*Saljive i Bezobrazne SMS poruke*

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ima jos hiljadu....
LALALALLALALLALALALLALALALLALALLALALALALLALALLALAALALALLALALALALLALALALALALALALALALALALALLALALALALALALALALALALALLALALLALALALLALALALLALALLALALALALLALALLALAALALALLALALALALLALALALALALALALALALALALALLALALALALALLALALLALALALLALALALLALALLALALALALLALALLALAALALALLALALALALLALALALALALALALALALALALALALLALALLALALALLALALALLALALLALALALALLALALLALAALALALLALALALALLALALALALALALALALALALALALLALALALALALALALLALALALALALALALALLALALLALALALLALALALLALALLALALALALLALALLALAALALALLALALALALLALALALALALALALALALALALALLALALALALA
LALALALLALLALALALLALALLALALALLALALALLALALLALALALALLALALLALAALALALLALALALALLALALALALALALALALALALALALLALALALALAALLALALALLALALALLALALLALALALALLALALLALAALALALLALALALALLALALALALALALALALALALALALLALALALALA


Sta gledas?Pjevaj...
 
SMS za Dacmana: "Ma jok i ne znam da kucam...pa to je osnovni predmet u mojoj školi. Inače, ne može da se za godinu dana nauči slepo kucanje ;) tehnika i brzina se usavršavaju godinama...trenutno kucam sto otkucaja u minuti...ali, moram stalno da vežbam za kontrolni, pa me mrzi...inače, pre deset minuta sam dobila 5 :D :D :D" katy
 
SMS za Dacmana: "Ma jok i ne znam da kucam...pa to je osnovni predmet u mojoj školi. Inače, ne može da se za godinu dana nauči slepo kucanje ;) tehnika i brzina se usavršavaju godinama...trenutno kucam sto otkucaja u minuti...ali, moram stalno da vežbam za kontrolni, pa me mrzi...inače, pre deset minuta sam dobila 5 :D :D :D" katy

samo me zanima jel ti "otkucaji" se odnose na slova ili na reči??? ja otkucam 46 reči, a 252 slova u minuti :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top