Muvanje

Kada ste prvi put imali decka/devojku ?

  • Sa 11 god.

    glasova: 1 4,0%
  • Sa 12 god.

    glasova: 4 16,0%
  • Sa 13 god.

    glasova: 7 28,0%
  • Sa 14 god.

    glasova: 4 16,0%
  • Sa 15 god.

    glasova: 5 20,0%
  • Sa 16 god.

    glasova: 2 8,0%
  • Sa 17 god.

    glasova: 0 0,0%
  • Sa 18 god.

    glasova: 2 8,0%

  • Ukupno glasova
    25
  • Anketa je zatvorena .

Nixxee

Zainteresovan član
Poruka
194
Ljudi tema sa ovakvim naslovom je nedavno zatvorena, ali ja sam kreirao novu potpuno identicnu.
Nadam se da mi je nece zatvoriti.
Odve pisite kad, kako, s kim, gde ste se nekad smuvali . . .
Pisite neke fore ono kada pridjem momku/devojci . . .
A anketa ce biti potpuno ista.
 
Ljudi tema sa ovakvim naslovom je nedavno zatvorena, ali ja sam kreirao novu potpuno identicnu. <-- kao da držiš znak sa natpisom banujte me
Nadam se da mi je nece zatvoriti. <-- eh puste želje
Odve pisite kad, kako, s kim, gde ste se nekad smuvali . . .
Pisite neke fore ono kada pridjem momku/devojci . . .
A anketa ce biti potpuno ista.
Dakle poenta foruma... mesto za diskusiju... ili pojednostavljeno rečeno priču o nekoj temi. Ako želiš da tema zaživi zato što ljudi ne razumeju šta s njom. Usmeri malo pojasni stvari... učini od teme da se tu vodi priča o nekoj konkretnoj temi. Ili sklopu više stvari vezanih za jednu. Kao ovo muvanje i fore za startovanje. E sad... ako nećeš da tema opet popije ključ usmeri ljude kako i šta...
E tako se stvara uspela tema koja će ostati na forumu duuugo, dugo, duuuuugo... i nadajmo se isto toliko ostati popularna ;)
 
Sad ja mogu pisati do ujutru da sam imala decka sa 5 godina, da znam sve o ljubavi, da sam prosla sve, i deca, tinejdzeri i odrasli ce to da citaju, ali to za njihov mozak nista ne znaci. Oni ne mogu da u glavi smisle da verovatno ja kao takva vrlo dobro ZNAM STA RADIM. I sad kad sam ovo napisala, ove dve recenice, oni i dalje pojma nemaju sta sam ja to napisla, sta to znaci. Ja tacno mogu da pricam i da pisem na forumu sve sto mi padne na pamet, svakakve tripove, ljudi nista ne mogu da razumeju. :D Volim sto sam vukodlak. I volim vukodlake.
 
Sad ja mogu pisati do ujutru da sam imala decka sa 5 godina, da znam sve o ljubavi, da sam prosla sve, i deca, tinejdzeri i odrasli ce to da citaju, ali to za njihov mozak nista ne znaci. Oni ne mogu da u glavi smisle da verovatno ja kao takva vrlo dobro ZNAM STA RADIM. I sad kad sam ovo napisala, ove dve recenice, oni i dalje pojma nemaju sta sam ja to napisla, sta to znaci. Ja tacno mogu da pricam i da pisem na forumu sve sto mi padne na pamet, svakakve tripove, ljudi nista ne mogu da razumeju. :D Volim sto sam vukodlak. I volim vukodlake.

po 1 put mogu da te razumem jer mogu da se poistovetim sa tobom :D
 

Back
Top