cvrste grudi

sigurno doprinose i vezbe kao i neki sportovi (npr plivanje), mislim da su i sklekovi dobri. kazu da je i masazha delotvorna. i tusiranje ladnom vodom (mada ne znam koliko to stvarno deluje). i odgovarajuci brush
 
Imas super vezbe koje stvarno pomazu: Sastavis dlanove u visini grudi i pritiskas jedan prema drugom, gledaj u ogledalu dok to radis videces kako ti se grce misici na grudima. Dobra je i vezba kad uhvatis ruke iza ledja (spustene) i dizes ih na gore....probaj, nije tesko ali stvarno daje rezultate!
 
Citala sam u casopisu "Lepota i zdravlje" za negu grudi potrebno je koristi sredstva sa ... salicnom kiselinom? Ne znam da li sam dobro zigovorila, ali znam da te kiseline ima u Doroslovcu, pisalo je jednom.
Ako ste provalili na koju kiselinu mislim, molim vas recite mi koje sredstvo sadrzi tu kiselinu?
 
Postoji acetil-salicilna kiselina. Andol i aspirin su napravljeni od toga. Takodje, cesto se moze naci u nekim kremama i losionima za lice. U kremama za lice sluze da smire bubuljice, ali nemam pojma kako bi ova kiselina pomogla u ucvrscivanju grudi...
Mozda je u pitanju salicilna kiselina, koja takodje postoji, ali nisam cula da se koristi ni u medicini ni u kozmetickim preparatima.
Ne veruj svemu sto procitas u casopisima, pogotovo ako se radi o nekoj strucnoj temi!
 
BabaJeka:
Postoji acetil-salicilna kiselina. Andol i aspirin su napravljeni od toga. Takodje, cesto se moze naci u nekim kremama i losionima za lice. U kremama za lice sluze da smire bubuljice, ali nemam pojma kako bi ova kiselina pomogla u ucvrscivanju grudi...
Mozda je u pitanju salicilna kiselina, koja takodje postoji, ali nisam cula da se koristi ni u medicini ni u kozmetickim preparatima.
Ne veruj svemu sto procitas u casopisima, pogotovo ako se radi o nekoj strucnoj temi!

Stvarno nisam sigurna koja kiselina je bila u pitanju. Kad nadjem casopisi pogledacu bolje. U svakom slucaju hvala na odgovoru.
 
Hm_hm_hm:
dr:
Nisam provalila i ne znam.

Hvala :evil:
A sto se ljutis? :lol: Ja stvarno ne znam sta vi narode zamisljate da nas uce na studijama i posle njih...pa verovali ili ne to je uglavnom vezano za to kako leciti ljude a nije vezano za to da znamo sastav svake kreme za zatezanje grudi,guze,lica...ajde malo budite realni.
Svi ocekujete neka cuda,kako oslabiti za 24h ,kako zategnuti guzu ako moze za 2 dana,podmladiti se za 3 minuta.Majka priroda!Jeste li culi za to?
Ne bi bilo lose da se probate da se sazivite sa svojim telom,pa kad ga realno prihvatite i sagledate onda cete realno moci i da ocenite sta je moguce promeniti a sta ne.
I nemojte verovati bas svemu sto procitate u novinama,mogu i ja da vam skinem najnovija dostignuca do kojih su dosli neke doce u Americi u nekim supersonicnim laboratorijama ali to je sve na nivou istrazivanja.Obicno ti tekstovi pocinju sa recenicom koju ne zapamtite-istrazivaci su u ...
Nije mi namera da vas bacam u bedak ali generalno gledano osobe na forumu imaju potpuno iskrivljenu predstavu o tome sta je moguce a sta nije.
 
A da se otvori neki podforum 'lepota' ili tako nesto? Pa neke tamo savetuju devojke jedna drugu do mile volje, a od vas, dr, vise ne traze odgovore na pitanja koja nemaju veze sa zdravljem!
 
Postoji zenski kutak.
Ja se zaista trudim da dam odgovor na svako vase pitanje ,ako ne znam odgovor uputim vas na mesto gde cete dobiti pravi odgovor ali ja sam lekar,moja oblas je pitanje zdravlja,nisam ni kozmetolog,nisam ni kozmeticarka...imajte malo milosti.
 
Jel te placaju dr sto te maltretiramo? Verovatno ne!
Pa onda draga moja (kao sto ti obicno volis da citiras) , sto si se prijavljivala za ovako nesto? Ti kao nisi ocekivala da cete svi zivo raznorazne stvari pitati? Pa ljudi koju stvarno boluju od nekih opasnijih bolesti sigurno ne postavljaju pitanja doktorima sa foruma, pa nisu ludi.. A ostali smo mi..koji imamo po neki manji problem, pa ako ga ne mozete resiti, mozete to reci na mnogo lepsi nacin. VAs pristup je odvratan, mi vam nismo krivi sto ste se vi "dobrovoljno" prijavili. Prema tome, njima se zalite, a ne nama!
 
Pravi dr i specijaliste nemaju vremena ni za sebe od gomile posla, a kamoli da odgovaraju na raznorazna pitanja..poput ovih ovde.
U prevodu zna se ko je gde i zasto?
Ko razume shvatice :twisted:
 
Mogu da vam preporucim odlicnog psihijatra kod koga mozete fino na kaucu da lecite svoje komplekse i isfrustriranost a mene ostavite na miru.
Ono sto mene nervira je ljudska glupost!
Ako mislite da samo zato sto neko nesto radi dobrovoljno znaci da mozete da mu se popnete na glavu ,grdno se varate...vas mrzi da koristite pretrazivac koji postoji i mislite da je neko toliko dokon da daje odgovor na svako vase pitanje koje se ponavlja 300.put.
Dijeta,trudnoca,guza,grudi,pa dijeta,pa trudnoca,pa opet guza...ma dajte vise...
 

Back
Top