best of 2007

bolesna od ljubavi

Zainteresovan član
Poruka
302
Ovde hocu da pisete koja su po vama najbolja muzicka izdanja koja su najgora,naj muzicki spotovi,naj pesme,najsmornije pesme,Najkoncerti koji su obelezili 2007.Naravno mozete dodati neku kategoriju ako je se ja nisam setila
pa da vidimo
Najsmornija pesma-David Guetta-love is gone
Najgora pesma-Avril Lavirgine-Girlfriend i 5o cent ft Justine Timberlake & Timberland-AYO tehnology
Najbolja pesma-Nelly Furtado-Say it right
Najgori album-Nicole Scherzinger -Her name iz Nicole
NAjbolji album-recimo Btitney Spears-Blockout kao i album Nelly Furtado
Najvece razocarenje-Alicia Keys kao i Nicole Scherzinger
Mislim da ce najbolji album biti album Madonne kad se bude pojavio
pozz:)
 
Sve što se proizvelo 2007. u obliku muzike, muzičkih spotova itd svrstavam u grpu "NAJGORE OF 2007."
Jedine pesme koje su ostavile nekakav utisak na mene su: "Selfish Jean"-Travis i "Living darfur"-Mattafix...i od FooFightersa-"Pretender"

Sve ostalo je kršina...pogotovo Christina i njeno glumatanje u stilu Merilin Moron...Justina i njegove gay muzikice...Timbaland neću da pominjem...debela stoka, Nicole,Britni,Nelly,Alicia,Avril,Gven i ostale kokoškice...krševi...
Ništa ne valja u 2007.
aaaahahhaha..pa, da...Rihannica moja malena :D nju sam zaboravila...da, ona je čist promašaj i ona je najviše s*bala 2007. godinu ;)
 
Foo Fighters su bas super utisak ostavili na mene sa "pretender"
Bon Jovi "(you want to)make a memory"..pa moglo je i bolje,ali svidja mi se
Britney se sa "Gimme more" vratila...pesam nije losa,svidja mi se..ali su reci kao nasem grandu...ipak je tako gledano propast u 2007...Rihanna je zadnje gowno..to je cinjenica...jbg..ako se setim,napisacu jos...
 
Foo Fighters su bas super utisak ostavili na mene sa "pretender"
Bon Jovi "(you want to)make a memory"..pa moglo je i bolje,ali svidja mi se
Britney se sa "Gimme more" vratila...pesam nije losa,svidja mi se..ali su reci kao nasem grandu...ipak je tako gledano propast u 2007...Rihanna je zadnje gowno..to je cinjenica...jbg..ako se setim,napisacu jos...

:shock::-|:-|:-|:-x:!:
 
od Gimme more je jedino Umbrella gora....fuš onaj najgori..dno dna...ono kao iz bureta da čujem gimi, gimi moooaaar...ko da povraća brate :lol: ..jedino je fora što ti isperu mozak pa ti ceo dan odzvanja u glavi ono"gimme gimme i ela ela ela" užas brate
 
od Gimme more je jedino Umbrella gora....fuš onaj najgori..dno dna...ono kao iz bureta da čujem gimi, gimi moooaaar...ko da povraća brate :lol: ..jedino je fora što ti isperu mozak pa ti ceo dan odzvanja u glavi ono"gimme gimme i ela ela ela" užas brate

pa to ti kazem,uvrti mi se gimme more u glavu,naucim je napamet(a skinula sam je zbog Alexa bila,htela sam da cujem,posle sam se zarazila sa "gimme gimme,gimme.."),pa posle pevam ceo dan pesmu i svi mi traze da otpevam jos jednom :roll:,jer ja znam tacne reci,a oni ne mogu Brit da pohvataju :lol:
ma zabole me,meni je pesmica ok...tralala pesma..za opustanje je...
 

Back
Top