*Najgluplje smrti*

aleksandra_93

Domaćin
Banovan
Poruka
3.762
jest da nema veze sa humorom..al nekad glupe smrti nas mogu do suza nasmejati...
znam znam da sam bolesna...al ajde

*Britanac Ian, bokser amater, je svoju vrecu obesio o elektricni vod i pri prvom udarcu pao mrtav od strujnog udara. :neutral:
 
*Amerikanac Joshua je poceo da stuca u baru, zamolio prijatelja da ga udari jako po grudima da bi prestao. Na njegovu nesrecu prijatelj ga je poslusao udarivsi ga posred grudi iz sve snage. Joshua je na licu mjesta sa smrskanim grudnim kosem.

Cekaj,cekaj..otvoricu ja jos toga....;)
al ne ovako glupo
 
pa kad su glupi

Silvija Plat (1932-1963), čuvena pesnikinja je izvršila samoubistvo u 31. godini života stavivši glavu u rernu na gas, prethodno zatvorivši sve prozore i vrata koji su je odvajali od njeno dvoje djece.

evo i glupih smrti poznatih....:mrgreen:
ccc
 
kad budeš išla uveče sa antihristima da kopate grobove, izaćiće kostur iz groba i skinuti tvoju kožu i staviti na sebe i tebe ć vratiti u kovčeg i ti ćeš umreti a niko neće znati jer će misliti da si ti onaj kostur :D
 
hahahh bas nam ovo sve ide uz moju ekstra mega giga ultra super temu..

*Covek po imenu Vittorio Luise je upao u reku vozeci auto. On je uspeo da otvori vrata, da izadje iz kola i da ispliva na povrsinu. Medjutim kada je isplivao na njegovu glavu je palo drvo i ubilo ga.

ccc
 
dac...posto si tako pametan smisli glupu smrt i za suzi..:mrgreen:
ma saaaaalimmmm seee


Luli - francuski kraljevski kompozitor, iz 16. veka. Dok je sa muzicarima uvezbavao neku kompoziciju, toliko se razmahao dirigentskom palicom da ju je slucajno sebi zabio u nogu. Umro je od infekcije.

HAHAHAHAHAHHAHA
 
pa to nije glupo....na primer dok njen stariji brat bude vrteo gitarom opalice slucajno suzi po glavi i onda ce se ona onesvastiti..hnjanja


Svaka kraljica po imenu Dzejn je bila ubijena, zatvarana, poludela ili osudjena na smrt.

uh ovo je...aaaa
 

Back
Top