napravi sam

Pacvork......i to je sve od mene....
 

Prilozi

  • _morze.jpg
    _morze.jpg
    58,6 KB · Pregleda: 19
  • _narzuta4.jpg
    _narzuta4.jpg
    58,6 KB · Pregleda: 15
  • narzutaz.jpg
    narzutaz.jpg
    52,3 KB · Pregleda: 10
Terapeut

Ovo je sve tako fenomenalno. Imam malo vise pitanja. Prvo gde nabavljas ove okrugle kutije i da li mozes da objasnis malo bolje kako si to oslikala? I daj jos slika ako imas. Super je, svaka cast.

P.S. Srecna svima nova godina
 
Moje nisu ni upola tako lepe ali trudim se iz petnih zila.
kako se prave sam uglavnom naucila sa sajtova tipa ovog
http://people.howstuffworks.com/halloween-crafts6.htm
a slike koje si videla su sa sajta koji bukvalno obozavam
http://www.designmom.com/2007/03/hand-painted-love-boxes-for-easter-by.html

Kutijice kupujem uglavnom na pijacama,a imam i jednog druga koji je stolar pa mi ih i on povremeno pravi.
Pozdrav......

bas je dobro ovo terapeut:) svidja mi se:)
 
ovo je super ,ja sam koristila limenke od bebelaka ,ofarbala belom bojomi lepilasalvete super si koriste za sve one dosadne sitnice konce igle..... imam par zutih sa smajlijem poklopac je zut a na njenu zasrafljeni pijuni od starog saha vrlo veselo. nemoj me Pile kritikovati sto nemam fotke :oops:
 
Moje nisu ni upola tako lepe ali trudim se iz petnih zila.
kako se prave sam uglavnom naucila sa sajtova tipa ovog
http://people.howstuffworks.com/halloween-crafts6.htm
a slike koje si videla su sa sajta koji bukvalno obozavam
http://www.designmom.com/2007/03/hand-painted-love-boxes-for-easter-by.html

Kutijice kupujem uglavnom na pijacama,a imam i jednog druga koji je stolar pa mi ih i on povremeno pravi.
Pozdrav......
Hvala, samo jos jedno pitanje, ko to prodaje i na kojoj pijaci?

ovo je super ,ja sam koristila limenke od bebelaka ,ofarbala belom bojomi lepilasalvete super si koriste za sve one dosadne sitnice konce igle..... imam par zutih sa smajlijem poklopac je zut a na njenu zasrafljeni pijuni od starog saha vrlo veselo. nemoj me Pile kritikovati sto nemam fotke :oops:

Ajde baci slikicu
 
Ima na kalenicu i vidikovcu.To su oni likovi koji prave oklagije,daske za seckanje,kutije za hleb,stolicice jednom recju sve od drveta!Ako nemaju trenutno samo ih zamolis da ti naprave i sledeceg vikenda dobijes.
Cetvrtaste kutije prave mnogo bolje od okruglih.Pozdrav...
 
da li imate neke ideje kako uveseliti sobu u obdanistu.klinci su se preselili i dobili novu ucionicu serpa plave boje????e bas ta bezvezna,mala je ali svetla.dobili su sav stari namestaj ,imaju plave(serpa boje)police duz celog zida .Dajte neke ideje vidim da ste svi divni ili neki sajt da pomognem tim malim klincima koliko je u mojoj moci.Imaju 6 godima.pozzz
 
da li imate neke ideje kako uveseliti sobu u obdanistu.klinci su se preselili i dobili novu ucionicu serpa plave boje????e bas ta bezvezna,mala je ali svetla.dobili su sav stari namestaj ,imaju plave(serpa boje)police duz celog zida .Dajte neke ideje vidim da ste svi divni ili neki sajt da pomognem tim malim klincima koliko je u mojoj moci.Imaju 6 godima.pozzz
gle npr vako...imas one boje za razne povrsine (staklo, metal, drvo i za sve moguce povrsine) u tubama koje imaju onaj cilindricni zavrsetak...tako da mozes direkto po zidu da crtas...nahvataj neke naradzaste nijanse (jako dobro za kontrast- jel te komplementarne boje plava i dzandzarasta , zute i bele) i isrtavas avione (kao one papirne avione, pticice, oblacice itd) znaci crtez moze biti cisto linearan i jako efektan uzev u obzir boje;)
Pilence verovatno ima posla sa Piletom :D
Steta sto je ovaj prvi sajt na nemackom, nista ne razumem
pilence inace ima posla puno...opsta jurnjava...a i vreme je da se "skidam" sa foruma...pa fino dodje gomila obaveza za lecenje od zavisnosti....dodjem da vidim sta radite i kakve, naravno fantasticne, ideje dajete....ljube vas pilici puno i samo tako nastavite ..cmok
 


Ovo je moja kutija za nakit. Napravljena je od bombonjere (malo čvršće), i presvučena kožom. Dodata je i šarka i metalni ukras od stare tašne. Služi već godinama.:razz:
 

Back
Top