LETO 2004

  • Začetnik teme Ana Atina
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Imam jako puno planova,destinacija raznih i obicnih(hrvatska,grcka)a volela bi i neka putovanja tipa:kuba,egipat,majorka!Svasta sam ja to naplanirala u tome sam vesta jos samo finansije da me posluze pa bar negde da stignem!!!!
Sta vi mislite o tome?
 
U Crnu Goru vise NI U LUDILU!!!!!!
Pretprosle godine sam bila sa drustvom u CG i rekla nikad vise.
Osoblje u kaficima je neljubazno, po pola sata se ceka da se naruci sok i kafa. Ljudi su negostoprimljivi prema Srbima. Od sada samo Grcka, Turska, Malta, Kipar, Egipat i samo sto dalje od CG.
 
TRNORUZICA:
Anonymous:
NICS:
Greece decidedly, When? I dont yet
Sta si ti hteo/la da kazes, majke ti?
Nauci prvo engleski, pa onda odgovaraj.
Strasno!
ZELJA CE VAS BIT SRBENDARE, SLEDECEG LJETA SAMO S PASOSIMA ! MONTENEGRO LSCG

Zar se tako docekuju turisti,a? :roll: Volim da odem u Crnu Goru,ali objektivno gledano ,glupo je misliti da je tamo sto se tice turizma najbolje...cak stavise...mozda i medju najlosije razvijenim mjestima...A sta znaci to samo s pasosima???Pa 90 i vise procenata turista u Cg su Srbi...voljela bi da ni oni ne dolaze?Pa od cega ces zaraditi hljeb?
Druge turisticke zemlje se bore za svakog turistu,a iz CG ih tjeraju??? :roll:
Nadam se da je ovo pojedinacno misljenje...
 
limunada:
TRNORUZICA:
Anonymous:
NICS:
Greece decidedly, When? I dont yet
Sta si ti hteo/la da kazes, majke ti?
Nauci prvo engleski, pa onda odgovaraj.
Strasno!
ZELJA CE VAS BIT SRBENDARE, SLEDECEG LJETA SAMO S PASOSIMA ! MONTENEGRO LSCG

Zar se tako docekuju turisti,a? :roll: Volim da odem u Crnu Goru,ali objektivno gledano ,glupo je misliti da je tamo sto se tice turizma najbolje...cak stavise...mozda i medju najlosije razvijenim mjestima...A sta znaci to samo s pasosima???Pa 90 i vise procenata turista u Cg su Srbi...voljela bi da ni oni ne dolaze?Pa od cega ces zaraditi hljeb?
Druge turisticke zemlje se bore za svakog turistu,a iz CG ih tjeraju??? :roll:
Nadam se da je ovo pojedinacno misljenje...

Kamo lepe srece da je pojedinacno :roll:
Ja abog takvih budala ni bez pasosa nisam isao u CG na more radije sam isao na Adu ili se brcako u lavoru, sve je bolje od budala kao sto je gorepotpisana TRNORUZICA :roll:
 
Dragi moji,ja bih vam preporucila Kipar .Ja sam ljetos 2003 radila u Aya Napa 3 ipo mjeseca i moram priznati da je bilo vauuuuuuuuu.
Svi na Kipar.
 
VEROVATNO U EGIPTU U GRČKOJ SMO VEĆ BILI I MOGU VAM REĆI DA JE ATINA I NJENA OKOLINA PRELEPA ALI SVE DRUGO U GRČKOJ JE GLUPOST,A NA TASOSU SMO BILI 2001 I NIJE NIŠTA POSEBNO,ALI CRNA GORA JE JOŠ UVEK NAJGORA.
 
Ja sam podgoricanka,zivim vec duze vrijeme u inostranstvu a inace sam zavrsila hotelijerstvo.Zelim da pozdravim sve na forumu i da vam pozelim lijep odmor gdje god otisli a istovremeno i da vas uvjerim da vecina nas crnogoraca ne misli kao ova gospodjica Trnoruzica.Draga moja,zar i Vas nisu ucili da je gost u kuci svetinja,to je kod nas,u Crnoj Gori,od davnina sveto pravilo.
DOBRODOSLI KOD NAS U CRNU GORU,CEKAJU VAS ADA BOJANA,PRELIJEPA BUDVANSKA RIVIJERA(SVETI STEFAN,MILOCER,KAMENOVO,RAFAILOVICI,BECICI,MOGREN,JAZ,TRSTENO...)BOKA KOTORSKA(NEVJESTA JADRANA),DADOV(DJURIC) I IVOV(ANDRIC)HERCEG NOVI,CEKA VAS JEDNA OD NAJLJEPSIH OBALA NA SVIJETU!!!!!!!!!!!!
Pomozite nam da od naseg primorja napravimo ono sto ono svojom ljepotom i zasluzuje!Da bude cistije,da bude boja i raznovrsnija ponuda,da se osoblje u kafanama i restoranima pocne bolje ponasati.To necemo postici prepucavanjem tipa "nikad vise u CG" ili ...izvinite,ove moje ne mogu ni da citiram,primite moje izvinjenje u ime neznanih,neukih,nevaspitanih,neinteligentnih.
Nadam se da ce Ministarstvo turizma u vremenu koje dolazi smoci snage da se izbori sa ovim problemima koji nisu mali i jucerasnji pa im za njihovo rjesavanje treba dosta vremena i napora.
Izvinjavam se sto sam vas gnjavila,KISS!!!!
 
opet herceg novi tri nedelje,i nista drugoooooooooooo


bila sam na mallorci,na tassosu,bila sam jednom na kubi,prosla sam azurnu obalu...nikada,ama bas nikada ne bih ni u snu pomislila na zemlje tipa turske i tunisa(fujjjjjjjjjj)...

pozdrav iz nemacke i jedva cekam jul,i herceg novi,plazu zanjice,stari grad u kotoru...i hajde da priznam jednom,ili dva puta do vasara(budva)...

SVIMA VAMA LEPO LETOVANJE MA GDE OTISLI
 
suncica*:
opet herceg novi tri nedelje,i nista drugoooooooooooo

nikada,ama bas nikada ne bih ni u snu pomislila na zemlje tipa turske i tunisa(fujjjjjjjjjj)...

Cudno... Herceg Novi moze, a Turska ne moze. Bio sam u Turskoj i tamo moze biti dosta lepo. A bio sam i u HN. Znam samo da nas u Marmarisu niko nije napadao zato sto smo Srbi... Ja bojkotujem CG vec nekoliko godina i ukoliko ne prestanu sa tim anti-srpstvom, necu ni da pomislim da ikad ponovo letujem tamo.

A, inace moj san je Kuba. ;) Ali, da budemo realni... Razmisljam se o Egiptu, Spaniji ili da svratim kod brace Bugara (cisto da vidim o cemu se radi ;) )...
 
TRNORUZICA:
Anonymous:
NICS:
Greece decidedly, When? I dont yet
Sta si ti hteo/la da kazes, majke ti?
Nauci prvo engleski, pa onda odgovaraj.
Strasno!
ZELJA CE VAS BIT SRBENDARE, SLEDECEG LJETA SAMO S PASOSIMA ! MONTENEGRO LSCG
MOLIM SVRATITE NA SAJT PODGORICE I VIDECETE UBEDLJIVO NAJVILGARNIJE I NAJNEPISMENIJE LJUDE KOJI POSECUJU FORUM I STO JE NAJGORE PUNE MRZNJE I NEGATIVNE ENERGIJE.
OSOBA KOJA JE OVAKO NESTO NAPISALA I TO NA OVOM MESTU NA FORUMU SIGURNO NIJE NORMALNA I JOS NESTO AKO ZIVI U CRNOJ GORI SIGURNO CU JE ZAOBILAZITI U VELIKOM LUKU.
MEDJUTIM,NISU SVI BUDALE,POSETITE SAJT WWW.HERCEGNOVI.CC.
 
Prvo cu sa drustvom u ul kao i svake godine,a onda u Hn i stvarno jedva cekam...
Kod mene uvek CG ima prednost nad ostalim zemljama...
tamo je najlepse..... :wink:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top