Najpopularniji/a decko/devojka u razredu.

Imam li sanse kod nje/njega?

  • Nemam sanse

    glasova: 9 17,3%
  • Imam neke sanse

    glasova: 13 25,0%
  • Imam realne sanse

    glasova: 16 30,8%
  • Imam veoma mnogo sanse

    glasova: 14 26,9%

  • Ukupno glasova
    52
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa meni se svidjao jedan decko koji je najpopularniji u skoli ali moja najbolja drugarica je uvrtela sebi u glavu da se on meni svidjao samo zato sto je popularan. Da sam birala po tome ( a to mi uopste nije vazno) pucala bih na najpopularnijeg u kraju a ne skoli! Kasnije smo ispravile nesporazum... i sada je sve OK. Ispostavilo se da je decko kreten...
 
A da chuveno ''krem'' drushtvo razreda....:roll:
Pa kod nas to nije izradzeno dok smo u uchionici...svi se slazemo...bla,bla...
Ali se to vidi kada izadjemo iz uchionice...
E sad,ja ''pripadam'' toj grupi [na srecu ili nesrecu :? josh ne znam] i iz tog drushtva niko nije ni kreten ni glup...i ne mora da znachi da popularni ogovaraju ostale... :roll:
 
Naprotiv,obicno ono nepopularni ogovaraju popularne. Ja srecom spadam u ove popularne tako da nemam problema oko nalazenja devojke, oko izlazaka, provoda itd. :D

Upravo tako!



Najvishe mrzim kada komentarishu shta sam obukla....aaaght!
Brate,koji je njihov problem!
I naravno mrzim kada mi kazu ''Natasha,ti si tako slatka,imash dobre ocene,popularna...blago tebi....''
Jbt imaju li takvi ljudi svoj zivot!Ne poshtuju sebe,i dive se ostlima kakav im je zivot a nece oko svog da se potrude...takve ljude sazaljevam...:roll:
Imaju takve dve likushe u mom razredu...:roll:
 
Upravo tako!



Najvishe mrzim kada komentarishu shta sam obukla....aaaght!
Brate,koji je njihov problem!
I naravno mrzim kada mi kazu ''Natasha,ti si tako slatka,imash dobre ocene,popularna...blago tebi....''
Jbt imaju li takvi ljudi svoj zivot!Ne poshtuju sebe,i dive se ostlima kakav im je zivot a nece oko svog da se potrude...takve ljude sazaljevam...:roll:
Imaju takve dve likushe u mom razredu...:roll:

Da,i to...Ali mene najvise nervira ta neka jadna neiskrenost...jao...
Kao,lupam...radimo neki rad iz likovnog,ja solidno nacrtam,i dodje meni neko od drugarica kao:"Kako je tebi lepo!!A pogledaj moje!Jadno je!!",ja pogledam,kad ono rad lep,nista mu ne fali,bas je zanimljiv...i tako sam ja testirala jednu,kupila ona neke farke,lepe su.Kaze ona:"Kako mi stoje,jel da da mi jako povecavaju dupe...?"Ja kontam da ona hoce da cuje:"Ma kaaakviiii,ne povecavaju ga!",samo dodjem ja:"Ju...di ti ne povecavaju,dupe ti je veliko ko Teksas...!",da skontate njenu facu...:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top