Besplatna razmena banera -misljenja ?!

Moras proati da bi znao odgovor. Ako je bespaltno nista te ne kosta da probas, mozda ce tebi biti bolja poslovnost od nekog drugog zavisi od kupaca i asoritmana proizvoda i cene koje se nude. LOGICNO

Ja sam drugacije formulisao pitanje,ali nema veze.Interesuje me da li vi koristite i da li ste imali efekat vece posete vaseg sajtova?

Naravno da sam probao,ali mi se statistike sa klik.co.yu nikad nisu pokazale adekvatnim.Znaci mislim da ima problema u skripti koji oni koriste.

P.S.Posto sam testirao skriptu na mom sajtu zadnjih 15 dana sada mozete da se uclanite.Razmena je deo mog sajta i za sad samo je engleska verzija aktivna dok se ne odradi kompletan prevod.Pa vas ujedno pozivam da se pridruzite,testirate i kazete svoje misljenje :

http://www.netmajstor.com/marketing/

Evo i trenutnog izgleda banera za razmenu(ovo je samo primer jednog od korisnika naseg sajta):

-Kliknite za uvecan prikaz !


Hvala !
 
Obzirom da onaj ko razmenjuje banere i prijavljuje se na sajtove koji nude takve usluge ima za cilj povecanje posete sajta mogu reci da je slaba vajda od toga. Naime ako si skoro otvorio sajt i imas do 20 unikatnih poseta dnevno onda razmena banera nije losa ideja jer otprilike 4 do 5 coveka ce ti dovesti na sajt. Problem se javlja ukoliko zelis da ti dovede 100, 500 ili 1000 unikatnih posetilaca dnevno. Takvi internet servisi tipa klik co yu ne pomazu za tolike posete jer, kao sto rekoh oni dovedu najvise do 10 posetilaca. Ako zelis daleko veci broj posetilaca onda moras da razmenis baner sa nekim sajtom koji ima preko 5000 unikatnih dnevnih poseta. Ali obicno takvi sajtovi menjaju banere sa njima slicnim sajtovima po poseti tako da na kraju pocetnicima preostaje, ako zele da enormno povecaju posetu, da zakupe reklamu na nekim jakim sajtovima. Sada se javlja pitanje kada je to zakupljivanje reklamnog prostora svrsishodno?? Jedino je svrsishodno, po meni, ako imas veoma interesantan sajt koji ce vecinu posetilaca privuci da nastave da ga posecuje i u buduce. Ukoliko je sajt dosadan i ne sadrzajan onda ljudi dodju jednom i vise nikad sto znaci da su pare bacene.
 
Po mom mišljenu taj vid razmene tipa broj poseta na tvojoj stranici odredjuje broj prikaza tvog banera na drugim sajtovima ... je shit, bar sa gledišta SEO !
Fiksni baner je nešto što ti garantuje ako ne trafic onda backlink !
Ove fore tipa interaktivna razmena po prikazu, mze da ti donese samo trafic, a mozda ni to !
Ja sam probao pa mi nije donelo ni trafic !

Backlinks rooles !!!
 
Sto se tice besplatne razmene ja sam svasta isprobao do sad. kao sto su klik.co.yu (.rs)

Jedino expose.rs sajt za razmenu se pokazao korektnim!

Naravno ne moze niko ocekivati od razmene banera 100 novih posetilaca dnevno ako za to njegov sajt nema uslova i posecenosti, morate biti realni!

x-plode.org nudi besplatnu razmenu banera sa sajtovima, tematika iskljucivo muzika, djing, muzicki forumi, pagerank treba da bude najmanje 3 (trojka) i ne sme da sadrzi sajt ilegalan sadrzaj, warez i torent itd...
kontakt: radio@x-plode.org
i ako pitate zasto smo postavili te uslove reci cu vam samo - iskustvo sa prevarantima te nauci da budes pazljiviji!

pozdrav za sve!
 
Ja sam odradio na http://www.engleski-seter.com/ stranicu Linkovi i tu stavljam banere drugih sajtova, a oni stavljaju moj kod njih. Dosta je korisno, od kako sam to uradio, presao sam na prve 3 pozicije Googla!

36291369.jpg
 
Poslednja izmena:

Back
Top