobro ili ne VL je pomesan sa RL i tu nema nazad.

Nikada svojoj cerci ne bih zabranio da se igra... mozda jer i ne voli pa mi je lako reci.

Nisam glasao jer nisam zensko.
 
Ispravka , vecina zena.

Mislim cisto me interesuje da znam neki vas subjektivan razlog.
Da li ste uopste probali , pa shvatili da vam to nije interesantno. Ili niste nikad ni probali , ali vec u startu ste ocenili da necete ni probati.

ja sam kao klinka bila zaludjena igricama... sega, nintendo... :roll:
i kada sam se dokopala kompa, prvo sam igrala samo igrice sa sege... :lol:
onda mi je drugar ubacio par igrica u komp, chisto da bi on imao shta da igra kada dodje kod mene... i tako je on igrao, igrao i igrao, a ja gledala, gledala i gledala... da bi mi na kraju dunulo da probam i ja da igram...
i onda sam razbila NFS Underground 2... :lol:
pa sam preshla i na Heroes of Might and Magic...
i te dve igrice i dan danas igram... :)
samo chekam da kupim bar josh 512MB rama, pa da predjem na HOMM V i NFS Pro Street... :lol:
 
igram
odigrala sam
wolfenstain (obozavam je)
i max payne 1 i 2
igrala sam i neki matrix i wietcong, ali sam ih batalila jer su bezveze...
medjutim, s obzirom da su mi oduzimale puno vremena u doba kada mi je bilo potrebno
a da su se nakon toga pocele da prodaju na dvd-u a da ga ja na kompu nisam imala
prestala sam :(
sad imam dvd, pojacala sam nesto malo i memoriju mada nedovoljno, ali graficka mi je katastrofa, tako da nema sanse da igram neke nove zahtevnije igrice-a nije da nisam pokusavala :(
 
opasna je igra ta
sto igramo ti i ja
opasna je igra ta
ali ljubav to ne zna
opasno je uvek bilo
uvek kad se ljubilo
a krilo

znam da volis igre male
pa igraj se s njom
ali sa mnom nema sale
napravicu lom

znam da tvoje srce moze
voleti po dve
al ja necu da te grlim
nista ili sve

opasna je igra ta
sto igramo ti i ja
opasna je igra ta
ali ljubav to ne zna
opasno je uvek bilo
uvek kad se ljubilo
a krilo:):)
 
Nema nista bolje kad dodjes kuci sa stresnog posla i onda sve to izbacis uz pomoc neke pucachine, nekom razbijes glavu snajperom, mada mi je najdraze da rafalnom paljbom ubijam male zute ili da bombardujem njihove avio baze na nekom ostrvu.
 
Ne mogu svoj život da zamislim bez igrica. :lol: Pa i nick mi je heroina iz video igrice "Tekken", Ling Xiaoyu:

8akq87n.jpg


Uvek imam nešto instalirano na računaru. Što svom, što dečkovom. :lol:

E pošto je teme na LJ&S reći ću samo da znam mnogo parova gde je veza pucala zbog igrica. Al evo ja sam tipičan primer da bi me frajer pre smuvao ako me pozove na veče igranja igrica nego na romantičnu večeru. :wink:


bug.gif
 
Ne mogu svoj život da zamislim bez igrica. :lol: Pa i nick mi je heroina iz video igrice "Tekken", Ling Xiaoyu:

8akq87n.jpg


Uvek imam nešto instalirano na računaru. Što svom, što dečkovom. :lol:

E pošto je teme na LJ&S reći ću samo da znam mnogo parova gde je veza pucala zbog igrica. Al evo ja sam tipičan primer da bi me frajer pre smuvao ako me pozove na veče igranja igrica nego na romantičnu večeru. :wink:


bug.gif


ajde djido da vish kaku sam konzolu nabavio:)
 

Back
Top