Udruzhenje kukatora

milicaanchy

Veoma poznat
Poruka
14.861
evo,poshto 4umashi neretko volU da kukaju na sve i svashta,osnivam ovo udruzhenje...:mrgreen:
evo da prva iznesem muke svoje teshke:
imam rascvetale krajeve,trulu jetru,poremecjene bubrege,kurje ochi,32 nervne bolesti,pogreshno zaraslu nogu,krivu kichmu na desnu stranu,krive zube,nemam prijatelja,ljubavni zhivot mi je zamro u vrticju,mama i tata me ne vole :mrgreen:.
ah da,patim i od gasova,dlakavih ushiju,zheludac mi je natechen,a mozak spor.
 
...ostavila me najveća ljubav, sad gubim i posao, moram u vojsku, osećam se danima prazno, mrzi me da živim, spavanje mi je jedino zadovoljstvo...i tako...

Ti si ovo prvo preboleo vecj,chim onoliko mosh da prichash o tome...ne potezhi to sad...
da,ja sam mazohista...volem sebi da nashkodim pa josh da se sazhaljevam :? :lol:
i zhelje mi se nikad ne ostvaruju.
 
mnogo me boli glava, i mislim da sam postala preopterecena skolom, a to ne valja
Kao shto reche AnchyMilica, i ja volim da se sazaljevam... Volim tako da sedim uz komp, slusam pateticne baladice i qkam... Grozno...
Decko me je gadno razocarao i povredio, a sad se neprekidno trudi da se promeni i sve da nadoknadi. Svakog dana pokusava sve i svasta. A ja ne znam da li da mu verujem
I da, spava mi se tako jako vec danima, da nemam pojma shta mi je...
 
Notjima ne mogu da spavam, imam neprezhaljenu ljubav,
moram da uchim, a ne uchi mi se, stalno kasnim i tako nerviram
meni drage ljude, lenja sam, prochitala sam pretposlednju knjigu
prevedenu u Srbiji od N. French, moram uskoro da sredim lice kako
ne bih plashila goste na slavi... Aaaaaaaaaaa slava... Cheka me i
detaljnije sredjivanje kutje, prelistavanje prashnjavih, kulinarskih
chasopisa..
connie_wimperingbaby.gif
 
Nema sanse da zaspem pre 4-5 izjutra. A trebalo bi ujutro ranije ustati. Ali nikako. Treba nesto da se radi, ali nikako. A bre. Nemam vremena uopste. Nista da stignem da uradim. Konstantno sam umoran. Nema love. Dokle bre tako?
 

Back
Top