Moć

vindex

Ističe se
Banovan
Poruka
2.613
Nemojte mi zamjeriti što otvaram nove teme ali malo sam se ufurao. Mene je uvijek zanimalo kako jako poznati ljudi to postanu, gdje se skriva ta moć. Zašto dva slična horoskopa nekad mogu u životnoj realizaciji biti tako različiti.

Prvi horoskop koji mi je dugo vremena bio težak za tumačiti je upravo Hitlerov.

Tisuće puta analiziran, i sve stvari su jasno postavljene osim jedne, kako i zašto je on ostvario takvu moć kakvu je imao. Zašto je bio jedan od najmoćnijih ljudi svoga vremena.
10. polje je imao u Lavu vlast moć a tu je Saturn debilitiran = okrutnost. Sunce odlazi na početak Bika u 7 polje i to je to ? Zar zbog toga? Nekako sam primijetio da jako moćni ljudi imaju dosta aspekata sa Mjesecom. A on upravo ima konjukciju Mjeseca i Jupitera podršku naroda. No nije sam on tu u pitanju. I Aleksandar veliki je imao takav aspekt.

Blizina Jupitera i Mjeseca po mom mišljenju uvijek daje moć i uspjeh.

Na Miloševićevom primjeru se vidi isto. Konjukcija Mjeseca i Plutona. Fatalna podrška naroda ali i isto stradanje tog naroda....

Ne znam je li točan Staljinov horoskop koji sam našao na net.-u no ima konjukciju Mjeseca i Saturna....

u čemu je tajna što vi mislite ?
 
Ja imam trigon Meseca i Jupitera. Hoću da imam moć?
A imam i tigon Meseca i Plutona koji su usput u jednom velikom tigonu. (PL 4. 120 Ve 8. 120 Mo 12. )
Dakle?:lol::lol::lol::lol::lol:
 
Staljin je imao konjunkciju Meseca i Urana u 7. polju (Uran je vladar Asc-a).

Ako ćemo još o konjunkcijama Meseca - kod Musolinija je takođe Mesec u 7. (u Blizancima) u konjunkciji sa Plutonom, Saturnom i Marsom, Pinoče ima Mesec-Saturn konjunkciju u Raku u 2.

Mislim da kod horoskopa velikih ljudi pored odgovarajućih pozicija moraju biti uključeni i neki drugi specifični faktori koji ih odvajaju od ostatka prosečnog sveta, tipa pozicija bitnih planeta na specifičnim tačkama i sl. Zato se takve stvari na prvi pogled ni ne vide, jer ne moraju svi uspešni ljudi imati "iz aviona" naglašeno 10. polje i sl., primera radi. Sve se mora videti, naravno, ali negde se to vidi odmah a negde je potrebna detaljnija analiza.
 
ja imam mjesec u konjukciji sa jupiterom u raku u drugoj i trigon mjeseca sa plutonom iz škorpina...financijska moć i ambicija??? Šta bi još moglo biti bitno za gledanje moći u nečijoj karti? I inače nisam osoba koja teži moći:razz:
 
Mozda Saturn mesa prste u sve to ali mislim takodje, da Pluton deluje magicno i hipnotisuce na mase i da on namece da se osoba slusa, gleda, voli ili ne voli ali su uvek mase u pitanju...
 
lyriza ja sam govorio o bukvalno najmoćnijim ljudima svijeta. :) pa ne želiš biti valjda predsjednik SAD-a :)

Ne daj Boze. Kakva politika. Mada mi je puna 7 kuca (: ...i Uran u Skorpiji na samom MCu (:
Nego, ja se malo nasalih, oprosti ako nije dozvoljeno...
Jel sada ok?
 
heh ko moj i cecin horoskop, samo da ih vidite:))
ali ja znam u cemu je fora:)))))
jer mogla sam i ja da se udam za 20 godina starijeg multimilionera i uticajnog budzu , ali nisam htela :)
Mislim ne kazem nista protiv nje, videla sam njenu kartu i po karti ona je andjeo , ne znam da li ste videli Cecinu kartu?
Ja nisam obozavatelj narodnjaka i turbo folka i slicne muzike ali nije bitno, uvek sam fer prema svima, moje muzicke i ostale preference nemaju nikakavu uticaj na moju procenu necije licnosti.
 
i zaista sumnjam da je presudan muz milioner za njen horoskop i uticaj na mase.. Mislim da je blizanac koji ima istaknutog merkura i tog plutona negde...
 
Hoćemo Cecu na tapet ? :lol:
14.06.1973. 16:00, ne znam gde je rođena (u Nišu ?) - ako zna neko neka me ispravi. Vreme rođenja je gotovo 100% tačno, inače je Asc na 14 Škorpiona.
 

Back
Top