Tajna vechera

Inace vragana vidim da si moj profil videla i postove detaljno procitala..?
(5 bambija za trud)
Onda ces primetiti i da ostavim pokoju i na knjizevnosti... Posecujem samo teme u koje se razumem... Tako da time pobijam tvoju teoriju o mojoj nacitanosti...
Pravnik cu da postanem zato sto sam prilicno uspesna u istoriji i veoma uspesna u knjizevnosti...
(cisto da znas da sam uspesna i u filozofiji i u psihologiji,
mada na zalost ne idu me prirodni predmeti toliko dobro,
sta ces..? Ne mogu sve znanje sveta da upijem)...

pazi kad niti sam procitala taj tvoj profil,... postove,... leksikon i spomenar... nit me zanimaju
ima Meda Bozanin pravo, dosta je bilo - il pisi o temi il se necemo vise ovdje pisati
kad postavis ta svoja "klinacka remek djela" javi se da mi popravis dan ako ti je bas cejf - jerbo, smijeh lijeci...
 
Ja iznosim samo cinjenice. Napala je prvo mene,
pa jednog stvarno super decka, koji joj se nije ni obratio,
pa pljuje po skoli koja je javno priznata...
Gazila bi preko mrtvih da moze samo da bi bila u pravu...
 
Ja iznosim samo cinjenice. Napala je prvo mene,
pa jednog stvarno super decka, koji joj se nije ni obratio,
pa pljuje po skoli koja je javno priznata...
Gazila bi preko mrtvih da moze samo da bi bila u pravu...

bla bla bla...i?

ajde curice - sta je to fresko slikarstvo?

gukni i sve ti je "oprosteno"
dobijes i dvije karte za Raj
(dijele dzaba na onoj drugoj temi - preduslov je da budes npr. mlada i neukusna)

btw ne pljujem po skoli nego po tvom neznanju - to moze i ne mora imati veze s tom skolom koju zavrsavas
 
Odeš iz zemlje na nekoliko dana...
Vratiš se..a ono sve isto...isto shvatanje stvarnosti.
Osim...
što je jedna mlada slikarka OBRISALA POD sa "čuvenom" SVEznalicom...
i pri tom nije uzela u obzir njene godine, ni to što čuje "glasove" (nije registrovana-čim je napolju), ni njen najveći uspeh u životu (često ga ističe), da ponekad pije kafu sa drugaricama sa foruma, ni šarm, ni...
Što ti je bezobrazna današnja omladina...lol
 
Odeš iz zemlje na nekoliko dana...
Vratiš se..a ono sve isto...isto shvatanje stvarnosti.
Osim...
što je jedna mlada slikarka OBRISALA POD sa "čuvenom" SVEznalicom...
i pri tom nije uzela u obzir njene godine, ni to što čuje "glasove" (nije registrovana-čim je napolju), ni njen najveći uspeh u životu (često ga ističe), da ponekad pije kafu sa drugaricama sa foruma, ni šarm, ni...
Što ti je bezobrazna današnja omladina...lol

ipak se nesto promijenilo zola - "shvatili" smo da se "nase stvarnosti razlikuju"...

gospodjica je "keramicarka" + "buduca pravnica", kazem cisto da se ne zeznes kad joj budes slao telegrame podrske - zamisli kakva bi to blamaza bila

e, sad ako imas neko pitanje o "Tajnoj veceri" mozemo nastaviti razgovor, a ako nemas - do vidjenja.
 
Draga-na, ne kontam...
Da li se u odgovoru na moj post javljaš kao...
Da li sebe vidiš kao mladu slikarku...
Ili,
kao tetku - SVEznalicu ?

idi "s milim Necim Zola" pa sjedi i "procitaj" tu "Posljednju veceru"...
cisto da imamo o cemu da "raspravljamo"...

btw svakako su me vrijedjali, al nikad da sam "mlada slikarka"
ima jedna izreka koja objasnjava zasto je tu "etiketu"
cesto tesko prihvatiti kao kompliment
 
Poslednja_vecera.gif




Питање је и зашто седе док вечерају, када се зна да је у Христово време обичај налагао да се вечера лежећи на боку. Јевреји су лежали на левом боку(ваљда од Римљана прихватили), а лежали су тако да су били један другом окренути главама.
 

Back
Top