Уз помоћ Јермена до суђења за геноцид Крватима

Poruka
8.488
Наша држава би добила велику одштету, а народ- могућност да се суочи са оним што је касније било. Искористимо пружену руку, руски, грчки и француски пријатељи су са нама, а Јермени су спремни да нам покажу прави пут–каже др Мила Алечковић- Николић.

После неколико путовања у Јереван уз помоћ Светске јерменске организације, српско-европски антиглобалистички покрет СЕДЕП са седиштем у Паризу, добио је недавно конкретна уверавања да би јерменске организације могле да преузму улогу заступника српских захтева да се отпочне процес за званично признавање геноцида почињеног од стране НДХ 1941. над српским народом.

Уз велику муку, јер су неки лобији били против тога, Јермени су успели да издејствују званично признање геноцида над њима 1915. године. Данас ми са јерменском дијаспором имамо одличне односе и наши преговори о помићи српском захтеву, су поодмакли. Рекли су нам наши пријатељи да сада знају процедуру и све замке које ће нас на том путу чекати. Нарочито, у том смислу, имамо одличну сарадњу са господином Саркасјаном из Француске, али и са званичницима у самој Јерменији. Ми који имамо јасеновачке жртве пописане, или непописане после рата, позивамо све релевантне факторе у отаџбини, а пре свега, велике борце Милана Булајића, Бату Иванишевића и друге, да објединимо, што пре, постојећу документацију и кренемо у ову акцију заједно са нашим пријатељима- Јерменима. Час историје из Хага, многи су данас чули– из Француске је поручила др Мила Алечковић-Николић, познати европски интелектуалац и борац за српску истину.

Др Алечковић- Николић напомиње да се нада да ће им држава матица изаћи у сусрет, а ако се то не деси, тај процес доказивања започеће они сами, и додаје да најављени процес не би требало да поремети односе са Хрватском.

- То неће нарушити однос Србије ни са једним поштеним припадником хрватског народа јер, ко не пресуди НДХ, не може да суди ни последњем рату. Не можемо да дозволимо банализацију најмонструознијих злочина и неког Перковића- Томпсона који је 2007. некажњено пева песме у „ славу јасеновачких месара”. Борећи се у Паризу заједно са француским пријатељима после беатификације Алојза Степинца, успели смо, ипак, да спречимо његову канонизацију. Каква год да нам је историја уназад 15 година и каква год да буде наша даља историја, геноцид почињен над Србима 1941. године не застарева. Држава у том случају добија велику одштету, а народ- могућност да се суочи са свим што је касније било. Искористимо пријатељство српске, са другим дијаспорама и њихову пружену руку. Сви наши руски, грчки и француски пријатељи су са нама, а Јермени су спремни да нам покажу прави пут – речи су др Миле Алечковић- Николић.



Геноцид почињен над Србима 1941. године не застарева!
 
Наша држава би добила велику одштету, а народ- могућност да се суочи са оним што је касније било. Искористимо пружену руку, руски, грчки и француски пријатељи су са нама, а Јермени су спремни да нам покажу прави пут–каже др Мила Алечковић- Николић.

После неколико путовања у Јереван уз помоћ Светске јерменске организације, српско-европски антиглобалистички покрет СЕДЕП са седиштем у Паризу, добио је недавно конкретна уверавања да би јерменске организације могле да преузму улогу заступника српских захтева да се отпочне процес за званично признавање геноцида почињеног од стране НДХ 1941. над српским народом.

Уз велику муку, јер су неки лобији били против тога, Јермени су успели да издејствују званично признање геноцида над њима 1915. године. Данас ми са јерменском дијаспором имамо одличне односе и наши преговори о помићи српском захтеву, су поодмакли. Рекли су нам наши пријатељи да сада знају процедуру и све замке које ће нас на том путу чекати. Нарочито, у том смислу, имамо одличну сарадњу са господином Саркасјаном из Француске, али и са званичницима у самој Јерменији. Ми који имамо јасеновачке жртве пописане, или непописане после рата, позивамо све релевантне факторе у отаџбини, а пре свега, велике борце Милана Булајића, Бату Иванишевића и друге, да објединимо, што пре, постојећу документацију и кренемо у ову акцију заједно са нашим пријатељима- Јерменима. Час историје из Хага, многи су данас чули– из Француске је поручила др Мила Алечковић-Николић, познати европски интелектуалац и борац за српску истину.

Др Алечковић- Николић напомиње да се нада да ће им држава матица изаћи у сусрет, а ако се то не деси, тај процес доказивања започеће они сами, и додаје да најављени процес не би требало да поремети односе са Хрватском.

- То неће нарушити однос Србије ни са једним поштеним припадником хрватског народа јер, ко не пресуди НДХ, не може да суди ни последњем рату. Не можемо да дозволимо банализацију најмонструознијих злочина и неког Перковића- Томпсона који је 2007. некажњено пева песме у „ славу јасеновачких месара”. Борећи се у Паризу заједно са француским пријатељима после беатификације Алојза Степинца, успели смо, ипак, да спречимо његову канонизацију. Каква год да нам је историја уназад 15 година и каква год да буде наша даља историја, геноцид почињен над Србима 1941. године не застарева. Држава у том случају добија велику одштету, а народ- могућност да се суочи са свим што је касније било. Искористимо пријатељство српске, са другим дијаспорама и њихову пружену руку. Сви наши руски, грчки и француски пријатељи су са нама, а Јермени су спремни да нам покажу прави пут – речи су др Миле Алечковић- Николић.



Геноцид почињен над Србима 1941. године не застарева!

Dobar predlog i plemenit cilj. Treba jednom da se ispriča konačna istina. Trebali bismo i Jevreje ubaciti u jednačinu i šansa za uspeh bi bila veća.
Nadam se da će neko i pokrenuti taj proces...
 
Dobar predlog i plemenit cilj. Treba jednom da se ispriča konačna istina. Trebali bismo i Jevreje ubaciti u jednačinu i šansa za uspeh bi bila veća.
Nadam se da će neko i pokrenuti taj proces...

Па уз помоћ Јевреја се судимо већ са Ватиканском банком.
У ствари Јевреји су тужилчи банку а срби... нису хтели. Онда су Јевреји малтене приморали наше организације у САД да се прикључе. Влада Србије није била заинтересована.
Иначе правни саветник Шешеља уСАД Др. Џонатан Леви је Јевреј који тужи Ватиканску банку
http://www.vaticanbankclaims.com/
Aleksandar Vucic, the SRS secretary general, said they had also received letters of support for Seselj from Jonathan Levy, a member of the International Criminal Bar in The Hague, and from the lawyer, Jacques Verges, well-known for defending high-profile cases such as that of Klaus Barbie, Carlos the Jackal and Milosevic.
 
Jermeni su po mom misljenju sa jedne strane ogavan i bezobrazan narod,a sa druge strane vrlo mudar i pronicljiv narod,koji izdejstvuje sve za sto se zalozi.Zato smatram da bi i tuzbu protiv Hrvata trebalo poveriti Jermenima i u skorijoj buducnosti bi svi oni koji su ostavili svoje zivote u Hrvatskim logorima ovog ili onog rata bili pobednici.
Ajde prosvetli i mene sto su Jermeni ogavan narod..
Naravno da treba prihvatiti pomoc i tuziti tu ustasku marvu..koja je pobila 725000 Srba, Jevreja i Cigana..

http://www.jasenovac-info.com/?lang=sr

http://www1.yadvashem.org/new_museum/overview.html
 
A ti si advokat..ili

Не него шкорпија, па сам нешто пун ироније и цинизма... у задње време поготову...

него навикао сам да неко вређе Јевреје без разлога, па ми ово врђење Јермена, поново, без разлога делује мало глупо...
 
interesantno, doista..
izgleda da je neka grupica pronasla nacin kako izvuci opet nesto novca iz diasporskih patriJotskih dzepova...
i koga tuziti ? NDH vise ne postoji, RH nije njen pravni nasljednik...osim toga Yuga je dobila masovne novce na ime reparacija...a pocinioci su kaznjeni
p.s. sto se mene tice, ja bih cak i voljela da dode do tuzbe, pa bi jednom zauvijek nestalo srpske manipulacije i mita o brojevima zrtava Jasenovickog logora...i zasto Jermeni ne tuze Tursku?
 
Jermeni su po mom misljenju sa jedne strane ogavan i bezobrazan narod,a sa druge strane vrlo mudar i pronicljiv narod,koji izdejstvuje sve za sto se zalozi.Zato smatram da bi i tuzbu protiv Hrvata trebalo poveriti Jermenima i u skorijoj buducnosti bi svi oni koji su ostavili svoje zivote u Hrvatskim logorima ovog ili onog rata bili pobednici.

А зашто, хајде објасни, ово први пут чујем???:roll::roll::roll:
 
interesantno, doista..
izgleda da je neka grupica pronasla nacin kako izvuci opet nesto novca iz diasporskih patriJotskih dzepova...
i koga tuziti ? NDH vise ne postoji, RH nije njen pravni nasljednik...osim toga Yuga je dobila masovne novce na ime reparacija...a pocinioci su kaznjeni
p.s. sto se mene tice, ja bih cak i voljela da dode do tuzbe, pa bi jednom zauvijek nestalo srpske manipulacije i mita o brojevima zrtava Jasenovickog logora...i zasto Jermeni ne tuze Tursku?

Надам се да ћеш имати прилике да истина о Јасеновцу изађе на видело и да ћеш за сва времена запушити своју усрашку губицу.:evil::evil::evil:
 
Не него шкорпија, па сам нешто пун ироније и цинизма... у задње време поготову...

него навикао сам да неко вређе Јевреје без разлога, па ми ово врђење Јермена, поново, без разлога делује мало глупо...

:D:D
Dobro..mozda prosiruju trziste...i ovi Gruzijci su mi malo cudni..
 
Можда је помешао Јевреје и Јермене.....

Nisam pomesao znam sta pricam.E ovako Jermeni su po meni najpametniji narod sa prostora bivseg Sovjetskog Saveza,ali isto tako Vrlo podal,nekorektan,uobrazen,cinican,bezobziran,sebican,iskompleksiran(visom vrednoscu)itd.narod,koji nebira sredstva da dodje do cilja.Ovo nije moj zakljucak na osnovu jednog coveka ili dva vec na mnogo njih,medju kojima su i Doktori,Biznismeni,pa cak i obicni radnici.I verujte mi svi su isti.Ja licno nemogu organski da ih svarim.A i ruzni su do bola,svi imaju noseve kao nas Batic Jovanovic,a o zenama i da nepricam.
:D
 
Nisam pomesao znam sta pricam.E ovako Jermeni su po meni najpametniji narod sa prostora bivseg Sovjetskog Saveza,ali isto tako Vrlo podal,nekorektan,uobrazen,cinican,bezobziran,sebican,iskompleksiran(visom vrednoscu)itd.narod,koji nebira sredstva da dodje do cilja.Ovo nije moj zakljucak na osnovu jednog coveka ili dva vec na mnogo njih,medju kojima su i Doktori,Biznismeni,pa cak i obicni radnici.I verujte mi svi su isti.Ja licno nemogu organski da ih svarim.A i ruzni su do bola,svi imaju noseve kao nas Batic Jovanovic,a o zenama i da nepricam.
:D

Psssst! nemoj nikom da kažeš? OK?
Jermeni su Semitski narod kao i Gruzini, Jevreji i Arapi:)
 
Nisam pomesao znam sta pricam.E ovako Jermeni su po meni najpametniji narod sa prostora bivseg Sovjetskog Saveza,ali isto tako Vrlo podal,nekorektan,uobrazen,cinican,bezobziran,sebican,iskompleksiran(visom vrednoscu)itd.narod,koji nebira sredstva da dodje do cilja.Ovo nije moj zakljucak na osnovu jednog coveka ili dva vec na mnogo njih,medju kojima su i Doktori,Biznismeni,pa cak i obicni radnici.I verujte mi svi su isti.Ja licno nemogu organski da ih svarim.A i ruzni su do bola,svi imaju noseve kao nas Batic Jovanovic,a o zenama i da nepricam.
:D

Pa kako si to zakljucio..radio si sa njima, ozenio si Jermenku..ili sta...
Sta su ti uradili...posto vidis Srbin Cedo..bas je za primer...
 
Кад би смо користили искуства и понуђену помоћ од Јермена и Јевреја, истинских народа-мученика, коначно би смо допринијели и пред собом и пред својим потомством (коме то дугујемо) на откривању свих до сада скривених и неосуђених злочина над српским народом и истинољубивом свијету би дали праву слику о српском страдању. Зашто не искористити братски пружену руку и помоћ ? То је један аспект. Други је морални и материјални за породице жртава, као и за малобројне преживјеле мученике. Али, ко зна хоћемо ли то дочекати ? Но, дај Боже, да се Срби сложе.
 
Наша држава би добила велику одштету, а народ- могућност да се суочи са оним што је касније било. Искористимо пружену руку, руски, грчки и француски пријатељи су са нама, а Јермени су спремни да нам покажу прави пут–каже др Мила Алечковић- Николић.

Др Алечковић- Николић напомиње да се нада да ће им држава матица изаћи у сусрет, а ако се то не деси, тај процес доказивања започеће они сами, и додаје да најављени процес не би требало да поремети односе са Хрватском.

- То неће нарушити однос Србије ни са једним поштеним припадником хрватског народа јер, ко не пресуди НДХ, не може да суди ни последњем рату. Не можемо да дозволимо банализацију најмонструознијих злочина и неког Перковића- Томпсона који је 2007. некажњено пева песме у „ славу јасеновачких месара”.



Држава у том случају добија велику одштету, а народ- могућност да се суочи са свим што је касније било. Искористимо пријатељство српске, са другим дијаспорама и њихову пружену руку. Сви наши руски, грчки и француски пријатељи су са нама, а Јермени су спремни да нам покажу прави пут – речи су др Миле Алечковић- Николић.


Krvati??? Dobar početak!! Valjda Hrvati??? Od koje to države treba tražiti odštetu?
NDH možda?? Sigurno od Hrvatske, koja je 16.10. 2007 godine postala nestalna članica vijeća sigurnosti UN-a.

Koja bi država dobila odštetu??? Srbija možda???
Koji su to pošteni Hrvati??? Logično je da poštenih Hrvata nema, ako se smatra sadašnja R.Hrvatska nasljednicom tkz.NDH.

Treba jednom za uvijek međudržavne komisije,znanstvenici,povjesničari,demografi i ostali stručnjaci reći istinu o Jasenovcu.Bez miješanja političara!!!

U Jasenovcu su se desili strašni zločini.Istina. To nitko ne smije dovoditi u pitanje.
Ustaški režim je bio zločinački,to je također istina.Istina je također da ustaše na vlast nisu došle na slobodnim izborima, voljom hrvatskog naroda.

Samo kreteni mogu jasenovačke žrtve višestruko umanjivati ili uvećavati, prema potrebama,ovisno sa koje strane dolaze.

Danas se u Sloveniji iskopavaju u protutenkovskim rovovima na tisuće kostura pobijeđenih iz vojski iz WW2. Ima ih i po kraškim jamama u Sloveniji. Koliko su od njih okrvavili ruke teško je reći, nije bilo suđenja.Bili krivi ili ne platili su glavom pripadnost protivničkim vojskama.


U današnje doba povlačiti paralele sa ustašama je totalna glupost.
Na netom završenim parlamentarnim izborima krajnja desnica je dobila jednog zastupnika u Hrvatskom Saboru.Nisu nikada ni imali više od 5-7 % glasova.
 

Back
Top