celulit

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Hvala vam puno na savetima, nisam odavno boravila ovde, pa nisam ni znala da je toliko vas odgovorilo na moje pitanje.
Zamolila bih gospodju koja je ostavila svoj broj mob. da mi kaze koliko vremena, tj. koliko tretmana je potrebno da bi se otklonio celulit?
I da li ima pomoci kad su u pitanju popucali kapilari, tj. strije?
Hvala puno :D
 
Hvala puno gošći na savetu. Ja sam zaista očajna i ovaj forum me malo razvedrava. Probaću lipo faktor a što se tiče jela već mesec dana sam na strogoj anticelulit dijeti.Mislim da imam dosta celulita i ne znam da li ta uspešnost njegovog skidanja važi i za moj slučaj, ili samo za one koji ga imaju malo?
 
Ankica:
Hvala puno gošći na savetu. Ja sam zaista očajna i ovaj forum me malo razvedrava. Probaću lipo faktor a što se tiče jela već mesec dana sam na strogoj anticelulit dijeti.Mislim da imam dosta celulita i ne znam da li ta uspešnost njegovog skidanja važi i za moj slučaj, ili samo za one koji ga imaju malo?

pa ne znam kako ta dijeta funkcionise, sto se toga tice nemam neku samokontrolu pa sam svaku dijetu prekidala posle 2-3 dana! :roll: nisam nesto vitka kao one manekenkice sa pisti, visoka sam 1,79 a teska 66, a to je navodno 4-5 kg viska, :oops: ali nemam ni "sala" ni celulita jer sam se fino zategnula od vezbica i masaze. iskreno, vise volim da vidim neku devojku sa oblinama... :wink:
a za lipo factor- pa, njega ima u svim apotekama, cena mu je negde od 30-40 eura, postoji u gel varijanti i kao sprej (on se koristi za malo tvrdokorniji celulit).
ah da, jos sam videla u avonovom katalogu jedam mali masazer sa velikim drvenim zaobljenim zubcima i to je jako dobro jer pomaze cirkulaciji.
ako se setim jos necega, pisacu ti... :wink:
 
Hvala ti! Zlatna si! Inače proveravam nove poruke svaki dan i baš mi je drago da je neko odvojio malo vremena za moj problem :wink:
 
Ali kakav piling koristis? Ovaj klasicin za telo ili neki specijalni za celulit? I jel koristis neki masazer za celulit?
Ako mozes malo preciznije da mi objasnis, koji piling, kakva rukavica, i kako se treba umotati?
Hvala,
 
fora je u losoj prokrvljenosti podepitelnog mesa,zato vadite ruke iz g....e i radite na sebi,nema spavanja do podne,cigareta,alkohola,sjedenja i site hrane!!Zasto ni jedna sportasica nema celulit?Zato sto nema vremena!!!Najlakse je lezati i cekati da maserka izdahne nad vama!!Mrs u prirodu svi!!Pa da vidis ima li narandzine kore,ima da vas nema..jos uvijek sjedite?Tako se neznoji moj brate!Skaci sta cekas! I ti isto!!
 
Skroz si u pravu, ali ja ne mogu ovde da nadjem normalnu teretanu, tj. fitness club. I sama znam da se tako najbolje skida sve!!!
Reci ti meni da ti ne znas neki fitness club na Zvezdari, sem A kluba :(
REci molim te, ako znas!
Hvala,
 
e, a ljudi, sta je to tacno celulit? je l' to svako zadebljanje u predelu kukova? meni se cini da tu imam malo masnih naslaga ili sta vec (vidi se onako kad hodam sa strane) ali nisam sigurna da li je to bas celulit ili nesto drugo...
 
E,da znate da je odlican brsljan gel iz "Naturabel" kozmetike,a i cena mu je sitnica...naravno uz malo masazice.Da podstaknemo malo i domacu industriju!
 
Micotakis:
Skroz si u pravu, ali ja ne mogu ovde da nadjem normalnu teretanu, tj. fitness club. I sama znam da se tako najbolje skida sve!!!
Reci ti meni da ti ne znas neki fitness club na Zvezdari, sem A kluba :(
REci molim te, ako znas!
Hvala,
U prirodu srce,u prirodu!U teretani nema svjezeg zraka koji ti je potreban!!A kad optrcis par krugova - kuci trbusnjake 100 za pocetak,istezanje, pa prijoni na toplo-hladan tus!Pij puno nezasladjene limunade(pomaze izbacivanju toksina=mrsavljenje)bar 1 lit dnevno.Ako bas hoces poslije tog tusa namazi se nekim brsljanovim gelom(tacnije izmasiraj,istipaj,zgnjeci dok ne pocrveni!).Ali znojiti se moras!!!Izmjeri obime sad i za 2 mjeseca pa mi javi!
P.S.nemoram ti reci da nesmijes jesti poslije 18h??
SRETNOOOOOOOOOOOOOOOO!
 
Hvala ti puno na savetima, ali malo je teze sve to primenjivati kad si student, posebno u ovom sivom gradu, gde nema prirode nigde... sve sami izduvni gasovi, saobracaj... :shock:
Ali trudicu se! Posto se hranim u menzi, i ne mogu nesto posle 18h da jedem, skoro da se zavrsva vecera.

Nego gde da nabavim taj brsljanov gel, nas proizvod!
I koliko kosta?

Hvaaaaaaaaaaalaaaaaaaaaaa, :D
 
jasnaaa:
e, a ljudi, sta je to tacno celulit? je l' to svako zadebljanje u predelu kukova? meni se cini da tu imam malo masnih naslaga ili sta vec (vidi se onako kad hodam sa strane) ali nisam sigurna da li je to bas celulit ili nesto drugo...

e, pa recite mi!!!!
 
Micotakis:
Hvala ti puno na savetima, ali malo je teze sve to primenjivati kad si student, posebno u ovom sivom gradu, gde nema prirode nigde... sve sami izduvni gasovi, saobracaj... :shock:
Ali trudicu se! Posto se hranim u menzi, i ne mogu nesto posle 18h da jedem, skoro da se zavrsva vecera.

Nego gde da nabavim taj brsljanov gel, nas proizvod!
I koliko kosta?

Hvaaaaaaaaaaalaaaaaaaaaaa, :D
Brsljen gel imas u prodavnicama bivse Gorice sad se zovu Illy mislim. Imas dve kod Vuka, a ima i u Beogradskoj. Ja ga koristim preventivno i zaista je dobar.
 
Super, to meni u komsiluku :D
Reci mi samo koliko kosta da se ne brukam tamo :D
Kako ga koristis, koliko puta dnevno?
Kakva masaza, blaga ili ... :evil: ?
 
Maka:
Super, to meni u komsiluku :D
Reci mi samo koliko kosta da se ne brukam tamo :D
Kako ga koristis, koliko puta dnevno?
Kakva masaza, blaga ili ... :evil: ?
Jeftin je, ja ga nisam bas skoro kupovala,verovatno izmedju 100 - 150 din. maximalno.Ako neko ima tacnu informaciju nek ti odgovori.Ja ga normalno utrljavam, uz masazu rukama ili masazerom.
 
sunrise:
Goscica:
E, da, meni vise odgovara bršljan ulje iz iste kolekcije, gel se nekako isuviše lepi.

pa brsljan ulje se koristi kod masaze, a brsljan gel se nanosi na kozu ujutru i uvece... nije skup kosta negde oko 120 dinara, ulje je 80 dinara..
Znam, ali svejedno mi je taj gel nekako isuviše lepljiv, i moje prijateljice su se žalile na isti problem. Koristim samo ulje, ali to je već stvar ličnog izbora...
 
Micotakis:
Hvala ti puno na savetima, ali malo je teze sve to primenjivati kad si student, posebno u ovom sivom gradu, gde nema prirode nigde... sve sami izduvni gasovi, saobracaj... :shock:
Ali trudicu se! Posto se hranim u menzi, i ne mogu nesto posle 18h da jedem, skoro da se zavrsva vecera.

Nego gde da nabavim taj brsljanov gel, nas proizvod!
I koliko kosta?

Hvaaaaaaaaaaalaaaaaaaaaaa, :D
Dobro-znaci nista od prirode!Onda uzmi konopac-preskaci s obe noge istovremeno!Rocky je tako postao sampion!hehehe!Salim se!Ali je stvarno super stvar!
 
Vrlo rado bi ja u prirodu, ali nema se gde... A to s konopcem je efikasno, jos kad bi znala gde mi je taj konopoc?
Ko je znao da ce mi ga i sad trebati :(
 
Pa to bas povoljno, niko ne ceni nase proizvode, a najpovoljniji su i dosta kvalitetni.
Ustvari, to sam htela da pitam vas koji ste koristili taj Naturabel gel/ulje, jel je efikasno?
 
Daj recite stvarno jel neko ko je probao taj Naturabel, ima dobrih rezultata?
A Afroditin gel za skidanje celulita?
Jel njega neko probao?
Sto zapostavljate ovu temu, ovo muci veci deo populacije!!!
Help!
 
Dobra je i Afroduta kolekcija, samo sto sam ja lenja da to non stop mackam.Večeras me prijateljica podseti na one najlon gaće.Kaže da je neka njena poznanica to koristila i da je izgubila i kg i celulit i to nešto mnogo, prosto ne mogu da verujem.Kaže da ih ima u savakoj apoteci i da koštaju oko 360 din.Navuku se prvo one, treba da su od članaka pa do ispod grudi, pa preko trenerka - i udri! Može kućna gimnastika,igranje uz muziku, ribanje kuće :? , i sl.jel ih koristio neko sa foruma :?: Ajde pišite! :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top