ХИТНО, ХИТНО НАЈХИТНИЈЕ!!!

Dovla

Elita
Poruka
16.644
Дакле људи, ХИТНО су ми потребне слике СЛУПАНЕ Фиат Браве и то БЕЛЕ боје. И то онако... добро слупане... може да буде и преврнута... и крв је пожељна да се види... ако имате неке такве слике или неки сајт где бих то могао да нађем пишите што пре јер ми је баш хитно :D
 
car.jpg
 
Ма једна колегиница је развила неки план да ме испали онако најцрње, али сам је провалио и хтео да јој узвратим пре него што она мене покопа... претпостављате и сами шта сам јој урадио :D Рећи ћу само да ми је сахрана била пуна емоција :mrgreen:
 
Ма једна колегиница је развила неки план да ме испали онако најцрње, али сам је провалио и хтео да јој узвратим пре него што она мене покопа... претпостављате и сами шта сам јој урадио :D Рећи ћу само да ми је сахрана била пуна емоција :mrgreen:

A bas sam ti hteo predloziti da u krajnjem slucaju iskoristis svoj auto,ako se isplati(sad kad znam tvoju nameru,mislim da ne bi prihvatio):lol:
P.S.Hocemo li biti obavesteni o ishodu ove urgentne akcije tj. o efektima?:D
 
Ја знам да ми нећете веровати, али није то што мислите :D Нисам имао никакав циљ нити жељене ефекте... само сам хтео да је предухитрим пре него што она мене зезне... али авај... џаба причам кад ми не верујете :D
 

Back
Top