Dali je TADIC PETOKOLONAS "IZDAJICA" SRBSTVA???

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

kalama

Aktivan član
Poruka
1.558
Nemogu se stvari i cinjenice zaobici,a radi se o nasoj drzavi.
Nas VAJNI predsednik,koji je izabran u 5do24'oo nakon tri(3) meseca NEDOGOVORA-nesporazuma,neslaganja itd. cini popust na reakciju Solane/znaci da bi on bio Predsednik i bla... dolazi solana i ako se secate sta je ono bio problem nedogovora...I sad malo novije,pred glavni EU sastanak u vezi kosova ON /TADIC odlazi kao na posetu po EU i daje izjavu da SRBIJA nece VOJNO delovati protiv Siptara ako proglase nezavisnost i vidi CUDA NEVIDJENA sva EU se ujedini protiv nas za Otimacinu-INVAZIJU protiv nas.
IZDAJICO SRBSKOG NARODA da si za SRBIJU i SRBSTVO i da je tako nikad se negovori,zar te nisu to naucili da se trumpfovi cuvaju do kraja,jer prerano otkrivanje samo zavrsava na tvoju stetu.
TADICU IZDAJICO SRBSKOG NARODA,moli BOGA ...

SRBIJA se brani na svakoj stopi nase zemlje gde god to bilo,Pristina,Pec,Gnjilane,Urosevac,Sombor,Nis,Pirot,Valjevo,Cacak, na svaku stopu jeli vama to jasno IZDAJICE.

Svaka osoba koja zivi u Srbiji,treba da zna da je SRBIJA nasa majka sveta! Firme se mogu menjati,jelo moze neprijati,auto svidjati a SRBIJA je SVETA SVETINJA i u to se NEDIRA IZDAJNICI jer se ... kako placa!
ZIVELA SRBIJA
 
Moja greska,nisam primetio da si koristio englesku rec,verovatno me je zbunilo zbog ijekavice.
Izgleda da i ja moram prvo dobro da procitam tudji post pre nego sto pocnem da pametujem:)
U svakom slucaju krstarica ima recnik pa koga nesto zanima moze da proveri.

Nemaš frke tebra...:D
Samo da znaš ispalo je da ni ti ni ja nijesmo u pravu, kaže se "KOMIJUTER" tako veli ova nepismena bosanka, u medjuvremenu je ispravila svoj post pa sad piše KOMPIJUTER... Ali joj je i dalje gramatika boli glava...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top