H A O S

C

cunami

Gost
:( Treba mi pomoc unpred hvala ako neko zna resenje.Uglavnom po mom misljenju crko mi je Explorer, jer kad pokusam da udjem u bilo koji folder komp mi se skroz zablokora CPU pokazuje 100% ali nemoze da otvori ni jedan folder tako da moram da resetujem kompjuter, pomocu Total Comander-a sve funkcionose dobro,i svi programi rade sasvim dobro. A kada se pokrene Internet Explorer Browswer ista situacija CPU pokazuje 100% i jedva se iskljucuje sa task menaderom zato sad moram da koristim MNS.Probao sam i oporavak sistema i proveru gresaka na hardu nije pomoglo, neznam sta bi trebalo da uradim, mozda da deinstaliran WindowsXP-Profesional pa ponovo instaliram, ako neko zna lakse resenje super :?: :?: :?:
 
Nema lakšeg rešenja, osim naravno da se navikneš na TotCmd i MNS(šta god da je to). Najbolje uradi backup pa FORMATIRAJ disk i onda sve iz početka.
 
cunami:
:( Treba mi pomoc unpred hvala ako neko zna resenje.Uglavnom po mom misljenju crko mi je Explorer, jer kad pokusam da udjem u bilo koji folder komp mi se skroz zablokora CPU pokazuje 100% ali nemoze da otvori ni jedan folder tako da moram da resetujem kompjuter, pomocu Total Comander-a sve funkcionose dobro,i svi programi rade sasvim dobro. A kada se pokrene Internet Explorer Browswer ista situacija CPU pokazuje 100% i jedva se iskljucuje sa task menaderom zato sad moram da koristim MNS.Probao sam i oporavak sistema i proveru gresaka na hardu nije pomoglo, neznam sta bi trebalo da uradim, mozda da deinstaliran WindowsXP-Profesional pa ponovo instaliram, ako neko zna lakse resenje super :?: :?: :?:
Ako lezi problem u IE onda probaj da ga ponovno instaliras, znaci idi na Start/Run i ukucaj ovaj kod
rundll32.exe setupapi,InstallHinfSection DefaultInstall 132 %windir%\inf\ie.inf
:arrow: Pozdrav
 
Ako bas ne mozes da se naviknes na Totcom... onda ti je 2XExplorer zakon.
Isti je kao i ovaj explorer, samo imas tri umesto dva prozora sto je odlicno za prebacivanje...
Imas i tonu precica sa strane. U stvari kombinacija Explorera i Komandera, ali vise vuce na explorer tako da ces se sigurno navici.
Ako hoces mogu ti ga poslati Mail-om....
A sto se tice IE-a njega batali i predji na bilo sta drugo sto ne lici na IE....
Skoro svi Browseri su ti bolji od IE-a....
 

Back
Top