"Enigma..."

Danas je treca godisnjica ove sprdacine pa reko da malo prodiskutujemo:)

Čekaj, kako sad to...
Zar u onim američkim i britanskim kriminalističkim serijama koje gledamo na TV-u oni nemaju najbolju opremu, najbolje ljude, najbolje stručnjake, najbolju tehniku...

Kako to da ovako loše urade fotomontažu, kada je sve na zapadu savršeno i nepogrešivo??? :roll:
 
Poslednja izmena:
Čekaj, kako sad to...
Zar u onim američkim i britanskim kriminalističkim serijama koje gledamo na TV-u oni nemaju najbolju opremu, najbolje ljude, najbolje stručnjake, najbolju tehniku...

Kako to da ovako loše urade fotomontažu, kada je sve na zapadu savršeno i nepogrešivo??? :roll:

U sustini, ovakve montaze nisu toliko bitne ako se to medijski dobro pokrije i konstantno servira laz. Pokazalo se da je i u slucaju 11. septembra to sasvim nebitno. Toliko je bilo nelogicnosti i ocigledne prevare a opet je proslo i gura se kao istina. Isto kao i u slucaju oruzja za masovno unistavanje koje je navodno imao Sadam i sto je bio razlog da se napadne Irak. Sad svi znamo da je to bila obmana javnosti, ali ko haje za to vise? Sada su navodno drugi razlozi za nastavak rata u Iraku i malo ko se poziva na tu prvobitnu manipulaciju. Siroke mase u osnovi imaju kratku pamet.
 
Čekaj, kako sad to...
Zar u onim američkim i britanskim kriminalističkim serijama koje gledamo na TV-u oni nemaju najbolju opremu, najbolje ljude, najbolje stručnjake, najbolju tehniku...

Kako to da ovako loše urade fotomontažu, kada je sve na zapadu savršeno i nepogrešivo??? :roll:

Pa dobro, oprema je oprema, al' možda su se britanski agenti smorili još dok su onako prilično solidno onomad montirali Ratka na snimcima iz Srebrenice!!! Izgubili volju i entuzijazam zbog velikog napora pa počeli da fušare i brljaju na brzaka!!!:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 
Pa dobro, oprema je oprema, al' možda su se britanski agenti smorili još dok su onako prilično solidno onomad montirali Ratka na snimcima iz Srebrenice!!! Izgubili volju i entuzijazam zbog velikog napora pa počeli da fušare i brljaju na brzaka!!!:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Ja sam zaključio da su se mnogi od njih smorili još kada sam (doduše samo povremeno) gledao suđenje Miloševiću i Šešelju i kada sam video kakvi su "eksperti" njihovi eksperti :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top