napravi sam

ostala sam bez neta ,evo ideje ko pali indijske stapice.saksiju napunite zemljom i peskom,ukrasite nekom egzoticnom salvetom i necete imati problema sa pepelom.e pilence jel moze u kratkim crtama kako da stavim slike na ovaj topic.unapred hvala:wink:
 
gle idi nadji http://imageshack.us/ valja trebas da se registrujes...onda nabacis sliku iz kompa on je obradi...imas ogranicenje u vezi velicine slike...to ti pise tamo....i onda ce ti izbaciti link za forum...taj link paste-ujes ovde u prozorce gde pises na temi i posle kada posaljes se vidi slicica;)...pozdrav
 
evo probacu ako uspen ja sam genijeeeee.puna sam ovakvih slicica .hvala.KREATIVNOST UMIRE POSLEDNJA ziveo nas topic
 

Prilozi

  • 210_link.jpg
    210_link.jpg
    22,8 KB · Pregleda: 51
Alal odma da si mi kazala koji materijal si koristila!!??
jakoooo mi se svigaaa :D
bravo curo bravoooo!!

pa jednostavno trsku za kostur (sama brala:lol::lol:), a mozes i letvice ako ti je problem da nadje suvu (ne zelenu) trsku. kanap za vezivanje. unutra ima malo zice privezane za kostur da bi moglo da se stavi grlo za sijalicu, a tkanina je obicno keper platno malo punije koje sam malo doradila bojama za tekstil. ova lampa je bila jedna od dve za prodaju, ali posto su bas dugo stajale u prodavnici-galeriji, a samo jedna je prodata resila sam da mi se lepo uklapa za "romanticno" svetlo:D... nije za osvetljavanje, priguseno je, daje atmosferu. a ako ti treba bas za osvetljavanje onda uzmi neku gazu, za abazur. naravno tkaninu sasijes po kosturu (e tu sam imala malo pomoci) i navuces preko vrha. super je sto mozes da sasijes vise razlicitih boja tkanina pa menjas svetlo kada ti dosadi.
 

Back
Top