Kik boks

danasnji memorijalni kik boks turnir u pinkiju, juniori su zaista jako dobri. steta sto je to jedan od sportova gde u publiku dolaze samo rodbina i prijatelji (dobro, i zene sudija :lol: ).
nisam stigla da gledam finale, moji favoriti su slavko iz palme (jagodina), milos iz zemuna i dragan iz evrope (pg). cerovic iz kluba sijan je isto dobar ali mu fali snaga.
zna li neko ko je osvojio pehare?
 
nas kik boks je smesan...uzas...tehnika odvratna..radi se samo na snazi..i pomalo na kondiciji

...borci su nerazgibani...ocajna rucna tehnika..jedino sto ih pomalo nauce je low kick...ma uzas

..zato i nije cudo sto puknu kad dodju rusi,francuzi,italijani,holandjani..

...ramon dekkers...ukucaj to ime u google i pogledaj sta se zove faca...dobro pored njega benny urquidez,rob kaman,bill walace...
 
Za memorijal predpostavljam da si vec saznala.Sto se tice decka u teskoj kategoriji (ako mislimo na istog, velikog, celavog, sa 120kg) zove se Dusan P.
Ne slazem se sa ,,gnjec', jer nema sanse da pobedjele na snazi, to je jednostavno ne logicno, on ja ipak u teskoj kategoriji.razmislja pre nego sto ista uradi u ringu, ciniti se da je kod njega sve u snazi jer nema milosti, ali to je u svakom slucaju sirovi sport.Sto se tice Francuza... i to je glupo, jer Dusan treba da ide u Japan, ati se zapitaj kakvi borci odlaze tamo.,,Gnjec" oprosti ako ne mislimo na istog tipa.
 
Anonymous:
izvini ako si gledala japan...pa tamo su uglavnom tehnicari...tako da ce ovi nasi ispusiti...

..a btw dzak za low kick i treba da bude 170
Ne razumem zasta se izvinjavas. :shock: Tamo nema ko da ispusi. Dusan ide u Japan, ne da se bori nego da ga poducavaju 3 meseca.To je prava stvar.
A sto se tice dzaka, vrlo dobro znam sta trazim, treba mi jedan manji, recimo od 130cm (zamena, jer je moj polovan).Hvala za pomoc, ali mi nije potrebno objasnjenje. :wink: Pitanja imam kome da postavljam
 
...pa sad i to poducavanje...svi znamo da se ovde kod nas namestaju mecevi...a i te irceve price su bas validne...

...a sada...dzak od 130 cm ti je za fulkontakt samo...ni za sta vise...cak ne moze ni box da se radi na njemu...barem moje iskustvo za ovo duze vreme koje treniram...
 
Anonymous:
...pa sad i to poducavanje...svi znamo da se ovde kod nas namestaju mecevi...a i te irceve price su bas validne...

...a sada...dzak od 130 cm ti je za fulkontakt samo...ni za sta vise...cak ne moze ni box da se radi na njemu...barem moje iskustvo za ovo duze vreme koje treniram...
Ne slazemo se uopste!
Namesteni :)
Verujem da su dzakovi u tvom klubu svi od 170 :wink:
U mom nisu.
 
...pa sad...nas kickbox i svetski su nebo i zemlja...

...a sada...box ne vredi da radis ni na jednom drugom dzaku osim na boxerskom...padaju ruke ako je nizak :)

...a sada...ako ces da radis sve komplet...onda ti treba 170...

...130 je super ako radis fulkontakt...
 
Anonymous:
...pa sad...nas kickbox i svetski su nebo i zemlja...

...a sada...box ne vredi da radis ni na jednom drugom dzaku osim na boxerskom...padaju ruke ako je nizak :)

...a sada...ako ces da radis sve komplet...onda ti treba 170...

...130 je super ako radis fulkontakt...
Hvala tebi jos jednom, ali ponovljam da mi nije potrebna pomoc.Ono sto ja znam je za mene dovoljno :!: Devojci sam odgovorila u vezi sa deckom sa oziljkom i dala sam jedan mali ne toliko bitan oglas za dzak (cisto usputno).Ako nemas nista protiv, na ovome bih da zavrsim, osim ako nemas zamernu.POzdrav!
 
Anonymous:
btw dzak od 130 mozes da nadjes na sajmu...ne znam koja hala al je jeftin
Ma znam gde ima da se uzme.Hvala! Nego moj dzak je polovan, ne bih ga prodavala, a i mogla bih za njega da dobijem najvise 30e, sto znaci samo dolazi u obzir zamena.Ma kako vidim ja, nista od toga vec sam odustala, ostaje moj. :) Mada ako se neko javi...
 
ne znam sto se tice juniora,jer me ne interesuju a sto se tice naseg kik boksa tu je ne prevazidjen IVAN STRUGAR jedan od najboljih boraca danasnjice-osvoio je sve-4 puta prvak evrope,2 puta prvak svijeta,3 puta profesionalni prvak svijeta a za prvenstva jugoslavije i ta sitnija rakmicenja da ne pricam...... :lol:
 

Back
Top