Politika .....my ass..:)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

IDI_DADA_AMIN

Iskusan
Banovan
Poruka
5.486
Od danas pocinje predizborna kampanja, u potpuno nenormalnim okolnostima.......
Vladajuca koalicija se potpuno podelila po pitanju izbora, predsednik skupstine raspisuje izbore , bez dogovora sa glavnim koalicionim patrtnerom u vladi..........


Paralelno s tim , odvija se proces definitivnog resenja statusa kosova, a udarne teme na PDF :Politika, su :

FOTOGRAFIJE - kartonsko naselje ispod mosta Gazela Happy Valentine

"Da sam znao da ce me Seselj ovako ispitivati..." Max Hardcore

A sta ce biti kad se Turska raspadne?
JABUCHILO

Velja i Dragan Đilas digli kamen temeljac za raseljene sa kosova! [[Darko_91]] ,

Šta biste želeli od Deda Mraza koji ispunjava političke želje?
BettyBlue

zakletva crvenih beretki
Победоносцев

ШТЕТА ШТО ИХ НИСУ ПРЕБИЛИ! k. eremita

Djindjicev prijatelj Sandulovic kaze... . GruberBG


Predlazem jominiju , da temu o predsednickim izborima postavi ispod teme o kosovu, kao lepljivu, jer su u ovom casu , obe presudne za dalji put Srbije......
 
A sto su izbori presudni?

I voleo bih da cujem koji to izbori kod nas nisu "presudni".

Kod nas je uvek biti il' ne biti, yebo ti nas.

Ovi su "presudniji " od "presudnih" , zato sto ce se u toku mandata , sledeceg predsednika, desiti ono sto ce se desiti sa kosovom.....ako se otcepi, na bilo koji nacin, srbija nije vise ista drzava, a predsednik ce morati da raspusti skupstinu, i u novim okolnostima raspise nove parlamentarne izbore.

Ako se kosovo otcepi, novi paralamentarni izbori ce biti najzesca borba za vlast , izmedju "domacina " i " izdajnika", a kako ce ovaj ili onaj rezultat odrediti sledecih bar petnaestak godina srpske buducnosti, mislim da nije potrebno detaljno objasnjavati.....

Dakle.........nikako nije svejedno !!!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top