Pitam se, pitam????

  • Začetnik teme HOT_CHICK
  • Datum pokretanja
H

HOT_CHICK

Gost
Jako me zanima kakvi tipovi posecuju ovaj forum??? Da li postoji onaj tip muskarca, koji je sportista, jako lepog izgleda,neki kul, opusten lik, ili je vecina onih intelektualca kojima je racunar najbolji drug??? Moj cilj nije da uvredim bilo koga ovde prisutnim nego samo sam jako znatizeljna!!!! :roll:
 
Iskreno:
oko 190 visok, 80-ak kg, nisam neki sportsfan, slusam techno, devojke kazu da lepo izgledam, obozavam kampovanja i druge vrste opijanja po prirodi (i svi ostalim mestima uopste) Pa, '84 to godiste sam, moze mi se! Imam jednu veliku tajnu! (nisam gej)<-- nije to tajna
 
HOT_CHICK:
Jako me zanima kakvi tipovi posecuju ovaj forum??? Da li postoji onaj tip muskarca, koji je sportista, jako lepog izgleda,neki kul, opusten lik, ili je vecina onih intelektualca kojima je racunar najbolji drug??? Moj cilj nije da uvredim bilo koga ovde prisutnim nego samo sam jako znatizeljna!!!! :roll:

Ma jok, sestro, svima nama je racunar najbolji drug, s tim sto smo daleeeeeko od "intelektualca". Ali, nema veze ...
 
HOT_CHICK:
Jako me zanima kakvi tipovi posecuju ovaj forum??? Da li postoji onaj tip muskarca, koji je sportista, jako lepog izgleda,neki kul, opusten lik, ili je vecina onih intelektualca kojima je racunar najbolji drug??? Moj cilj nije da uvredim bilo koga ovde prisutnim nego samo sam jako znatizeljna!!!! :roll:
:roll: Sto svi misle koji dodju na net, da su jedino oni normalni :!: Ima nas raznih veruj mi! Uopste se neuklapam u tvoju karakterizaciju, daleko samo od racunar-intelektualac frika :!: :D
 
HOT_CHICK:
Samo pitam ljudi, onako...........chisto informativno, opustite se!!!!!!!!!!!! :roll:

mmmm hot-chick a zasto si hot imas temperaturu pa ti mozgic lose funkcionise !!!! e odavno me nije kokoska ubola u zivac ovako tebe necu da vodim na krstarnje ma da places na doku i molis da te pustimo da veslas za vreme bonace! :x

bre bre imas li ti ogledalo kod kuce i ako je u njemu lik iz tvog opisa ok onda ti se izvinjavam ...jel imas iskrivljenu sliku o stvarnosti :roll:
 
neznam za druge ali ja sam vakav.Kao vita jela zelen bor.Visok 3.43
Kao goropadni medjed sam jak imam 365 kg.Ali ove prestupne cu imati 366
Usta su mi veca no u Hanke paldum.Oci ko u koze slicne Jami.Noge su mi ko u vladana Batica,A kose ko u Boru corbu,Ruke jake duge i meke.Kolko jako miluju sve ti zube izbiju.Ete takav sam ti ja 100%

Ma jesi li ti blesava ko ce da ti kaze E ja sam trista kila tezak imam suljeve od sedenja nosim tegle zato sto buljim u ekran.
Ovde nema iskrenih likova.Mislim ima nas.Ali svi dodajemo finese pricama.Niko negovori sirovo ni u jednom trenutku.Jer ovo nije realna slika.Ovde mozemo biti i ono sto zelimo.A da nema posledica.
 
Ma nosim tegle od malena...zaboravio sam da hodam koliko visim za racunarom...ne mogu da podignem nista teze od CD-a(doktor mi zabranio)....i kad se odvojim od racunara 5 min. hvata me panika...sportom se u zivotu nisam bavio...basket ne znam uopste da igram.....
 
:shock: Moram da odgovorim iako nisam TIP :lol: :lol:
Bez obzira sto mi je doope sada vezano za stolicu, i ne dizem nista, bla, bla :lol: nisam debeljuca, kriva, corava...i dizem mnogo vise od olovke, ponekad silujem ovo cudo do mene(bez brige nije tip) :lol: :roll: A ako nesto ne podnosim to su opushtene ruke(kod zena).
 

Back
Top