Program za obradu video klipova

Hitchcock

Aktivan član
Poruka
1.685
nije ono što mislite tako da ne zaključavajte temu...zanima me samo koji je najbolji a jednostavan program za obradu video klipova ali ne ono klasično nego da mogu stvarno dobri efekti da se ubacuju i da se sve može uraditi kao u adobe flash samo da to bude profesionalno i kvalitetno...tipa efekat dima itd..
 
Uh, mnogo zahtevno je to...

Evo da pokušam da pomognem, od Max-a, Adobe After Effect-a pa ostalih 3D programa možeš da odrađuješ takve efekte, samo da znaš da je lakše raditi sa programima koji nude opciju "real time preview" jer je efikasnije mnogo, neki od njih su Particle Illusion (on je recimo veoma pristupačan za početnike, ali je 2D i u kombinaciji sa AFter Effect-om veoma moćan), Discreet Combustion...

Pričamo o vizuelnim efektima jel' tako, da raščistimo odmah, tipa dimovi, eksplozije, kiša, čestice itd itd?
 
Pa ovo sve može da se odradi u Movie maker-u, Ulead video studio, ali u prvom postu si naveo efekat dima, a na ovom klipu su samo tekstualni efekti....hm...zbunio si me sada...

Nema veze, to su sve ponude za tvoj zahvat koje ja poznajem, pa izvoli na posao ;).
 

Back
Top