Zensko prenemaganje

Derer

Buduća legenda
Poruka
43.114
Zene,ako kazete da ste ljute ali niste na momka/druga/brata/tatu/nekog tamo tipa ali necete da kazete zashto...koliko je to tachno?
A recimo on misli da"osetja"da krijete da je bash zbog njega....je l to trip ili ne?
Verujem da to zavisi i od karaktera dotichne...kao fora""jeste ti si ali netju netju da kazem..ocu da vichesh pliiiz i grize te savest i smarash me a ja da kukakm kako me to smara ali bash to treba i da radish"
?:?
 
ufff... ja kad sam ljuta uglavnom svi znaju i zashto... e sad ako neshto dignem nos pa kao necu da kazem zashto, to nije zato shto ochekujem da taj neko izmoli moje priznanje zashto, kako i sl. vec ili mislim da je namerno uradio to shto mi je zasmetalo pa mu ne verujem da ne zna, ili ne govorim razlog da ne bi to preshlo u svadju vecih razmera...
 
Uh, mene to baš ugasi.
Probam da vidim u čemu je stvar ali ako je to ta vrsta durenja u kojoj ja treba da se setim za šta li sam kriv, a onda da se polomim od truda da to ispravim....nekako me baš briga.
Ja sam tip da saslušam i da porazgovaram i da mi se kaže i kod mene sve može samo ako mi pristupiš lepo.
Ali ako ja treba da gledam u pasulj šta je nekome a on da izvodi ta pasivno-agresivnja sr.anja, onda ništa... gledam svoja posla
 
Sad sam ja sebi kao ''prenemagačica'' (a to sam znala da budem) tako daleko, hvala Bogu...
Ne mogu da u nekim reakcijama prepoznam sebe Nekad i Sad.
Sad bih bila mnogo iskrenija. Rekla bih mu svoje ljutnje, želje, misli... bez da ga ostavim da se muči u naslućivanju šta mi se vrzma po glavi... čak i da postoji neki razlog da se uvredim i naljutim, glupo je da ga ostavljam da spozna svoju grešku, kaje se i moli me... Zašto? Da bi mi pokazao svoju ljubav i privrženost? Svoju poniznost? Zašto bi mi u vezi (ako je veza, treba i iskrena da bude) bio ponizan, zašto da ga teram na stvari koje meni ne bi prijale da mi on čini...
 
Ne radim to... tj. moja priroda nije takva...
U zadnje vreme kad se naljutim ne želim ni da ga čujem, a još manje da ga vidim....
Možda neću moći odmah normalno da razgovaram, ali se sigurno neću ni pretvarati....
 
Zene,ako kazete da ste ljute ali niste na momka/druga/brata/tatu/nekog tamo tipa ali necete da kazete zashto...koliko je to tachno?
A recimo on misli da"osetja"da krijete da je bash zbog njega....je l to trip ili ne?
Verujem da to zavisi i od karaktera dotichne...kao fora""jeste ti si ali netju netju da kazem..ocu da vichesh pliiiz i grize te savest i smarash me a ja da kukakm kako me to smara ali bash to treba i da radish"
?:?

pa nego! šta da mu sve nacrtam? :?
nego to je onda baš super zabavno akd ne zna dali sam ljuta na njega ili ne...pa onda na muci pa pita...pa ako kažeš da nisi na njega...ko da se malo razočaro:D (ili mu lakne)

a najgore mi ono kad se zakačiš sa nekim pa se pravi kao da ništa bilo nije pa te pita: nego što si ti tako čudna danas? JA ČUDNA:shock::shock: ma majke ti?:roll:
 
Nekada sam toliko ljuta da ne mogu o tome da govorim, pa cutim. Ne vredi tada ni da me pita bio ko sta mi je. Niti zelim da me pita, zapitkuje. Ako kazem da ne zelim o tome, onda ne zelim o tome. Mozda za pola sata budem htela da kazem, ali tada kada kazem da ne zelim ne zelim. To nije prenemaganje vec ne mogu uvek o svemu da govorim, a sto mi je na dusi.
 
Ujeee al' su surove, a vašim mukama Raskoljnikov ne može da parira. Bolje da si pitao odakle njemu ideja da treba da se izvinjava, ako ona kaže ništa, a on nastavi hm..... čemu sve to? Sigurno je ionako sitnica bla...
 
Frozen.
Ja uopšte ne razumem šta ti u stvari pitaš. :|
Pitao sam :
1)Kada krije razlog ljutnje a kaze da nisi ti,da li je to istina?
2)Ili je u pitaju rad:"jeste ti si kriv ali netju netju da kazem..ocu da vichesh pliiiz i grize te savest i smarash me a ja da kukakm kako me to smara ali bash to treba i da radish".
3)I da li je ovo 2) samo njegovo tripovanje ili ne?
 
Aaaaa to. Pa što ne reče odmah.

E, a da ti ipak opišeš o čemu se radi jer ako me pitaš da li si kriv nekoj za nešto ja baš ne mogu da znam da li jesi ili nisi ako ne znam za šta. Kakvo pitanje.
 
Vidi, 'vako. Imaš opcije:

- Kriv si, a ona kaže da nisi.
- Nisi kriv, a ona kaže da nisi.

Ja bih mogla da pokušam da kontaktiram neke starije žene, a imam i neku ekstra spamerku astrologa, al' to nije isto, bolji je tarot.
 

Back
Top