Treba mi program da smanjim velicinu pesme

Nisam te baš najbolje shvatio, traje, velika, zar nije to isto :)...znaš li da ćeš smanjivanjem veličine pesme izgubiti i na kvalitetu zvuka?

Ako želiš da je prebaciš na mobilni probaj sa nekim 3GP konverterom i taj format je manji od klasičnog MP3, i još jedan predlog AAC format je isto manji od MP3, ništa te ne košta da experimentišeš.
 
Hvala na savetu @dvr,

Prebacivao sam ja na mobilni veoma cesto,pa jer nemam puno memorije na telefonu pa sam se zainteresovao da li postoji neki program koji smanjuje mega bajte pesme,mb i kb...A da pesma ostane ista,da se ne skracuje,samo da smanjim malo mb

Cuo sam da to postoji , pa sam se zainteresovo.
Ideas?
 
brate uzmi jednostavno instaliraj ono pakovanje nero 7 i dobićeš program za konvertovanje uz to
ako ti ne treba neki poseban kvalitet, izaberi recimo 64 kbps ili najmanji 56kbps (pesma će biti teška megabajt ipo)
mada sumnjivo mi je da baš TI postavljaš ovu temu jer sm video da si svuda pisao neke pametne stvari
al nema veze :D srećno
 
Meni je te stvari najbolje obavljao Sony Sound Forge, ne znam tačno koja je verzija aktuelna, valjda 9...
Dakle, samo mu smanjiš bitrate na 64 npr.
Ja sam preko njega i smanjivala i sekla pesme za mobilni, da mi ne budu predugačke, pošto sam pravile samo melodije za zvono, nemam mp3 plejer na telefonu...
Probaj sa njim, super je, i dosta je jednostavan za rad. Veoma preporučujem.
 

Back
Top