Ona,ja i njen muz?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

blizance

Ističe se
Poruka
2.391
Evo ovako ide prica.Imam dobru koleginicu kojoj muz radi u nasoj firmi.On mi je takodje dobar kolega,vise zbog nje ali dobro.Uvek smo imali super odnos nas troje,zezali smo se,pomagali u nevolji/nemo ste bezobrazni...citaj kako je napisano..../oni su stvarno super.Gotivimo se od prvog dana.Ona je uvek forsirala neko zezanje izmedju nas,kao on me obozava i smatra za najbolju ribu u nasem koleg-drustvu.On se takodje izjasnjava kako sam ja super zenska/nije se falim/itd....Uvek smo se zezali kao mi cemo njoj iza ledja to i to i tako i tako ali cesto je ona to potencirala.Nego,zaista nemam zadnje namere sa tim covekom...cenim ga i postujem kao i nju s tim da nju bas volim kao koleginicu.Zadnjih dana on je zaista preterao sa zezanjem da mi je neprijatno imam osecaj da mi se nabacuje i to mi je bas glupo.Ona nista neprimecuje vec i dalje potencira zezanje a meni je sve vise neprijatno.Pokusavam da ga ignorisem,smanjila sam sale ali mi je glupo i da prestanem skroz da se salim.On kao da je ohrabren njenom podrskom...stvarno mi je neprijatno.Kako to da zaustavim?Poceo je cak i da me pipka kao ono iz zezanja,za vrat,pa oko struka sve u stilu super smo ortaci a ona crkava od smeha dok ja pucam od blama.
Sve mi je gluplje i gluplje a njihovo prisustvo u mojoj blizini je neizbezno jer radimo zajedno.Kako da se postavim?
 
Е, моја другарица имала сличну ситуацију... С тим што је муж њене другарице почео баш озбиљно да је спопада. Једном ју је уватио у соби, док му је жена отишла да скува кафу, и почео да је дрпа... Она му тад баш оно озбиљно и одсечно казала да престане и да ће све рећи другарици (његовој жени) али он се насмејао и рекао само:''А шта мислиш, коме ће да верује и кога ће она да откачи тада - тебе или мене?''

Једино јој је простало да престане са било каквим зезањем на ту тему и да их избегава колико год може, а нарочито да не остаје насамо са њим.
 
Е, моја другарица имала сличну ситуацију... С тим што је муж њене другарице почео баш озбиљно да је спопада. Једном ју је уватио у соби, док му је жена отишла да скува кафу, и почео да је дрпа... Она му тад баш оно озбиљно и одсечно казала да престане и да ће све рећи другарици (његовој жени) али он се насмејао и рекао само:''А шта мислиш, коме ће да верује и кога ће она да откачи тада - тебе или мене?''

Једино јој је простало да престане са било каквим зезањем на ту тему и да их избегава колико год може, а нарочито да не остаје насамо са њим.
Kakav ljigavac! Bljuc!:evil:
 
Što se teme tiče, i ja sam imala situaciju sa mužem moje najbolje drugarice da me iz čista mira zove da dodjem kod njega, jer ona nije kod kuće- kao zeza se, a ja propala u zemlju od blama, jer se prosto nikad nismo zezali tako pa mi to tad došlo kao grom iz vedra neba....pre izvesnog vremena ( ali u prisustvu moje drugarice), dok sam joj pokazivala neku suknju koju sam kupila ladno je odvalio kako bi me baš rado video u njoj.
Šta znam, ja ga uvek iskuliram i izvrnem na šalu.
A u slučaju situacije postavljačice teme, jednostavno bih počela da ga izbegavam koliko god da je moguće.
 
Hvala sto ste ovako brzo reagovali.Vec neko vreme sam prestala da se zezam sa njima na tu temu ali ona kad vidi da ja ignorisem kao da prosto bocka namerno.Nekad i on prica o necemu vezano za posao itd a ona ubacuje neslane sale.Nekad se kiselo nasmesim a nekad odcutim.Bas mi je glupo,uzima maha...baja se oslobodio i boli ga uvo.Ona glupaca sve okrece na zezanje a kad bi ja nedaj Boze vrcnula guzom ona bi mi oci iskopala i ja bi naravn bila kriva za sve.Meni nije ni na kraj pameti da zavodim njenog muza,tip je totalno bezveze i da ocu nije moj tip.Opet oni se trude oko mene kad god mi je neka frka u privatnom zivotu.Ona je bliska samnom/prica mi svoje najvece tajne/ja sa njom nisam...drzim distancu tu i tamo kazem nesto ali ne koliko je ona otvorena prema meni.Mislim da ce mi na kraju puci film i otvoreno cu da im stavim do znanja da je zezanju kraj i da su preterali pa makar se naljutili.Opet,ako tako uradim mogu pomisliti gle mala se primila a mi se samo zezamo kao i uvek.Znam samo da mi je sve neprijatnije i neprijatnije a mogucnosti za manevar recima u negativnom kontekstu su mi smanjene na minimum.
 
Stani i razmisli. Da li u drustvu prijatelja covek treba da seoseca nelagodno, ili mu je po prirodi stvari sa drugovima dobro? Ta zena nije tvoja drugarica, a to sto ti se poverava ne znaci apsolutno nista. Ima dosta ljudi kojimma je potrebno "uvce za slusanje" da ne kazem sidekick, i to nije nikakav dokaz prijateljstva... Meni se cini da oni tebe koriste kao ping pong lopticu da osveze svoju vezu ili nesto slicno, podjednako glupo...
 
Svo troje imate blagoreceno blesav smisao za humor... ne znam sto se cudis sto ti se sad ovo desava :) Nista, reci "Ljudi, meni ovo vise nije smesno, hajde da se zezamo na neku drugu foru" i to bi bilo to.

Можда најбоље овако.


Иначе, ја сам имала супротну ситуацију. Мој тадашњи момак и моја цимерка су се стално зезали ''душо, мацо'', кобајаги мувају се... И свима нам је то симпатично, и ја сам учестовала у том њиховом ''мувању''. То је трајало као зезање месецима, али у једном тренутку је моја цимерка почела мало да прелази границе зезања... И тада сам рекла њему, наравно кад смо били насамо, да је то већ мало прешло границе. Он рече да није обратио пажњу, али да ће прекинути са таквом врстом зезања. И тако и би.:)

Пошто она није више имала адекватног одговора, спонтано је престала....
 
Vidis i na tu temu sam razmisljala.Moguce je i to sto ti kazes.Opet kad god mi je nesto trebalo oni su uskakali,vise ona nego on....po prirodi druzenja jer sam sa njom bolja.Mada imam osecaj da ima tu neke lose konotacije cele stvari a zbog cega?Nemam pojma.
 
Можда најбоље овако.


Иначе, ја сам имала супротну ситуацију. Мој тадашњи момак и моја цимерка су се стално зезали ''душо, мацо'', кобајаги мувају се... И свима нам је то симпатично, и ја сам учестовала у том њиховом ''мувању''. То је трајало као зезање месецима, али у једном тренутку је моја цимерка почела мало да прелази границе зезања... И тада сам рекла њему, наравно кад смо били насамо, да је то већ мало прешло границе. Он рече да није обратио пажњу, али да ће прекинути са таквом врстом зезања. И тако и би.:)

Пошто она није више имала адекватног одговора, спонтано је престала....

To je o.k kad su ljudi pametni pa vide kuda ide zezanje.Ova kao da se pravi luda cak naprotiv podstice njegovo zezanje,kao da ga velica sama u svojim ocima,kao da mu dize cenu,on je neki frajer ili sta...pojma nemam.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top