Uskladiti želje i mogućnosti

neobaveštena

Primećen član
Poruka
529

Već sam pominjala da bih za Novu godinu želela jednog klinca da obradujem "svežim" igricama i tražila sam preporuke koje da mu uzmem.Međutim,sve što ste mi preporučili zahteva neke "zverke" od kompa,tako da ćemo morati da se zadovoljimo nekim manje zahtevnim:cry:Zato,ako vam nije problem da mi preporučite neke koje će dobro raditi na 256 RAM-a.Klinac ima 10 godina,sportske simulacije su mu već dosadile,stategije ne voli,tako da u obzir dolaze ili neke pucačine ili akcione avanture ili nešto sl.GTA i sl. je već izgustirao.Eto,toliko,a vi požurite da bi poklon stigao na vreme:lol:
 
Već sam pominjala da bih za Novu godinu želela jednog klinca da obradujem "svežim" igricama i tražila sam preporuke koje da mu uzmem.Međutim,sve što ste mi preporučili zahteva neke "zverke" od kompa,tako da ćemo morati da se zadovoljimo nekim manje zahtevnim:cry:Zato,ako vam nije problem da mi preporučite neke koje će dobro raditi na 256 RAM-a.Klinac ima 10 godina,sportske simulacije su mu već dosadile,stategije ne voli,tako da u obzir dolaze ili neke pucačine ili akcione avanture ili nešto sl.GTA i sl. je već izgustirao.Eto,toliko,a vi požurite da bi poklon stigao na vreme:lol:

Neka proba Mafiju ekstra je igrica,a pritom ne trazi nikakvog monstruma od masine,256 MB rama je dovoljno da igra i na high detaljima.
 
jbg sad da smislimo novi zanr...uzmi mu Fear to nije izgustirao...samo postoji mogucnost ozbiljnijih psihickih poremecaja...salim se naravno ne bih preporucio nista od horror igrica :lol: bar ne detetu od 10god...

Pa uzmi mu komp za NY umesto igrica :lol: tako resis probleme...

Salim se naravno... moja preporuka je ali stvarno Will Rock... igrica nije zahtevna a sasvim je ok... :D to mi prvo pada na pamet...
 
Klincu od 10 godina preporucujes da igra HL? To je opasna igra, al bre ima da ga smori odma...
Nabavi mu nesto od sledeceg: Freedom Fighters, RTC Wolfenstein, Call of Duty 1/2 (prva dva dela nisu uopste zahtevna, treci je za plejstejshn, a za 4ti treba malo jaca mashina), Tomb Raider Legend (akciona avantura), Gun, Duke Nukem: Manhattan Project (skrolujuca pucacina, svidelo bi mu se), Medal of Honor:Allied Assault, NFS underground...
 
half life, gta serijali, mafia..to je neki standard.
Nek pokusa sa football managerom ?
Ako voli avanture...broken sword serijali, nema bolje...mozda i syberia oba dela.
Alien vs Predator 2 isto dobra igra od horor pucachina, zatim obavezno Obscure 1, a dvojku nisam igrao ali kazu da je dobra (horor-avantura-pucacina u trecem licu) :)
 
Ma slazem se sa vama, pa HL je kultna igra jbt. Ali kad ste je vi igrali tad je grafika bila do jaja, sad malo teze... A danasnjim klincima je upravo grafika najbitnija... Uostalom, boli me q sta ce neko da igra, samo glupo je dati mu igru uz koju ce da provede 2 minuta i padne uninstall.
 
moze i kao predlog, a i meni je potreban naziv..

Secate se one pucachine iz prvog lica, ali radjena kao po stripu..kad likovi govore u igri, pojavi se onako oblachitj iznad njih i pise sta govore u daljini..dosta podseca na far cry. Na 3 cd-a je mislim...ima dosta i ronjenja, i pucanja po banci, po ostrvima...Prica pocinje kao kad se lik budi na plazi, polako se priseca nekog helikoptera...Grafika je odlichna, ali u tom svom stilu..naziv joj ne pamtim..neke tri brojke su bile kao naziv mislim..zna neko ?
 

Back
Top