KOLIKO VREDI?????

drazen5

Početnik
Poruka
4
DA LI NEKO MOZE DA MI KAZE DA LI I KOLIKO VREDI NOVCANICA STAMPANA 1941. GODINE 4. MAJA OD STARE sRPSKE NARODNE BANKE, nARODNA bANKA kRAQEVINE jUGOSLAVIJE..nOVCANICA JE OD STO DINARA I DOBRO JE OCUVANA!!!!
 
:roll: Ma pusti ove sto ti pisu da nista ne vredi sve ima neku svoju vrednost samo je pitanje sta ti ocekujes od toga. Proveri malo po sajtovima gde se vrsi kupo prodaja pa ces naci i svoju novcanicu asmim ti i neku orijentacionu cenu.:roll::roll:
 
:roll:BAS ZANIMLJIVO ALI AKO SI BAS TAKO SIGURAN IDI NA SAJT KOLEKCIONR.COM I POGLEDAJ COVEK PRODAJE 12 KOM PO STO DIN I IMA DVE PONUDE UKUPNO 6.30E PA TI PRERACUNAJ KOLIKO JE TO PO KOMADU. AKO IH STAVIS NA PRODAJU NA SAJT ALI POJEDINACNO JA CU TI BITI PRVI KUPAC VERUJ MI.:roll::roll: A MOZEMO DA SE DOGOVORIMO I OVAKO ZA 20 KINTI ALI DA JE UNC.
 
:razz:
 

Prilozi

  • h282o.jpg
    h282o.jpg
    12,6 KB · Pregleda: 12
:roll:BAS ZANIMLJIVO ALI AKO SI BAS TAKO SIGURAN IDI NA SAJT KOLEKCIONR.COM I POGLEDAJ COVEK PRODAJE 12 KOM PO STO DIN I IMA DVE PONUDE UKUPNO 6.30E PA TI PRERACUNAJ KOLIKO JE TO PO KOMADU. AKO IH STAVIS NA PRODAJU NA SAJT ALI POJEDINACNO JA CU TI BITI PRVI KUPAC VERUJ MI.:roll::roll: A MOZEMO DA SE DOGOVORIMO I OVAKO ZA 20 KINTI ALI DA JE UNC.

ZA 20 DINAR NISU UNC ALI SU 2 I 3 KVALITET, UNC JE 1 EUR , TO JE PRODAJNA CENA PO KOJOM PRODAJEM , ZATO STO JE TO NOVCANICA KOJA SE JAKO SLABO PRODAJE ZAS LI KOLIKO SE ONA PLACA U OTKUPU , AKO NEZNAS U OTKUPU SEM PLACA 1 DINAR ZA 2 I 3 A 5 DINARA ZA UNC , PA VIDI KOJE JE REALNA CENA I DALI JE TO NEKA VREDNOST
 
Pogledaj u temi "dobri sajtovi za numizmatiku i filateliju"Tamo imas vise sajtova na kojim a mozes da se informises.Ali Za odredjivanje cena za neke svoje primerke na internetu neces naci nista!!!Ili barem nista sto se moze reci realno.To su u glavnom strani sajtovi,a izgleda da je "preko" ovaj hobi puno skuplji nego kod nas.Tako da ti ipak veruj sta ti Franc ios kaze.
 
:roll:DODJE MI DA SE POSTIDIM POSLE OVAKVIH KONSTATACIJA PA NEKO NEKOGA OVDE ZEZA :oops::oops:PRVO TO NISTA NEVREDI PA KADA JA HOCU DA KUPIM ZA 20 DINDJI ONDA NIJE 20 DINDJI NEGO 1E, E PA TO SI MOGAO I COVEKU DA NAPISES SVE ZAVISI OD KVALITETA I KRCE SE OD 1 DINAR PA DO 1E A NE TO NEVREDI NISTA:lol:MA MENI SE SVE CINI DA VI OVDE ONAKO NARODSKI KAZEM "VACARITE" NEISKUSNE KOJI VIDE DA SE NESTO PISE O NOVCU PA NALETE OVDE A SVI KO KOBCI EVO TI MOJ MAJIL JAVI MI SE I DA NE SPOMINJEM SVE VARIJANTE KOJE SU U IGRI A KADA SE TO ISTO TRAZI OD VAS ONDA VREDI MNOGO VISE I NIJE MI JASNO SAMO ZASTO SVI ZLOUPOTREBLJAVATE OVAJ FORUM OVDE BI LJUDI TREBALI JEDNI DRUGIMA DA POMAZU DAJU INFORMACIJE I EVENTUALNO VRSE NEKU RAZMENU A NE PRODAJU OVO NIJE MESTO ZA TO. MADA MI SE CINI I DA MNOGI OD VAS RADE U TANDEMU. ALI NISAM JA SUDIJA A I DRUGI CE SHVATITI VREMENOM KO JE KO OVDE PA CE SE TAKO I PONASATI. MOZDA NEKIMA NEBUDE OVO PRIJALO KADA PROCITAJU ALI JE OVO STVARNO STANJE OVDE, ANEKI CE IZVUCI I NEKO ISKUSTVO CISTO DA BUDU MALO PAZLJIVIJI. VELIKI POZDRAV ZA SVE I DOBRE I LOSE.:roll::roll:
 
E ovo vredi kako je ko spreman da plati! Ja sam recimo nudio oko 600 komada za za 40 eura panikoga nije bilo. Sačekao malo pa 500 komada prodao za 40 eura.
A ostalo ko što miki38 kaže sam ponudio na kolekcionaru.com i tih 12 podao za 8eura a potom još 50 za 31.50ura.
Eto, toliko da ne vrede ništa.........
I da, za sve to pre par meseci od "poznavaoca" mi je ponuđeno 2000 dinara jer nisu tražene.

Pozdrav svima!
 
BAS MI JE DRAGO DA SE POJAVIO JOS NEKO DA MALO PODRZI MOJE TVRDNJE. NIKADA NETREBA ZURITI SA PRODAJOM JER TADA SE NAJBRZE PREVARIS ZATO POLAKO UVEK SE POJAVI NEKO KO JE ZAINTERESOVAN I PLATICE NEKU REALNU CENU, NORNALNO NIJE TO UVEK ONO STO MI OCEKUJEMO ALI PONOVO PONAVLHJAM SAMO POLAKO NE ZURITE NIGDE.
SKORO JE NA LIMONDU 1$ NISTA SPECIJALNO NAJOBICNIJI KOJI SE VRTI PO MENJACNICAMA DOSTIGAO CENU NESTO VISU OD 1.80E PA NEKA MI NEKO KAZE GDE JE TU LOGIKA.
POZDRAV.
 

Back
Top