UPOZNAVANJE RODITELJA?!

L

LUTKA_

Gost
U VEZI SMA SA DECKOM VEC POLA GODINE I MUCI ME TO STO ME JOS NIJE UPOZNAO SA SVOJIM RODITELJIMA!PRE NJEGA SAM BILA U VEZI SA DECKOM 2 GODINE,UPOZNALA MU CELU RODBINU,SPAVALA KOD NJEGA,ISLA SA NJIM KADA GOD JE BILO NEKO PORODICNO OKUPLJANJE I JEDNOSTAVNO KROZ SVE TO SAM NA NEKI NACIN OSECALA DA TU PRIPADAM,DA MU ZNACIM TOLIKO DA I TAKVE TRENUTKE DELIMO,A SADA?!NAPOMENUCU I TO DA IMAM 18,A DECKO 19, :roll: JA SAM NJEMU PRVA OZBILJNA VEZA I TOBOZE NJEGOVI CENJENI RODITELJI NISU NAVIKLI DA ON DOVODI DEVOJKE KUCI,IZBEGAVAJU BILO KAKAV KONTAKT,IAKO ZNAJU ZA MENE,ON JE DANONOCNO SA MNOM,ZOVE ME I JA NJEGA,CAK NJEGOVOG OCA SRECEM NA SVIM UTAKMICAMA POSTO MI JE DECKO PROF SPORTISTA.POGLEDA ME I SAMO ISKULIRA.TO ME TOLIKO IRITIRA.ON SVE GOVORI POLAKO,NISU NAVIKLI ALI JA POCINJEM DA MISLIM DA ME LJUDI NE PODNOSE.CAK MISLIM I TO DA NA MENE GLEDAJU KAO NA NEKU DEVOJKU KOJA CE MU UZETI SVE PARE I KAKO JE SVE OVO PROLAZNO...NE ZNAM.. MOZDA SAM JA PARANOICNA ALI OVO CAK POCINJE DA ME VREDJA.MISLIM STA SAM JA ?BUDALA?GLUPO MI JE DA GA PRITISKAM,KAO U FAZONU,NE UDAJEM SE I TO,ALI TO ME TAKO POVREDJUJE NEKAD..NIKADA NE NOSI NASE SLIKE KUCI,JEDNOM SAM MU DONELA LAMPU IZ GRCKE U OBLIKU SRCA,RAKAO JE DA JE DIVNA I OTISAO KUCI BEZ NJE?! :shock: REKOH SAMO,DOBROOOO...PITAM GA PA STO NISI ODNEO POKLON,A ON MI KAZE,PA KAO,STA DA IM KAZEM,KAKO DA IM OBJASNIM OD KOGA JE,,, :cry:
 
LUTKA_:
U VEZI SMA SA DECKOM VEC POLA GODINE I MUCI ME TO STO ME JOS NIJE UPOZNAO SA SVOJIM RODITELJIMA!PRE NJEGA SAM BILA U VEZI SA DECKOM 2 GODINE,UPOZNALA MU CELU RODBINU,SPAVALA KOD NJEGA,ISLA SA NJIM KADA GOD JE BILO NEKO PORODICNO OKUPLJANJE I JEDNOSTAVNO KROZ SVE TO SAM NA NEKI NACIN OSECALA DA TU PRIPADAM,DA MU ZNACIM TOLIKO DA I TAKVE TRENUTKE DELIMO,A SADA?!NAPOMENUCU I TO DA IMAM 18,A DECKO 19, :roll: JA SAM NJEMU PRVA OZBILJNA VEZA I TOBOZE NJEGOVI CENJENI RODITELJI NISU NAVIKLI DA ON DOVODI DEVOJKE KUCI,IZBEGAVAJU BILO KAKAV KONTAKT,IAKO ZNAJU ZA MENE,ON JE DANONOCNO SA MNOM,ZOVE ME I JA NJEGA,CAK NJEGOVOG OCA SRECEM NA SVIM UTAKMICAMA POSTO MI JE DECKO PROF SPORTISTA.POGLEDA ME I SAMO ISKULIRA.TO ME TOLIKO IRITIRA.ON SVE GOVORI POLAKO,NISU NAVIKLI ALI JA POCINJEM DA MISLIM DA ME LJUDI NE PODNOSE.CAK MISLIM I TO DA NA MENE GLEDAJU KAO NA NEKU DEVOJKU KOJA CE MU UZETI SVE PARE I KAKO JE SVE OVO PROLAZNO...NE ZNAM.. MOZDA SAM JA PARANOICNA ALI OVO CAK POCINJE DA ME VREDJA.MISLIM STA SAM JA ?BUDALA?GLUPO MI JE DA GA PRITISKAM,KAO U FAZONU,NE UDAJEM SE I TO,ALI TO ME TAKO POVREDJUJE NEKAD..NIKADA NE NOSI NASE SLIKE KUCI,JEDNOM SAM MU DONELA LAMPU IZ GRCKE U OBLIKU SRCA,RAKAO JE DA JE DIVNA I OTISAO KUCI BEZ NJE?! :shock: REKOH SAMO,DOBROOOO...PITAM GA PA STO NISI ODNEO POKLON,A ON MI KAZE,PA KAO,STA DA IM KAZEM,KAKO DA IM OBJASNIM OD KOGA JE,,, :cry:


Mamin sin definitivno. A oni te sigurno zbog necega ne vole, to se iz aviona vidi. Pre ili kasnije ce te ostaviti u to budi sigurna.
 
ZNAM DA CE MNOGI OVDE RECI KAKO NJEMU NIJE STALO DO MENE,ALI DA VAS PREDUHITRIM,NIJE TEKO,CAK STA VISE DECKO JE OPSEDNUT,VISE PUTA SAM POKUSAVALA DA GA OSTAVIM ZBOG SLICNIH GLUPOSTI,ALINE VREDI,NE MOZES GA SE OTKACITI,ZOVE,KUKA,VOLI ME I TO..
:roll:
OSNOVNI PROBLEM JE MOZDA TAJ STO JE ON U SUSTINI JOS UVEK DETE,A JA MOZDA OCEKIJEM NESTO VISE?JA SAM IMALA VEZU PRE NJEGA,I TO BURNU,SHVATILA NEKE STVARI,A ON SE ZATRESKAO KAO NIKO,ILI STO BI NJEGOV DRAGI RODITELJ REKAO
ONA MU JE UDARILA U GLAVU... :shock:
TAKODJE,JAVLJA MI SE TEORIJA DA ONI MISLE DA SAM JA NEKA PROLAZNA STVAR I DA CE IM SE NJIHOVO DETE VRATITI USKORO,MOZDA CAK I MISLE DA SAM NEKA ROSPIJA KOJA GA ISKORISCAVA I KOJA MU UZIMA PARE I TAKO PRESUSUJE NJIHOV IZVOR I DA CU KAO TAKVA UPROPASTITI NJEGOVU KARIJERU.JER SU SVE PROGNOZE DA CE IZRASTI U VRHUNSKOG SPORTISTU..NARAVNO TO JE TOTALNA GLUPST...
 
PRVO.JA UOPSTE NISAM ZNALA DA JE ON TOLIKO POZNAT DOK NISAM POCELA DA GA VIDJAM NON STOP NA TV,UTAKMICE I TO.MIASLIM,ZNALA SAM DA TRENIRA,ALI RACUNALA SAM DA JE TO NEKA DRUGA LIGA,,
DRUGO.TO ZA PARE SU SAME NEBULOZE JER IH I SMA IMAM I CAK CESTO I JA PLACAM I DAJEM NJEMU KADA ZBOG OBAVEZA NE STIGNE DA ODE DO BANKE.
TRECE.SVI U NJEGOVOM OKRUZENJU ME OBOZAVAJU,A PROBLEM,PROBLEM SU SAMO ONI :x
SVE MI TO NEKAKO LICI NA OSNOVNU SKOLU,PA NESTO KAO KRIJEMO TOBOZE,KAO SPAVA KAOD DRUGOVA,MISLIM,,, 8)
SVI SVE TU ZNAJU SAMO SE PRAVE LUDI...MAMA GA ZOVE NA SVAKA DVA MIN,JEL JEO,HOCE LI NEKI CAS,KADA DOLAZI,I TAKO TO...NOCNA MORA...ONA JOS KAO ZNA SVE O MENI.
 
RASPITALA SE KOD ZAJEDNICKIH PRIJATELJA..POZDRAVLJA ME I TO,A OTAC,TAJ GLEDA U MENE U PIONIRU I GLEDA KROZ MENE...JOOOOOOOOOJ :(
MAJKE MI ME TO BAS NERVIRA,NE MOZES SA NJIMA NE MOZES PROTIV NJIH A ON JE NJIHOVO DETENCE I NEKAD MI CAK I NJEGA BUDE ZAO KADA GA CUJEM KAKO USHICENO PREPRICAVA NEKI NJIHOV KOMENTAR..PROSTO JE SRECAN STO POKAZUJU INTERESOVANJE... :roll:
SVE JE TO JAKO TUZNO...PRICALI SMO VISE PUTA O TOME.ON BI VOLEO JOS VISE OD MENE DA NAS UPOZNA ALI KADA NECE NECE...JEDNOM GA JE MAMA ZVALA DA GA PITA KADA SE VRACA I STA DA KAZE CALETU GDE JE.ON JE POLUDEO,REKAO DA SE MISLE KADA CE DOCI KADA IH VEC NE INTERESUJE KO JE I KAKVA MU JE DEVOJKA..
SPUSTIO JOJ SLUSALICU I ISKLJUCIO TEL...
 
A NA SVE TO,MOJI NJEGA OBOZAVAJU,A MOJA MAMA MU KUVA CAJEVE I MERI TEMPERATURU KADA JE BIO BOLESTAN...STO JE NAJGORE,NJEGOVA MAJKA SVE TO ZNA...
IH,JA SE RASPISALA,NADAM SE DA NISAM DOSADNA,ALI TO JE NEKA MOJA AGONIJA,A KOME DA KAZEM... :cry:
AKO IMATE NESTO KORISNO VI NAPISITE...
POZDRAV :D
 
mlada si jos, nemas jos valjda nameru da se udajes pa onda ne vidim tu silnu potrebu da upoznajes roditelje -oni su uglavnom gnjavezi, vidis i sama!
e sad ako zelis da se udas za njega, onda to jeste problem..
ali on i ne pruza neki otpor roditeljima ako nije odmneo tvoj poklon kuci-kao da ih se plasi i plasi ih se, da znas...treba li ti takav muskarac?
mozda ako se proslavi i finansijski osamostali, promeni svoj stav..da li ces da budes tu da sacekas to ili ces biti u nekoj drugoj vezi, to je tvoja odluka!
ja ti zelim da budes srecna :wink:
 
Jako si mlada,gde zuris sa upoznavanjem roditelja,a drugo kad bi on svaku dovodio kuci,bila bi jedna od mnogih tek onda te ne bi posmatrali ozbiljno.
Pusti ga malo,ne forsiraj,to su njegovi roditelji i u njihovoj kuci vaze pravila drugacija nego kod tebe.
To treba da postujes,nemam dece ali mislim da je odvratno da se prespava kod svakog decka,treba dosta vode ispod Savskog mosta da protece pa da krenes u takav nacin zivota.Kad bude spreman reci ce i roditeljima i upoznaces ih.
 
Uopste mi nije jasno koji je tvoj problem? Imas momka kojeg jako volis i koji ti uzvraca tu ljubav... Dobro se slazete i kao sto vidim nista ti drugo ne smeta osim toga sto se nisi zgajbrila sa njegovim matorcima... Pa iskreno da ti kazem, dok te to toliko opterecuje, dok toliko zudis da upoznas njegovu rodbinu da zajedno rucate, da spavas kod njega ili sta ti ja znam sta se tebi jos vrzma po glavi onda nije ni cudno sto su te njegovi matorci dobro procenili i pomalo zaziru od tebe. Pa njemu je tek 19 godina, ako se dobro secam,... tebi 18... zasto ubrzavati stvari koje jednostavno treba da se krecu svojim tokom...?
 
...i jos nesto...

Citiram deo jedne tvoje recenice:

"TOBOZE NJEGOVI CENJENI RODITELJI NISU NAVIKLI DA ON DOVODI DEVOJKE KUCI"

Cemu cinizam i sintagma "cenjeni roditelji"???

To su njegovi roditelji i ako to ne umes da postujes onda i nisi dostojna njihove naklonosti!!!
 
Ti verovatno mislis da je on onaj pravi, zato i zelis da upoznas njegove, ali nemoj da zuris, polako- govorim ti to iz iskustva, velikog iskustva...ali to je tvoj zivot ti odlucujes o njemu! Ne mislim ja da se ti vec sada zelis udati ali budi iskrena nisi ni daleko od te pomisli... ne moras meni priznati ali priznaj sebi... :arrow: :shock:
Rekla si da je on prof. fudbaler i da njegova karijera tek napreduje...mislim da tebi laska sto si sa takvim momkom, ali nemoj da zazalis kasnije jer ako mu kasnije slava "udari u glavu" ti mozda neces biti u njegovim planovima, a ako budes znaci da te stvarno voli... znas onu "daj coveku vlas i videces kakav je..." Mozda je on sada super decko ali ko zna ako uspe da ce takav i ostati to ti NIKO pa pogotovo on ne moze garantovati...
Neko lutko ti uzivaj sada i nemoj praviti problem tamo gde ga nema! :wink:
Puno srece i veliki pozdrav! :wink:
 
HVALA HVALA HVALA...SVI STE NEGDE U PRAVU..SRECA MOJA DA SAM OTKRILA FORUM..OVO IZGLEDA DODJE KAO UTOPIJA,PRIBEZISTE,ISPOVEDAONICA,KAO PRIJATELJ...
PITAM SE SADA KAKVI STE VI.KAKO IZGLEDATE,CIME SE BAVITE,JESTE LI SRECNI...
HVALA VAM NA VASEM VREMENU...AKO IMATE JOS NEKI DOBAR SAVET,JA GA RADO PRIHVATAM. :cry:
.
 
kreni ti srdachno prema roditeljima nemoj da s eplasish, budi prva.. to ti je jedino reshenje
ne obaziri se budi srdachna jedino tako ce te zgotiviti i nece pruzati otpor

mislim ako te svi vole shto te i oni ne bi voleli!! samo treba da te upoznaju
 
:lol: :twisted: :oops: Zasto je tebi toliko stalo da upoznas njegove roditelje? Zar nije dovoljno da se volite, da imate divnu vezu? Obzirom da ste oboje mladi, vreme ce ti doneti mnoge odgovore i potvrde, ali znaj da su mnogi roditelji konzervativnih shvatanja i da ne gledaju blagonaklono na postupke svoje dece kao npr.:dolaske u kasne sate,n nocivanje jedno kod drugog, javno pokazivanje naklonosti i sl. Nikako ne znaci da oni imaju nesto protiv tebe, vec se samo drze standarda lepog vaspitanja i ponasanja. Zato, uzivajte u svojoj ljubavi a roditelji ce doci kasnije kao i svaka neminovnost. Srecno :oops:
 
Uf, kad upoznas roditelje, samo neka dusa :wink:
Ne znam, ja nikad nisam voljela da mu upoznam roditelje. Oni pitaju za mene, pitam ja za njih, uctivi preko telefona... Mada, meni je momak vise pravio frku oko toga da oce da me upoznaje, i zeljeli njegovi, al ja nisam... Ne znam sto ce mi to. Dosta mi je sto me je upoznao sa masom prijatelja njegovih roditelja, i sestrom....uf, pa sve nesto strepis sto ce rec za tebe, neka natega... sve te proucavaju...A ovako, opustis se, i briga te! 8) Ja sam ga upoznala sa mojima, jer se tako potrefilo, a njemu nije nikakva frka bila oko toga, pa sto bi meni.
A kad dodje do toga, budi samouvjerena, pokusaj da budes cool.
 
meni je to glupost što uopće imaš potrbu za upoznavanjem njegovih-čemu to?nije mi jasno.
a njihovu rekciju/e u potpunosti razumijem.ne mora značiti da imaju nešto protiv tebe već jednostavno nemaju potrebu za tako nečim ili im to samo predstavlja veći zamor.jer,budimo realni koliko takvih još ima na putu?a ako si ona zadnja bit će vremena za upoznavanje-6mj. ili 1god. ne mora značiti ništa-čak ni puno više od toga...
ne zabrinjavaj se zbog gluposti...
 

Back
Top