Piskavica - biljka koja pomaze rastu grudi

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

ymala

Početnik
Poruka
3
Nedavno je po casopisima pocela da se "vrti" tema uvecanja grudi bez noza, jedan od nacina koji se spominje je upravo ova biljka - PISKAVICA.
Kada je rec o Beogradu nije je problem naci - po pijacama, zdravim hranama.
Ali je problem taj sto nisam upucena u period koji je potrebno koristiti ovu biljku i o pravilnom nacinu upotrebe???
Na prodajnim mestima odgovore na ta pitanja ne znaju, pa ako postoji neko ko ih zna, pogotovo neko strucan, neka pise na ovu temu.;)
 
Nije gane, ozbiiiljnoooooo! Evo recepta od moje baka Stake, koja je isti dobila s kolena na koleno od njene baka Stoje; Dakle: nabaviti poveci strucak piskavice (dakako, na pijaci medj zelenisem), zatim je staviti u avan (je l se tako zove ono od kamena, drveta ili keramike u cemu se ondaK tuckom utuce biljka, ili vec stagod drugo, do uticenosti?! Bar tako sam gledala djejmija Olivera, kuhara, da cini sa svojim biljcicama!). I ondak se doda malo srebrne vode (kolko u naprstak da stane), krilce od slepog misa, nokat od sove, dve macje dlake (ali obavezno crne da su!), kap krvi od one cije grudi tio se svidjaju i takve bas zelis d aimas (al' samo ako su PRAVE; ako su silikonske - e ondak se ne vazi!), i sve se to dobro utuca do guste kase, dok se ne sjedini. Vazno je da se to radi nocu, i to obavezno u noci mladog meseca. Zatim mora da odstoji dok mesec nme bude pun, i ondaK se, naravski, konzumira nanosenjem na grudi (mogu koristiti i muskarci, samo da se pazi da ona kapljica krvi nije od neke zene nego od muskarca, jer ako je od zene - nista od nabildanih pektoralisa!). U vise navrata u tankim slojevima. I moraju se izgovoriti carobne reci. Naravno, njih ne mogu ovde reci inace ceo recept gubi smisao (koga zanima moze da me kontaktira na PP).
Za cirke 2 nedelje - dobijes grudi broj vece. Bez silikona, hiruskih zahvata, modrica (za muskarce - bez vezbanja i znojenja po teretani!). Ajd pa nek je u zdravlje; i da se tajna prenosi i dalje s generacije na generaciju!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top