Romantika u prevari....

Valjda zato i dolazi do preljube... zbog leptirića
Invision-Board-France-424.gif
 
Valjda zato i dolazi do preljube... zbog leptirića
Invision-Board-France-424.gif

:roll:Opasni leptiriciiii :lol:
Ne znam bas dali je tako ,mene leptirici bas ne teraju na
takav korak - jer leptirica ima uvek tamo gde ima ljubavi
i nepotrebni su novi leptiri.
A kad nestane ljubav e onda se leti ka leptiricima moguce malo vise .
Zavisi od osobe do osobe ustvari - cini mi se ako ne gresim.
Ali i muski rod razmislja drugacije - ne svi ali vecina .
 
Kakva kategorija - Romantican preljubnik / Romanticna preljubnica. tj. zajedno Romanticni prevaranti.
Ma moze, zasto da ne...nista me vise ne moze iznenaditi.

A sto pitas? Za koga? Sebe? (mnogo pitanja)
Hoces da budes preljubnik, a uz to da ipak budes romantican...c c c...:mrgreen:
Bices romantican za ljubavnicu ili koga vec, a neces za onu koja je prevarena.

(ok, mozda nisi ti u pitanju vec samo pitas...ja to samo onako kao primer)
 
povezati romantiku , leptirice sa potrebom da izdamo partnera je apsurd.
i naslov teme je apsurd.
nedavno sam ostavljena i bas mi tuzno kako naleteh na ovu pricu.

leptirici kao stanje svesti su lep osecaj, lepo stanje.
samo kad smo licno mi u tom stanju.
koliko smi spremni da prihvatimo odvajanje od voljene osobe zbog njegovih
ili njenih leptirica koji nemaju veze sa nama ?
 
A zasto ne budemo iskreniji prema sebi?!?!
Svi smo mi latentni preljubnici. I svi uzivamo u takvim osecajima, samo je pitanje "petlje" hocemo li rizikovati ili necemo;-)
I svi volimo za ljubavnice/ke/ vamp osobe, ali izbegavamo sklapanje braka sa istima. I dobro, to je cist razum, i to je ok. Ali, sta posle. Imamo dve opcije. Da budemo verni i frustrirani, ili da vodimo dvostruki zivot. Ispada da je dvostruki zivot bolja opcija, svi su srecni, ja sto "varam", ona sto ne zna da je varam, deca rastu u harmoniji, i sve je OK. E, ako bivas provaljen, eto frustracije deci za ceo zivot.
Mozda, kada bi svi imali vise hrabrosti da se vezujemo za energetski adekvatne osobe, kako god da su "etiketirani", mislim da bi ova planeta bila kudi kamo srecnija i zdravija.
 
A zasto ne budemo iskreniji prema sebi?!?!
Svi smo mi latentni preljubnici. I svi uzivamo u takvim osecajima, samo je pitanje "petlje" hocemo li rizikovati ili necemo;-)
I svi volimo za ljubavnice/ke/ vamp osobe, ali izbegavamo sklapanje braka sa istima. I dobro, to je cist razum, i to je ok. Ali, sta posle. Imamo dve opcije. Da budemo verni i frustrirani, ili da vodimo dvostruki zivot. Ispada da je dvostruki zivot bolja opcija, svi su srecni, ja sto "varam", ona sto ne zna da je varam, deca rastu u harmoniji, i sve je OK. E, ako bivas provaljen, eto frustracije deci za ceo zivot.
Mozda, kada bi svi imali vise hrabrosti da se vezujemo za energetski adekvatne osobe, kako god da su "etiketirani", mislim da bi ova planeta bila kudi kamo srecnija i zdravija.

:roll: Ohohooooo - a zasto voditi dvostruki zivot ? Zasto unesreciti sebe pored sebe i ostale ?Samo oni slepi pored ociju ne provaljuju - fuj da imam osobu koja zivi samnom ,delimo zivot zajedno i da ja varam pa sta mi to treba - nikako !!!Pocistim za sobom ,rascistim pa se tek onda upustam u nesto ili ne .A koga varam na prvom mestu -Sebe - ne ja se ne slazem sa ovim nikako . Vamp osobe za ljubavnice a ne za brak - razradi mi ovo malo bolje ako je moguce .
 

Back
Top